Gökhan Keser kimdir, kaç yaşında, boyu kaç? 2022 Survivor Gökhan oynadığı diziler

gokhan-keser-kimdir,-kac-yasinda,-boyu-kac?-2022-survivor-gokhan-oynadigi-diziler

Survivor Gökhan kimdir? 2022 Survivor’da Gönüllüler takımında yer alan Gökhan Keser’in hayranları ekran başına kilitlendi. İşte Gökhan Keser’in hayatı ile ilgili merak edilenler.

GÖKHAN KESER KİMDİR?

Gökhan Keser, 9 Eylül 1987’de İzmir’de doğmuştur. Boyu 189 cm’dir. Ailesi, Rize’nin Pazar ilçesinden İzmir’e yerleşmiştir. Kökeni Rize’nin Çamlıhemşin ilçesine bağlı Kale köyüne kadar uzanmaktadır.

İlk olarak çok genç yaşta “Miss & Mr Model 2004” yarışmasında birinci seçilerek ‘Ege Kralı’ unvanına sahip oldu. Sonrasında “Best Model of Turkey 2005” yarışmasında Turkiye ikincisi seçilerek ‘Manhunt Turkey’ unvanı alıp Türkiye’yi yurt dışında temsil etme hakkı kazandı.

2006 yılında Atv’de yayınlanan 104 bölüm süren Selena dizisi ile kamera önüne geçerek ilk başrol deneyimiyle geniş bir hayran kitlesi edindi.

2014 Mart – Haziran ayları arasında Star TV’de yayınlanan Survivor’da Ünlüler takımında yer aldı. Bu zamana kadar Survivor tarihinde adadan elenmesi için konseylerde hiç ismi yazılmayan, finale kadar SMS’e çıkmayan ve tüm final oyunlarını kazanarak final koltuğuna oturan tek isimdir. 116 günlük zorlu serüvenin ardından çok tartışılan bir finalle yarışmayı ikinci olarak tamamlamıştır.

GÖKHAN KESER ŞARKILARI

İnlerim Allah

Söylesem Ayıp Olur

Beni Özledin Mi?

Kimi Sevsem Açıldı Kısmeti

GÖKHAN KESER DİZİLERİ VE FİLMLERİ

2006-2009 – Selena

2015 – Sen Benimsin

2015 – Seviyorum Seni Ama Arkadaşça

2016 – Atçalı Kel Mehmet

2017 – Tatlı Bela

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir