Magazin

Gülşen çok özel açıklamalar yaptı

Sahnede giydiği dekolteli kostümleriyle magazin gündemini sarsan Gülşen’in tasarladığı kıyafetlerinin tanıtımında çok özel açıklamalar yaptı.

Şarkıcı Gülşen’in bir giyim markasıyla işbirliği yaparak hazırladığı koleksiyon önceki gün Dolmabahçe’deki otelde tanıtıldı.

Gülşen “Sahnede de bu kıyafetleri sık sık üzerimde göreceksiniz. Çok özgürce, kuralsızca giyinen gençliğin enerjisiyle, benim dışavurumumla çıktı bu koleksiyon. Bu benim dünyam bu benim stilim” diye konuştu.

Aleyna Tilki’nin kimi çevreler tarafından eleştirilen klibi sorulunca “Nasıl bir görüşüm olduğunu açıkça anlattım zaten” cevabını verdi.

Diğer Güzellik şarkıcılara sahne kostümleri konusunda örnek olduğu yorumuyla ilgili de “Herkes kendi neyin içinde olmak istiyorsa, ne yapmak istiyorsa, yapması gerekiyor. İlham olmak çok güzel bir şey benim için” dedi.

Konuyu da “Dışarıdan hiçbir soru işaretine mahal verecek bir durumum yok. Duruşum çok net. Söylemek istediğim her şeyi dışa yansıtıyorum. Her alanda çok netim” sözleriyle kapattı.

0 0 oylar
Article Rating

İlgili Makaleler

0 0 oylar
Article Rating
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi çok isterim, lütfen yorum yapın.x