Funda Arar: Kıyafetimin sesimin önüne geçmesini sevmiyorum

18.08.2022 – 17:00 | Son Güncellenme: 18.08.2022 – 17:01 Güncelleme: 18.08.2022 – 17:01 Önceki gün Vadistanbul’da görüntülenen Funda Arar, “Hep sesimle var oldum bu saatten sonra da öyle olmaya devam edecek. Ama diğer sanatçı arkadaşlarıma da kararlarından dolayı saygı duyuyorum” dedi. Funda Arar önceki gün Vadistanbul’da görüntülendi. Yaz konserlerine tam gaz devam eden şarkıcı, eksiklerini…

funda-arar:-kiyafetimin-sesimin-onune-gecmesini-sevmiyorum

18.08.2022 – 17:00 |

Önceki gün Vadistanbul’da görüntülenen Funda Arar, “Hep sesimle var oldum bu saatten sonra da öyle olmaya devam edecek. Ama diğer sanatçı arkadaşlarıma da kararlarından dolayı saygı duyuyorum” dedi.

Funda Arar önceki gün Vadistanbul’da görüntülendi. Yaz konserlerine tam gaz devam eden şarkıcı, eksiklerini tamamlamak için uzun uzun alışveriş yaptı.

Gündemden düşmeyen sahne kıyafetleri hakkında konuşan Arar; “Herkes kendine yakışanı özgürce giymeli. O bunu giymiş, şu niye onu giymiş gibi şeyler düşünmüyorum. Herkesin kendi seçimi sonuçta. Ben kıyafetimin sesimin önüne geçmesini sevmiyorum. O yüzden de ona uygun hareket ediyorum. Hep sesimle var oldum bu saatten sonra da öyle olmaya devam edecek. Ama diğer sanatçı arkadaşlarıma da kararlarından dolayı saygı duyuyorum” dedi.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir