Gelsin Hayat Bildiği Gibi Songül kimdir? Gelsin Hayat Bildiği Gibi Songül gerçek adı! Devrim Özkan hangi dizilerde oynadı?

18.08.2022 19:54 Son Güncelleme: 18.08.2022 19:58 Devrim Özkan, Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin oyuncu kadrosunda Songül karakterini canlandırıyor. Sevilen dizideki karakterler kısa sürede ilgi gördü. Peki ama Devrim Özkan hangi dizilerde oynadı?  Devrim Özkan kimdir? Aslen Muğlalı olan Devrim Özkan, 1998 yılında dünyaya geldi. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bodrum Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Oyunculuk…

gelsin-hayat-bildigi-gibi-songul-kimdir?-gelsin-hayat-bildigi-gibi-songul-gercek-adi!-devrim-ozkan-hangi-dizilerde-oynadi?

18.08.2022 19:54 Son Güncelleme:

Devrim Özkan, Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin oyuncu kadrosunda Songül karakterini canlandırıyor. Sevilen dizideki karakterler kısa sürede ilgi gördü. Peki ama Devrim Özkan hangi dizilerde oynadı? 

Devrim Özkan kimdir?

Aslen Muğlalı olan Devrim Özkan, 1998 yılında dünyaya geldi. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bodrum Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Oyunculuk Ana Sanat Dalı 2.sınıfta eğitimini sürdüren Devrim Özkaya, ilk olarak Rüya dizisiyle dikkatleri üzerine çekti. Ceyhun Mengiroğlu ve Hazal Filiz Küçükköse’nin başrollerini paylaştığı bu dizide entrikacı, çıkarları için kötülük yapmaktan çekinmeyen İpek Giray’ı canlandırdı. Devrim Özkan asıl çıkışını ise TRT 1 ekranlarında yayınlanan Vuslat dizisiyle yaptı.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir