Farah Zeynep Abdullah'a hastane odasında sürpriz doğum günü!

Güzel oyuncu Farah Zeynep Abdullah, 17 Ağustos’ta 33 yaşına bastı. Bir anda rahatsızlanan Farah Zeynep Abdullah, hastaneye kaldırıldı ve doğum gününü hastane odasında geçirdi. Abdullah’a hemşireler sürpriz bir kutlama gerçekleştirdi. Masumlar Apartmanı dizisinde hayat verdiği İnci karakteri ile beğeni toplamış olan Farah Zeynep Abdullah, sonra olarak “Acıların Kadını” lakaplı Bergen’in hayatının anlatıldığı filmde başrol olarak…

farah-zeynep-abdullah'a-hastane-odasinda-surpriz-dogum-gunu!

Güzel oyuncu Farah Zeynep Abdullah, 17 Ağustos’ta 33 yaşına bastı. Bir anda rahatsızlanan Farah Zeynep Abdullah, hastaneye kaldırıldı ve doğum gününü hastane odasında geçirdi. Abdullah’a hemşireler sürpriz bir kutlama gerçekleştirdi.

Masumlar Apartmanı dizisinde hayat verdiği İnci karakteri ile beğeni toplamış olan Farah Zeynep Abdullah, sonra olarak “Acıların Kadını” lakaplı Bergen’in hayatının anlatıldığı filmde başrol olarak yerini aldı.

FARAH ZEYNEP ABDULLAH YENİ YAŞINI HASTANE ODASINDA KUTLADI

Film ile büyük bir başarıya imzasını atan Farah Zeynep Abdullah, bir anda ateşi yükselince apar topar hastaneye kaldırıldı. 33. yaşını kolunda serum ile hastanede geçiren ünlü oyuncu Abdullah için hemşireler sürpriz kutlama organize etti.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir