Gelinim Mutfakta’nın yeni sezon tarihi belli oldu

Kanal D’nin, fenomen yarışması Gelinim Mutfakta 5’inci sezonuyla ekrana geliyor. Sunuculuğunu sevilen isim Nursel Ergin’in üstlendiği Gelinim Mutfakta’nın yeni sezonu yine çok eğlenceli bir o kadar da çekişmeli geçecek. Haber devam ediyor Haberin devamı Haber devam ediyor Haberin devamı  Yarışmacı gelinlerin en lezzetli yemekleri yapıp kayınvalidelerden en yüksek puanları almak için ter döktüğü Gelinim Mutfakta yine ödül olarak altın…

gelinim-mutfakta’nin-yeni-sezon-tarihi-belli-oldu

Kanal D’nin, fenomen yarışması Gelinim Mutfakta 5’inci sezonuyla ekrana geliyor. Sunuculuğunu sevilen isim Nursel Ergin’in üstlendiği Gelinim Mutfakta’nın yeni sezonu yine çok eğlenceli bir o kadar da çekişmeli geçecek.

Haber devam ediyor

Haberin devamı

Haber devam ediyor

Haberin devamı

 Yarışmacı gelinlerin en lezzetli yemekleri yapıp kayınvalidelerden en yüksek puanları almak için ter döktüğü Gelinim Mutfakta yine ödül olarak altın dağıtmaya devam edecek.

Gün birincisinin bir çeyrek altın, hafta birincisinin de beş altın bilezik kazandığı yarışma 22 Ağustos Pazartesi günü yeni sezon ilk bölümüyle ekrana gelecek.

Yenilenen dekoru ve yepyeni yarışmacılar ile ekrana gelmeye hazırlanan Gelinim Mutfakta 22 Ağustos Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün Kanal D’de…

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir