İlişkiler

Düğün Salonu Fiyatları 2023 – Yemekli Ve Yemeksiz Ortalama Düğün Mekanları…

Düğün tarihi ve mekan ile beraber masa dekorasyonunun yanı sıra, yemekli veya yemeksiz olması şeklinde düğün…

Düğün Halay Şarkıları Listesi 2023 – Düğünde Çalınabilecek Halay Müzikleri…

Romantik ve aşk dolu şarkılar düğünlerin vazgeçilmezleridir. Ancak düğünün bir diğer vazgeçilmezi de halaylardır.…

Damat Bohçası Listesi 2023 – Erkek Nişan Bohçası İçerisinde Neler Bulunur?

Erkek bohçası olarak da bilinen damat bohçası, kız tarafının hazırladığı ve damadın gün içerisinde kullanacağı…

Sevgiliye Sorulacak Sorular 2023: Kadın ve Erkeğe Sorulacak Zor, Romantik ve Komik…

Mutlu bir evlilik veya ilişki için iletişim çok önemlidir. Sağlıklı bir ilişki için akılda şüphe kalan…

yakın zamanda Gönderilenler

Cilt Bakımı

Burçlar

Aslan Burcu Kadını

class='cf'>Aslan burcu; insanları etkisi altına alırken hiç zorlanmayan bir burçtur. Aslan burcu kadınlarının…

Başak Burcu Kadını

class='cf'>Zodyak’ın on iki burcundan altıncısı olan başak burcuna mensup kadınlar; güçlü, hırslı, başarılı ve…

Balık Burcu Kadını

class='cf'>Balık Burcu Kadını Temel Özellikleri Nelerdir?Balık burcu kadını genel anlamda duygusal, sezgileri…

İkizler Burcu Kadını

class='cf'> İkizler burcunda olan kadınlar, anlaşılması güç insanlardır. Onların sırlarını çözmek için kafa…

Boğa Burcu Kadını

class='cf'> Boğa burcu kadını, annesine karşı aşırı düşkündür. Hayatını anne ekseni çevresinde çizmeyi…

Oğlak Burcu Kadını

class='cf'>Oğlak burcu kadınları; gelecek kaygısı yaşayan burçlar içerisinde yer alır. Bu özelliklerinden ötürü,…

Gözyaşları içinde anlattı: Gelecekteki sevgililerim eski kocamdan korkacak mı?

4

Adını mahkeme kararıyla resmen ‘Ye’ olarak değiştiren ve son dönemde davranışlarıyla gündemden düşmeyen Kanye West, geçtiğimiz aylarda eski eşi ve çocuklarının annesi Kim Kardashian, evlilik sözleşmelerine bağlı kalarak; 2021 yılının Şubat ayında ayrılmıştı. Los Angeles Yüksek Mahkemesi, Kardashian’ın bekar ilan edilme talebini yasal olarak kabul ederken, West’in itirazını dikkate almamıştı. İkilinin, dört çocuğunun velayeti ve mal paylaşımı konusu ise henüz netleşmemişti.

class=’medyanet-inline-adv’>

 

VELAYETİ PAYLAŞACAKLAR

Bir ay önce ise Page Six’in teyit ettiğine göre; Kim Kardashian ve Kanye West, boşanma davalarını sonuçlandırmıştı. Mahkeme belgelerinden 42 yaşındaki reality şov yıldızı ve 45 yaşındaki rapçinin, dört çocukların velayetini paylaşacakları öğrenilmişti.

Kardashian’a yakın kaynaklar, TMZ’ye; West’in de daha önce eylül ayında itiraf ettiği gibi, çocukların zamanın yüzde 80’inde annelerinde kalacağını söylemişti.

AYDA 200 BİN DOLAR NAFAKA

Anlaşmaya göre; Kanye’nin, eski eşine ayda 200 bin dolar (yaklaşık 3 milyon 800 bin TL) nafaka ödemesi gerekiyor. Hem Kardashian, hem de West eş desteğinden feragat ettikleri için bu nafaka sadece çocuklarının giderleri için kullanılacak.

 

ÇOCUKLARIN EĞİTİM MASRAFLARININ YARISINDAN SORUMLU

class=’medyanet-inline-adv’>

Rapçi, çocukların eğitim masraflarının (okul harçları gibi) ve güvenlik giderlerinin yüzde 50’sinden de sorumlu olacak. Kardashian ve West’in dört çocuklarından herhangi biriyle ilgili bir anlaşmazlık yaşamaları halinde, anlaşma uyarınca arabuluculuğa katılmaları gerekiyor. Ancak, taraflardan birinin arabuluculuğa katılmaması halinde, katılan taraf karar mercii haline gelecek.

Bunlara ek olarak, ikilinin mülkleri ve varlıkları da eski çiftin evlilik öncesi anlaşmasına uygun olarak paylaştırıldı.

“GERÇEKTEN ÇOK ZOR”

Tüm bunların ardından reality şov ikonu, ‘Angie Martinez IRL’ adlı podcast programında eski kocası Kanye West ile dört çocuk yetiştirmenin zorluklarını anlatırken ağladı. North (9), Saint (7), Chicago (4) ve Psalm (3) adlı çocuklarından bahseden Kardashian, “Kanye ile birlikte ebeveynlik yapmak zor. Gerçekten çok zor” itirafında bulundu.

Ünlü isim, çocuklarını babalarının bu yıl yaptığı Yahudi karşıtı paylaşımlar da dahil olmak üzere, tüm tartışmalı davranışlarından korumak için yoğun bir çaba sarf ettiğini açıkladı.

 

“ÇOCUKLARIMIN DA BUNA SAHİP OLMASINI İSTİYORUM”

PageSix’te yer alan habere göre; 2003 yılında hayatını kaybeden babası Robert Kardashian bile çok iyi bir ilişkisi olduğu bilinen Kim, şu ifadeleri kullandı:

En iyi babaya, en iyi anılara ve çocukluğumla ilgili en iyi deneyime sahiptim ve çocuklarım için tek istediğim; onların da buna sahip olabilmesi.

Kardashian, çocukları eninde sonunda babalarının kamuoyundaki yanlış davranışları hakkında sorular sorduğunda ‘hazırlıklı’ olacağını ancak çocukların o zamana kadar West hakkında söylenen tek bir kötü kelimeyi bile annelerinin ağzından duymayacaklarını söyledi:

class=’medyanet-inline-adv’>

Bir gün çocuklarım burada oturup babaları hakkında kötü konuşabilecekken konuşmamayı seçtiğim için bana teşekkür edecekler. Bilmek istedikleri her şeyi özel olarak yanıtlayacağım.

 

“PAMUK İPLİĞİNE BAĞLIYIM”

Ancak Kim, Kanye’nin manşetlere çıkan maskaralıkları konusunda sessiz kalmanın giderek zorlaştığını da itiraf etti ve, “Onu kesinlikle çocuklarım için korudum ve çocuklarımın gözünde hala koruyacağım. Benim evimde, çocuklarım dış dünyada olup biten hiçbir şeyi bilmezler… Bir pamuk ipliğine bağlıyım. Kanye’yi koruyamayacağım yere çok yakın olduğumun farkındayım” diye konuştu.

“HERKES KORKACAK MI?”

Kim Kardashian ayrıca, gelecekteki sevgililerinin eski kocası Kanye West’ten ‘korkacakları’ endişesini de dile getirdi. “İçimden bir ses ‘Aman Tanrım, eski kocam böyle bir adam olduğu için hayatıma giren herkes korkacak mı?’ diyor” şeklinde konuşan Kim, ‘masum’ yeni sevgililerini böyle bir duruma sokmanın adil olmayacağını düşündüğünü de söyledi ve ekledi:

class=’medyanet-inline-adv’>

Sonra bir yanım da ‘Neden bu şekilde yaşamak zorunda olayım ki’ diyor.

 

“SONSUZA DEK BİRLİKTE OLACAĞIM BİR PARTNERİM OLACAK”

Kardashian, bazen West’in potansiyel taliplerini korkutacağından korksa da; bekar olmanın şimdilerde bekar olmanın ‘eğlenceli bölgesinde’ olduğunun altını çizdi.

“Bir daha evlenir miyim bilmiyorum ama sonsuza dek birlikte olacağım bir partnerim olacak. Bunu biliyorum. Kesinlikle gelecek” diyen Kim Kardashian, “Huzurluyum ve bu gerçekleşene kadar eğleneceğim” diye konuştu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.