HABERLER || Canan Ergüder’in oğlu ile keyifli anları kameralara yansıdı

haberler-||-canan-erguder’in-oglu-ile-keyifli-anlari-kameralara-yansidi

‘Menajerimi Ara’ dizisinde rol aldığı sırada meme kanserine yakalandığını öğrenen ve sonrasında tedaviye başlayan Canan Ergüder, hastalığı yenmeyi başarmıştı. Şimdilerde eski sağlığına kavuşan oyuncu, geçtiğimiz haftalarda ‘Armağan Çağlayan’ın ‘Gör Beni’ adlı programına konuk olmuştu. Kendisi gibi oyuncu Kenan Ece ile mutlu bir evliliği ve bu birliktelikten bir oğlu olan oyuncu, bu süreçte yaşadıklarını anlatmıştı.

“Tabii ki çok zordu” diyen Ergüder, “Bir çocuğum var, şu anda dört yaşında. en zor düşünceler onunla ilgili düşünceler. Tabii ki gencim, hayatta yapmak istediğim şeyler var, yaşamak istiyorum… Bu düşüncelerin hepsi geliyor insanın aklına” ifadelerini kullanmıştı.

“EŞİM BANA ÇOK DESTEK OLDU”

Canan Ergüder, “Hiçbir şey kesin değil. Hastalık geri gelmeyecek diye garanti veremez bana hiç kimse. Olan süreci mümkün mertebe en sağlıklı şekilde en başta oğlum için sonra da ailem için ve kendim için güçlü kalmak istedim. Sağ olsun eşim (Kenan Ece) de bana çok destek oldu” açıklamasını yapmıştı.

“SAÇIMI KAYBETTİĞİM ZAMAN BENİ VURDU”

Kemoterapinin etkisinin iki gün sonra vurduğunu dile getiren Canan Ergüder, “İlk aldığım ilaç daha ağır olarak bilinen bir ilaçtı. O vurduğu zaman üç gün yatıyorsunuz karanlık bir odada. O 3 günlük süreçte karalar bağladığım zamanlar oldu. Saçımı kaybettiğim zaman beni bir vurmuştu… Ondan sonra alışıyorsunuz. Bence her duruma alışıyor insan. Hayatta da bu böyle…” demişti.

ANNE-OĞULUN DENİZ KEYFİ

Şimdilerde eski sağlığına kavuşan Canan Ergüder, tatil için Bodrum’a gitti. Ergüder, oyuncu Kenan Ece ile olan evliliklerinden dünyaya gelen oğlu Demir ile önceki gün Bodrum’da görüntülendi. Akyarlar’da halk plajına gelen ünlü isim, bir süre sandalyesinde oturdu. Oyuncu,  Demir plaja gelir gelmez denize girdi.

BOL BOL ŞAKALAŞTILAR

Demir ile suda bol bol şakalaşan Ergüder, oğluna sımsıkı sarılmayı ihmal etmedi. Demir’i önce sırtına alıp yüzdüren anne Canan Ergüder daha sonra ayağa kalkıp Demir’i sırtında taşıdı. Etrafına gülücükler saçan Demir, plajın ilgi odağı oldu.

Sudan çıkmaya hazırlanan Ergüder’i oğlu Demir başından tutarak denize doğru geri çekti. Anne-oğulun gün boyu süren keyifli anları objektiflere böyle yansıdı. Ünlü oyuncu bir ara da talihsizlik yaşadı. Ayağına batan bir şey nedeniyle acı çeken Ergüder’in imdadına arkadaşı koştu.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir