Frances Cobain: Bu yaşa geleceğimden emin değildim!

Nirvana grubunun erken yaşta hayatını kaybeden unutulmaz solisti Kurt Cobain’in Courtney Love ile birlikteliğinden olan kızı Frances Cobain 30 yaşına girdi. Yeni yaşına özel bir paylaşım yapan Cobain, “30! Başardım! Dürüst olmak gerekirse 20 yaşındaki Frances bunun olacağından emin değildi” ifadesini kullandı. Cobain paylaşımında; “Hayatımın bu yeni bir dönemine girerken hayat ne kadar zorlaşsa da…

frances-cobain:-bu-yasa-gelecegimden-emin-degildim!

Nirvana grubunun erken yaşta hayatını kaybeden unutulmaz solisti Kurt Cobain’in Courtney Love ile birlikteliğinden olan kızı Frances Cobain 30 yaşına girdi. Yeni yaşına özel bir paylaşım yapan Cobain, “30! Başardım! Dürüst olmak gerekirse 20 yaşındaki Frances bunun olacağından emin değildi” ifadesini kullandı.

Cobain paylaşımında; “Hayatımın bu yeni bir dönemine girerken hayat ne kadar zorlaşsa da sakin kalabilmeyi umuyorum” dedi. Sosyal medyadan yaklaşık bir senedir uzak kaldığını belirten yıldız, akıl ve ruh sağlığının çok daha iyiye gittiğini belirtti.

“EĞER YAŞASAYDI BİR BABAM OLURDU”

Frances, babası Kurt Cobain 27 yaşında aşırı dozdan hayatını kaybettiğinde yalnızca 20 aylıktı. Frances Cobain, 2015 yılında Rolling Stone’a verdiği röportajda; “Kurt, sanatını feda etmesi gereken bir noktaya geldi çünkü dünya ondan bunu talep etti. Bence bu, artık hayatta olmak istememesinin asıl sebeplerinden biri, herkes onsuz daha mutlu olurdu. Ama eğer yaşasaydı bir babam olurdu ve bu inanılmaz bir şey olurdu” demişti.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir