Magazin

Feyza Aktan boşanma protokolünde bulunan çarpıcı maddelerden bahsetti

Önceki gün 2. Sayfaya açıklamalarda bulunan Feyza Aktan boşanma protokolünde bulunan çarpıcı maddelerden bahsetti.

Özcan Deniz’den olaylı bir şekilde boşanan Feyza Aktan, bir ay önce oğlu Kuzey’i alarak Antalya’ya yerleşmişti. Özcan Deniz’in yeniden velayet davası açmasını engellemek için tekrar İstanbul’a dönen Aktan 2. Sayfa’ya konuştu.

Boşanma protokolündeki çarpıcı maddeleri açıklayan Aktan, “Boşanırken sözleşmemize ‘Boşandıktan sonra Feyza’nın sevgilisi olamaz, olursa verilen tüm maddi imkanlar geri alınacaktır’ diye bir madde ekledi” dedi.

Özcan Deniz eski eşi Feyza Aktan ile 2018 yılında nikah masasına oturmuş ve 2019 yılında ayrılmıştı. Çift “evlilik birliğinin temelinden sarsılması” sebebi ile anlaşmalı olarak boşanmışlardı. Ancak boşanma davası çekişmeli olarak açılmıştı.

Özcan Deniz’in eski eşi Feyza Aktan ile çocukları konusunda yaşadıkları velayet davası süreci de magazinde sıkça gündeme gelmişti. Eski eşine şiddet uyguladığı iddia edilen Özcan Deniz, bu davadan beraat etmişti.

Eski eşini affettiği söylenen Özcan Deniz, sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımla sosyal medyanın gündemine oturmuştu:

Deniz, “Zalimlik bu sene de sahnelendi” diyerek bir dizi paylaşım serisinde bulundu. Özcan Deniz paylaşımlarında sitemkar ifadelere yer vermişti.

0 0 oylar
Article Rating

İlgili Makaleler

0 0 oylar
Article Rating
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi çok isterim, lütfen yorum yapın.x