HABERLER || Birce Akalay’dan İbrahim Çelikkol açıklaması!

İbrahim Çelikkol ile Birce Akalay, Siyah Beyaz Aşk dizisinde izleyici karşısına birlikte çıkmışlardı. O dönemde birbirine çok yakıştırılan çift, her zaman dostluklarıyla örnek oldu. Son olarak ‘Kuş Uçuşu’ adlı internet dizisinde birlikte rol alan oyuncu ikiliden Akalay, geçtiğimiz şubat ayında yakın dostunun doğum gününü şu mesajla kutlamıştı: İbom! Canımın içi, çocuk ruhlu, yüce gönüllü, koca…

haberler-||-birce-akalay’dan-ibrahim-celikkol-aciklamasi!

İbrahim Çelikkol ile Birce Akalay, Siyah Beyaz Aşk dizisinde izleyici karşısına birlikte çıkmışlardı. O dönemde birbirine çok yakıştırılan çift, her zaman dostluklarıyla örnek oldu. Son olarak ‘Kuş Uçuşu’ adlı internet dizisinde birlikte rol alan oyuncu ikiliden Akalay, geçtiğimiz şubat ayında yakın dostunun doğum gününü şu mesajla kutlamıştı:

İbom! Canımın içi, çocuk ruhlu, yüce gönüllü, koca adam.Yanımda olduğun her güne minnettarım. İyi ki doğdun paşam! Bir ömür ayrılmasın yollarımız, hayat yayla gibi o vefalı kalbine hep ferah ve huzurlu gelsin! İyi ki varsın can yoldaşım.

ESKİ GÜNLERİ YAD ETTİLER

Sık sık birlikte vakit geçiren Birce Akalay ile İbrahim Çelikkol, birkaç ay önce arkadaş grubuyla Sarıyer’de bir araya gelmişti. Mekan çıkışında basın mensuplarıyla sohbet eden Akalay, “İbo (İbrahim Çelikkol) gitti yakalayamadınız, yakın arkadaşlarımız ile beraber bayram yemeği yedik. Eski günleri yâd edip, hasret giderdik” demişti.

YAKIN DOSTLAR TATİLDE

Aralarındaki dostluk bağı kopmayan Birce Akalay ile İbrahim Çelikkol, arkadaşlarıyla birlikte tatile çıktı. Yakın arkadaşlar, geçtiğimiz haftalarda Bodrum Cennet Koyu’nda görüntülenmişti.

Denize olan düşkünlüğü ile bilinen Birce Akalay, Çelikkol ile koyu bir sohbet daldıktan sonra kendisini Bodrum’un serin sularına bırakmıştı. Denize girmeyi tercih etmeyen Çelikkol ise gün boyu üstünden çıkarmadığı tişörtü ile oturmayı tercih etmişti. Akalay, kendisini görüntüleyen gazetecilere de el sallamıştı.

“BAZI KARELERDE TEK GÖRÜNSEN DE İKİ KİŞİSİNDİR”

Tüm bunların ardından Birce Akalay, İbrahim Çelikkol’un çektiği fotoğrafını takipçileriyle paylaşmıştı. Güzel oyuncu, yakın arkadaşına; “Bazı karelerde tek görünsen de iki kişisindir aslında ve bak deyince de kameraya değil de ona bakarsın. Fotoğrafta görünen ise o kameranın ardındaki kişinin yansımasıdır.

Her anımıza şükürler olsun. Daha güzel günlere. İyi ki benim can dostum, yol arkadaşımsın” sözleriyle seslenmişti.

KAZ DAĞLARI’NA GİTTİLER

Yakın dostlardan son olarak geçtiğimiz günlerde bir paylaşım geldi. Bu kez de tatil için Kaz Dağları’na giden Birce Akalay ile İbrahim Çelikkol’dan güzel oyuncu, arkadaşıyla pozunu, “Here we go again (Yine başladık) notuyla paylaştı.

