Gelsin Hayat Bildiği Gibi Aleyna Çalışkan kimdir? Gelsin Hayat Bildiği Gibi Aleyna Çalışkan gerçek adı! Aleyna Çalışkan hangi dizilerde oynadı?

gelsin-hayat-bildigi-gibi-aleyna-caliskan-kimdir?-gelsin-hayat-bildigi-gibi-aleyna-caliskan-gercek-adi!-aleyna-caliskan-hangi-dizilerde-oynadi?

SHOW TV’de yayınlanan Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde Aleyna Çalışkan karakteri dikkat çekti. Sevilen dizinin oyuncuları ve karakterleri merak ediliyor. Aleyna Çalışkan, Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin oyuncu kadrosunda yer alıyor. Peki ama Aleyna Çalışkan kimdir?

18.08.2022 19:54 Son Güncelleme:

Haber devam ediyor

Haberin devamı

Haber devam ediyor

Haberin devamı

Aleyna Çalışkan, Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin oyuncu kadrosunda Aleyna Çalışkan karakterini canlandırıyor. Sevilen dizideki karakterler kısa sürede ilgi gördü. Peki ama Aleyna Çalışkan hangi dizilerde oynadı? 

Aleyna Çalışkan kimdir?

Aleyna Çalışkan sinema, dizi ve tiyatro oyuncusudur. Lise eğitimini tamamlayan Akyürek Abdullah Şahin Tiyatrosu’nda yetişmiştir. Bu zamana kadar birçok dizi ve filmde rol alan Aleyna Çalışkan, sayısız tiyatro oyunuyla sahneye çıkmıştır. 

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir