İlişkiler

Düğün Salonu Fiyatları 2023 – Yemekli Ve Yemeksiz Ortalama Düğün Mekanları…

Düğün tarihi ve mekan ile beraber masa dekorasyonunun yanı sıra, yemekli veya yemeksiz olması şeklinde düğün…

Düğün Halay Şarkıları Listesi 2023 – Düğünde Çalınabilecek Halay Müzikleri…

Romantik ve aşk dolu şarkılar düğünlerin vazgeçilmezleridir. Ancak düğünün bir diğer vazgeçilmezi de halaylardır.…

Damat Bohçası Listesi 2023 – Erkek Nişan Bohçası İçerisinde Neler Bulunur?

Erkek bohçası olarak da bilinen damat bohçası, kız tarafının hazırladığı ve damadın gün içerisinde kullanacağı…

Sevgiliye Sorulacak Sorular 2023: Kadın ve Erkeğe Sorulacak Zor, Romantik ve Komik…

Mutlu bir evlilik veya ilişki için iletişim çok önemlidir. Sağlıklı bir ilişki için akılda şüphe kalan…

yakın zamanda Gönderilenler

Cilt Bakımı

Burçlar

Aslan Burcu Kadını

class='cf'>Aslan burcu; insanları etkisi altına alırken hiç zorlanmayan bir burçtur. Aslan burcu kadınlarının…

Başak Burcu Kadını

class='cf'>Zodyak’ın on iki burcundan altıncısı olan başak burcuna mensup kadınlar; güçlü, hırslı, başarılı ve…

Balık Burcu Kadını

class='cf'>Balık Burcu Kadını Temel Özellikleri Nelerdir?Balık burcu kadını genel anlamda duygusal, sezgileri…

İkizler Burcu Kadını

class='cf'> İkizler burcunda olan kadınlar, anlaşılması güç insanlardır. Onların sırlarını çözmek için kafa…

Boğa Burcu Kadını

class='cf'> Boğa burcu kadını, annesine karşı aşırı düşkündür. Hayatını anne ekseni çevresinde çizmeyi…

Oğlak Burcu Kadını

class='cf'>Oğlak burcu kadınları; gelecek kaygısı yaşayan burçlar içerisinde yer alır. Bu özelliklerinden ötürü,…

HABERLER. Camdaki Kız son bölümde Feride’den Nalan’a beklenmedik hamle!

4

SELİN CEYLAN / Milliyte.com.tr / Gerçek bir aşk hikayesinin konu alındığı Camdaki Kız, heyecan dolu bir bölümle ekranlardaydı. Kadrosunda Burcu Biricik, Devrim Yakut, Cihangir Ceyhan, Feri Baycu Güler, Feyyaz Şerifoğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Merve Polat, Nihal Menzil, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol, Tamer Levent ve Tuğrul Tülek’in yer aldığı dizinin 60’ıncı bölümünde yaşananlar…

class=’medyanet-inline-adv’>

CAMDAKİ KIZ SON BÖLÜM – İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

BİTMEYEN SEDAT TARTIŞMALARI!

Hayri Nalan’ı söz verdiği gibi bakacağı evde Nalan’ı bekliyordu. Beraber evi gezdiler. Nalan kaygılarını Hayri’ye anlatırken Feride oradaydı. Bitmeyen Sedat tartışmaları yine başlamıştı. Feride her şeyi dinledi ve gördü. Bu sırada emlakçının gelmesiyle Feride gizlendi. Nalan ev için şartları öğrenince hayalleri suya düştü. Evden çıktıktan sonra beraber arabaya geçtikleri sırada Feride onları izlemeye devam etti.

FERİDE GÖRDÜKLERİNE İNANAMADI – İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

“ÖNCE KENDİ AYAKLARIMIN ÜZERİNDE DURMAM LAZIM”

Nalan umutsuzluğa düştüğü için Hayri’ye karşı mahçup oldu. ‘Gerçekten bu kadar problem istiyor musun?’ diye sordu. Hayri ‘Ben sadece seni istiyorum hatta gel bana taşın!’ dedi. Nalan bu teklifi nazikçe reddetti ve ‘Önce kendi ayaklarımın üzerinde durmam lazım.’ dedi. Nalan, iş bulmasına yardımcı olması için Muzo’yu aradı, görüşmek için randevulaştılar.

class=’medyanet-inline-adv’>

“AÇ GÖZÜNÜ NALAN! HAYRİ SANA GÖRE DEĞİL”

Nalan, Muzo’yla buluştuğunda direkt bir işe ihtiyacı olduğunu söyledi. Ama Muzo’dan istediği yanıtı alamadı. Ona gayet dostça yaklaşıp yaşadığı ilişkinin başından beri farkında olduğunu anlattı. Muzo, Nalan’a nu seçtiği yolun geri dönmesi facia bir yol olduğunu söyledi. “Aç gözünü Nalan Hayri sana göre değil, onunla hiçbir geleceğin yok. Tamam Sedat’la bir geleceği de hak etmiyorsun ama yapma ne olur” dedi. Nalan Sedat’ın kardeşi olduğu için yardım etmemesini anlayışla karşılayıp “Beni merak etme ben her şeyi göze aldım” dedi.

HAYRİ’NİN İŞİNE SON VERİLDİ!

Sedat, Hayri’yi gördüğü yerde yumruk attı. Rafet’in gözü önünde “Bu adamı asla burada istemiyorum” dedi. Sonrasında Rafet, Hayri’yi odasına çağırdı ve Nalan ile ilgili duyduklarının doğruluğunu sorguladı.