“ÇOK KEYİFLİ GEÇTİ”

Birce Akalay önceki gün Levent’teki menajerlik şirketinden çıkarken görüntülendi. Çıktığı tatilde söylediği şarkı çok beğenilen Akalay, “Kaz Dağları’nda çok keyifli geçti. Orada arkadaşım var benim biliyorsunuz. Arkadaşımın oteli var. Oraya gidip kendimi dinlemeyi seviyorum. Bodrum’a da gittim. Annemle babam orada yaşıyor. Onları görmeye gittim. İşte onun öncesinde de gitmiştim artık döndüm” dedi.

“MİHRE BENİM ARKADAŞIM”

 ‘Siyah Beyaz Aşk’ ve ‘Kuş Uçuş’ dizisinde birlikte rol aldığı yakın arkadaşı İbrahim Çelikkol ile yakıştırılması ile alakalı olarak, “İbrahim benim çok canım dostum arkadaşım. Eski eşi Mihre de benim arkadaşım. Yani hani üzülüyorum böyle şeyler çıktığında. Bazen gülüyorum bazen üzülüyorum. Ne diyeceğimi de şaşırdım artık. İnsanlar hani bir kadın bir erkek arkadaş olamazlar mı? Acaba bu niye bu kadar anormal bilmiyorum. Gülünecek bir şey tabii ki… Bir yandan da sinir bozucu artık gülüyorsun belli bir süre sonra” dedi.

“HİÇ ETİK BULMUYORUM”

“İyi arkadaşlıklar ilerde aşka dönüşür” sözü ile ilgili ne dersiniz? sorusuna Akalay, “Tabii ki böyle şeyler olur hayatta hiçbir şey imkansız değil ama bizim öyle bir durumumuz yok yani. Hani biraz artık insanların da bunu malzeme edip kötü niyetli kullandığını düşünüyorum. Ve hiç etik bulmuyorum açıkçası, birlikte tatil yapıyoruz. Ailece görüşüyoruz. Yani özellikle bir takım söylemlere şahit oldum da sinirleniyorum. Gerçekten kötü niyetli buluyorum. Evet böyle hayranlar var falan yakıştıran eden görüyoruz sosyal medyada hani onları çok safihane buluyorum. Ama bazı insanlar bunu gerçekten kasti yapıyor. Bu da bana tatsız geliyor biraz” dedi.

“DİJİTAL İŞLERİN DEVAMI VAR”

Yeni sezonun ne iş yapacağı sorulan Akalay, “Dijital işlerin devamı var. Onların hazırlıkları onların çalışmaları toplantıları öyle şimdilik onları konuşuruz. Eğer ulusal kanalı bir şey yaparsak haberiniz olur. Dijital projeleri beğenildiği hatırlatılan başarılı oyuncu , “İki iş göğsümüzü kabarttı. Çok mutluyum ben de gerçekten” dedi. 

“ÇOK İSTİYORUM ONU”

Yönetmen olma hayalinden de bahseden Akalay, “Çok istiyorum onu çok istiyorum. Önce bir kısa metraj çekip yapabildiğimi görmem lazım. Çünkü bildiğim bir şey değil. Deneyimlediğim bir şey değil. Yazmak zaten ekstra bir şey istiyor öğreti. Normalde senaryo yazıyorum senaryo yazmak ayrı bir şey tabii ki onun için gerçekten çalışmak lazım. Senaryo doktorların görmesi lazım vs bir sürü bir şey şu an bir hayalden bahsediyoruz yani ne yapmak gerekiyorsa o yapılır herhalde” dedi.

“ÇOK SAKLAYAMIYORUM ZATEN”

Ticarete atılarak kendi takı markasını kuran Akalay, “Güzel gidiyor o da çok şükür. Umduğumuzu yavaş,yavaş bulduk”  ifadelerini kullandı. Uzun süredir kalbi boş olan Akalay özel hayatı ile ilgili soruya, “Hiç kimse yok hayatımda… Gayet iyi mutluyum şu anda işimde fazlasıyla uğraşıyorum. Biraz böyle bir odakta iyiyim şu an ama bir gün bir şey olursa siz de görüyorsunuz ben de çok saklamıyorum zaten“ şeklinde konuştu. 

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir