Magazin

HABERLER || Ece Erken, Etiler’de görüntülendi

MESUT YILMAZ / MİLLİYET

Ece Erken ile Haziran 2021’de dünyaevine giren Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu, altı ay önce Yeşilköy’de sahibi olduğu restoranda uğradığı silahlı saldırı sonucu yaşamını yitirmişti. Mahmutyazıcıoğlu’nun vefat sonrası miras kavgası yaşanıyor. Erken, reddi miras kararı almasına rağmen sorunlardan kaçamadığını belirtiyor.

Eşimi çok sevdim ve onu özlemle anıyorum ama rahmetli eşimi yıllardır gelir kapısı olarak gören ve rahmetli olduktan sonra hala görmeye devam eden bu kötü insanlarla ismimin daha fazla yan yana gelmesini istemiyorum. Biz gönülden bağlıydık, öyle kalacağız. Reddi miras yapıyorum.

“AH ŞAFAK! NE ÜZÜLÜYORDUR”

Ünlü sunucu, geçtiğimiz günlerde Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun ağabeyi Celal Mahmutyazıcıoğlu tarafından tehdit edildiğini açıklamış ve sosyal medya üzerinden gelen mesajları tek tek ifşa etmişti.

Celal Mahmutyazıcıoğlu’na dava açacağını belirten Erken, “Sabaha kadar bana tehdit mesajı atan Celal’cik! Sedef’i Acarkent’in güvenliğine göndermişsin. Evimin önünün kamera görüntülerini almışsın. Sen kardeşisin mallarına çökmüşsün, katillerin peşine bir saniye düşmemişsin, benim kapı önümün güvenlik kameralarını ne hakla aldırırsın ki! Aldır! Benim abdestimden şüphem yok! Savcılığa yarın tehdit ve şantajdan veriyoruz! Ah Şafak! Ne üzülüyordur. Ben hepinize tek başıma yeterim. Benle gurur duyuyordur eşim, sıkıntı yok” ifadelerini kullanmıştı.

“500 BİN VEREYİM DE SUSUN!”

44 yaşındaki ünlü isim, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda, “Neye üzülüyorum biliyor musunuz? Miras ne kötü, ne acı bir şeymiş! Bu insanlar her gün bizdeydi, biz de onlarda, çocuklar bir arada. Siz de şahitsiniz tek kuruş almadım! Şafak’ın bir minibüsü kalmış o da bende değil. Kapı önümün görüntüsünü aldırıyor abisi ve karısı Ece’de mi diye! Ya 500 bin vereyim de susun da Şafak’a bir dua edin! 40’ını bile yapmadınız Rabbim kim ne hak ettiyse yaşatsın” mesajına da yer vermişti.

TELEFONUNU TAMİRE BIRAKTI

Ece Erken, önceki gün Etiler’de görüntülendi. Bir telefon mağazasında arızalanan telefonunu tamire bırakan sunucu, çıkışta basın mensuplarının merhum eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile ilgili aldığı tehdit mesajlarının hatırlatması üzerine kısa bir açıklama yaptı.

“KENDİNİZİ GÜVENDE HİSSEDİYOR MUSUNUZ?”

“Konu ilgili makamlarda. Bu konuyla ilgili konuşmak istemiyorum” diyen Ece Erken, “Kendinizi güvende hissediyor musunuz?” sorusuna ise ilginç bir cevap verdi. Erken “Korumasız geziyorum” sözleriyle, kimseden korkmadığının mesajını verdi.

0 0 oylar
Article Rating

İlgili Makaleler

0 0 oylar
Article Rating
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi çok isterim, lütfen yorum yapın.x