Gelsin Hayat Bildiği Gibi Araz kimdir? Gelsin Hayat Bildiği Gibi Araz gerçek adı! Mustafa Açılan hangi dizilerde oynadı?

SHOW TV’de yayınlanan Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde Araz karakteri dikkat çekti. Sevilen dizinin oyuncuları ve karakterleri merak ediliyor. Mustafa Açılan, Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin oyuncu kadrosunda yer alıyor. Peki ama Mustafa Açılan kimdir? Haber devam ediyor Haberin devamı Haber devam ediyor Haberin devamı Mustafa Açılan, Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin oyuncu kadrosunda Araz…

gelsin-hayat-bildigi-gibi-araz-kimdir?-gelsin-hayat-bildigi-gibi-araz-gercek-adi!-mustafa-acilan-hangi-dizilerde-oynadi?

SHOW TV’de yayınlanan Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde Araz karakteri dikkat çekti. Sevilen dizinin oyuncuları ve karakterleri merak ediliyor. Mustafa Açılan, Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin oyuncu kadrosunda yer alıyor. Peki ama Mustafa Açılan kimdir?

Haber devam ediyor

Haberin devamı

Haber devam ediyor

Haberin devamı

Mustafa Açılan, Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin oyuncu kadrosunda Araz karakterini canlandırıyor. Sevilen dizideki karakterler kısa sürede ilgi gördü. Peki ama Mustafa Açılan hangi dizilerde oynadı?  

Mustafa Açılan kimdir?

Mustafa Açılan 22 Şubat 1987’de İstanbul dünyaya geldi. 4 yıllık üniversite mezunudur. 2016’da profesyonel anlamda oyunculuğa adımını attı. İlk kez ‘Kanıt: Ateş’ dizisinde Ozan karakterine hayat veren oyuncu, buradaki performansı ile dikkatleri üzerine çekti. Daha sonra 2018’de ilk kez sinema filminde rol aldı.

 

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir