fettah-can'in-kurucesme-acikhava-heyecani

Fettah Can'ın Kuruçeşme Açıkhava heyecanı

Fettah Can, kendi yazdığı ve ünlü sanatçılar tarafından seslendirilen eserlerini bu kez Paraf Kuruçeşme Açıkhava dinleyicisi için söyledi. Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’nde müzikseverlerle ilk kez buluşmanın mutluluğunu yaşayan sanatçı, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Ünlü şarkıcı, “Kuruçeşme Sahnesi’ne yıllar önce eşlik ettiğim arkadaşlarımla birlikte çıkmıştım. Ama benim ilk konserim ve çok güzel bir akşam. Bugün bizi soğuk havaya rağmen yalnız bırakmadılar. Gelenlerin çok mutlu olduğu ve evlerine döndüklerinde ‘Ne güzel bir akşamdı’ diyecekleri bir gece olacak” sözleriyle duygularını paylaştı.

Söz ve besteleriyle müzik dünyasına uzun yıllar unutulamayacak sayısız hit parçalar kazandıran Fettah Can, ‘Sen En Çok Aşksın’ şarkısıyla dinleyicilerini selamladı. Parçalarıyla duygulara tercüman olan sanatçı; ‘Boş Bardak’, ‘Mandalinalar’, ‘Bu Aşkın Katili Sensin’ gibi kendi şarkılarının dışında farklı parçalarla oluşturduğu geniş repertuvarıyla dinleyicilere doyumsuz bir müzik şöleni yaşattı.

Hareketli parçalarıyla sevenlerini coşturan pop müziğin sevilen ismi, konserde zaman zaman duygusal anlar da yaşattı. Boğaz’a karşı gitarıyla şarkılar söyleyen ve kendine has üslubuyla beğeni toplayan Fettah Can, sahne performansı ve neşeli tavırlarıyla izleyenleri kendisine hayran bıraktı.

Sevenlerini kırmayarak istek parçalarını da seslendiren Fettah Can’a, tüm seyirciler hep bir ağızdan eşlik etti. Müzikseverlere teşekkür eden pop müziğin başarılı ismi, “Harikasınız, buradan inanılmaz gözüküyorsunuz!” diyerek mutluluğunu dile getirdi. Fettah Can, 2.5 saat süren performansıyla unutulmaz konserlerinden birine daha Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’nde imza attı.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir