Ezgi Mola'dan Murat Boz'a: Kalbine Mustafa'yı mı etiketledin?

Şimdilerde Çeşme’de tatilde olan Murat Boz, Instagram’da paylaştığı pozuna Mustafa AksakallI’yı etiketleyince Ezgi Mola’dan yorum gecikmedi. Ezgi Mola ve Murat Boz’un yorumları sosyal medyaya damgasını vurdu. Çok yoğun bir konser temposundan çıktığını ve mola vermek için Çeşme’ye geldiğini belirten Boz, “Ağustos itibariyle konserlerimiz başlayacak. Pandemide baya ara vermiştik, yeniden sahnelere dönüp hareketlenmek bizi biraz zorladı tabii ama sonrasında…

ezgi-mola'dan-murat-boz'a:-kalbine-mustafa'yi-mi-etiketledin?

Şimdilerde Çeşme’de tatilde olan Murat Boz, Instagram’da paylaştığı pozuna Mustafa AksakallI’yı etiketleyince Ezgi Mola’dan yorum gecikmedi. Ezgi Mola ve Murat Boz’un yorumları sosyal medyaya damgasını vurdu.

Çok yoğun bir konser temposundan çıktığını ve mola vermek için Çeşme’ye geldiğini belirten Boz, “Ağustos itibariyle konserlerimiz başlayacak. Pandemide baya ara vermiştik, yeniden sahnelere dönüp hareketlenmek bizi biraz zorladı tabii ama sonrasında alıştık. Yeni filmimizin provaları da başlayacak; hem konserler, hem de film bizi yoracak.”

“Kışa doğru da Avrupa turnemiz olacak. Oyunculuğu seviyorum, kendimi iyi hissediyorum ve yapmaya da devam edeceğim. Kamera önünde olmak güzel bir his. Yeter ki senaryosu beni heyecanlandırsın” açıklamasını yapmıştı.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir