Magazin

Evlilik Hakkında Her Şey oyuncularının isimleri! Evlilik Hakkında Her Şey oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte oyuncu kadrosu

Yapımcılığını MF Yapım’ın  üstlendiği, yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan’ın oturduğu, senaryosunu Seda Çalışır Karaoğlu, Toprak Karaoğlu ve Ayşe Canan Ertuğ’nun yazdığı “Evlilik Hakkında Her Şey” dizisi 21 Eylül 2021 Salı günü 20.00’de FOX TV izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Peki ama Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin oyuncuları kim?

Evlilik Hakkında Her Şey  Oyuncu Kadrosu

Evlilik Hakkında Her Şey dizisi oyuncuları kimdir? sorusu sıklıkla araştırılıyor. Evlilik Hakkında Her Şey oyuncu kadrosundaki isimler haberimizde.

Evlilik Hakkında Her Şey Dizisi Hikayesi ve Oyuncuları

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin oyuncuları arasında; Gökçe Bahadır, Sarp Akkaya, Yiğit Kirazcı, Gökçe Eyüboğlu, Fırat Altunmeşe, Tülin Ece, Bertan Asllani, Cevdet Arıcılar, Esma Yılmaz, Rüzgar Doruk Özmil, Emine Ada Sezer, Mila Kasarcı ve Erdal Küçükkömürcü ve Sumru Yavrucuk yer alıyor.

Evlilik Hakkında Her Şey karakterleri ve oyuncuları

Azra Günay

(Gökçe Bahadır)

Sergen Günay

(Sarp Akkaya)

Yıldırım Şahin

(Yiğit Kirazcı)

Sanem Cevher

(Gökçe Eyüboğlu)

Güneş Cevher

(Tülin Ece)

Çolpan Cevher

(Sumru Yavrucuk)

Evlilik Hakkında Her Şey Sanem kimdir?

Sanem de aile şirketlerinin avukatlarından biridir, ancak ablasına olan tüm benzerliği bu kadardır. O Azra’nın olmadığı her şeydir – pervasız, hedonistik ve 20’lerinde olduğu gibi şimdi 30’larındayken de nerede akşam orada sabah yaşayan biridir. Son derece özgür ruhlu, zeki ve eşine az rastlanır bir Güzellikdır. Her şeye sahip gibi görünse de eğlence bittikten sonra, o da yapayalnızdır.

GÖKÇE EYÜBOĞLU KİMDİR?

0 0 oylar
Article Rating

İlgili Makaleler

0 0 oylar
Article Rating
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi çok isterim, lütfen yorum yapın.x