SEDAT’TAN HAYRİ’YE YUMRUKLU SALDIRI – İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Hayri bütün yaptıklarını kabul etti. Rafet bunu neden yaptığını sordu. Hayri’nin ağzından çıkan tek kelime ise “Vicdan” oldu. Bunu duyduktan sonra daha da sinirlenen Rafet, Hayri’nin işine son verdi. Sedat olanları hemen Feride’ye mesaj olarak aktardı.

class=’medyanet-inline-adv’>

HAYRİ KONAK’TAN KOVULDU – İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

GÜNAHLARINDAN ARINMA VAKTİ!

Olanlardan sonra Feride, Nalan’ı alıp banyoya geçti ve üzerini çıkarmaya başladı. Nalan ne olduğunu anlamamıştı. Nalan’ın “Ne oluyor anne? Ne yapıyorsun anne?” sorularına cevap vermeden üzerini çıkarmaya devam etti ve sonrasında “Bugüne kadar ben seni yıkadım, şimdi sen beni yıkayacaksın!” dedi. Nalan şoke olmuştu. Feride “Gel de öğren nasıl yapacağını, bunu da öğren de gözüm arkada kalmasın. Vasiyetimdir ölünce beni sen yıkayacaksın başkası değil” dedi. Sonra suyu açtı, Nalan sabunluğu köpürttü ve annesini yıkamaya başladı.

Feride: Ölü bedenimi yıkıyormuşsun gibi düşün. Beni yıkarken sesimle, kokumla, ellerimle, her şeyimle vedalaşacaksın. Bir daha sesimi duymayacaksın. Göz göze gelmeyeceksin benimle… Bir daha bana yalan söylemene gerek kalmayacak… Benden kurtulduğuna sevinerek yıkayacaksın belki de beni…

Nalan: Anne lütfen böyle konuşma.

Feride: Aradaki tek fark bedenim buz gibi soğuk olacak benden korkma sakın! Zaten bütün ömrünce korktun benden. Ölü bedenimden korkmana gerek yok. Ölmüş bir Feride sana zarar veremez artık. Sana çok çektirdim… Gülmene, ağlamana, dışarı çıkmana, koşmana, arkadaşlarınla olmana… Hiçbir şeyine izin vermedim. Başını okşamadım. Aferin demedim. Affet beni, anneliği beceremedim ben… Orada beni yıkarken seni affettim anne diye defalarca söyle, sana hakkımı helal ediyorum diye defalarca söyle. Seninde içini rahatlatır yoksa çok üzülürsün.

class=’medyanet-inline-adv’>

Nalan: Niye böyle konuşuyorsun? Sanki ölmüş gibi?

Feride: Ben öldüm zaten sadece bedenim bu dünyada. O da yakında toprak olacak zaten. Acım dinecek ruhum sonunda huzur bulacak.

Nalan: Sana hiçbir şey olmayacak! Böyle ölmüş gibi konuşma tamam mı? Niye böyle konuşuyorsun ne oldu da böyle konuşuyorsun anlamıyorum?

Feride: Hayri yüzünden! Uğruna bana yalanlar söylediğin Hayri yüzünden! Sizi el ele gördüm. Tutmaya karar verdiğin evin içinde gördüm sizi. Her şeyi biliyorum. Ölümüm yaklaştı bell ki senin elinden olacak. O yüzden yıka, alış.

class=’medyanet-inline-adv’>

NALAN İÇİN ZOR KARAR!

Evden kovulan Hayri, Nalan’a ulaşmaya çalıştı ama başarılı olamadı. Feride, Nalan’ı ikna etmeye devam ediyordu. Konağa dönmeyip Hayri’yle görüşmeye devam ederse önce Hayri’yi sonra da kendisini öldüreceğini söyledi. Bunların sorumlusunun da Nalan olduğunu söyledi.

“İSTEDİĞİN ÜLKEYİ SEÇ BEĞEN AL”

Sabah uyandıklarında Nalan bavulunu toplamıştı. Gece olanlardan haberi olmayan Billur, ne olduğunu anlayamamıştı. Nalan’ın gülümsemesine bile karşılık veremedi. Nalan, “Gidelim mi?” dedi. Feride, “Gidelim kızım” karşılığını verdi ve toparlanıp çıktılar. Bu sırada Cana, yeni evini görmeye gittiğini sanıyordu, mutluluktan dört köşeydi. Cavit’in “Yaşayacağın ülkeyi seçeceksin, bugün bu ülkedeki son günün” cümlesiyle neye uğradığını şaşırdı. Gülcihan’ın planı olduğunu anlayan Cana, “Beni başınızdan böyle kolay atamazsınız” dedi. Cavit çok net bir tavırla seçme şansının olmadığını ve ona yeni bir hayat vereceğini söyledi. Açıkça burada yaşamaya devam ederse başına gelebilecekleri anlattı. Cana’nın başka şansı yoktu.

NALAN’IN KONAĞA DÖNÜŞÜ!

Hayri eşyalarını toplamak için eve döndüğünde Nalan’ın konağa geri döndüğünü görünce şoke oldu. Feride ve Hafize’yle birlikte eve doğru yürüyen Nalan, uzun uzun Hayri’ye baktı. Nalan’ın eve geri geldiğini gören bütün ev halkı kapıya koştu. Herkes şaşkınlık içinde Nalan’a bakarken, Hayri şoke oldu ve bir adım bile atamadı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.