Haberler: Gökhan Türkmen Aleyna Tilki ile ilgili gündem olan sözleri hakkında konuştu!

milliyet.com.tr Geçtiğimiz günlerde Harbiye Açıkhava’da hayranları ile bir araya gelen Selda Bağcan’ı dinlemeye gelenler arasında genç popçu Aleyna Tilki de yer almıştı. Bağcan, Aleyna Tilki’yi sahneye davet etmiş ve ikili birlikte düet yapmıştı. ALEYNA’YA ÖVGÜLER YAĞDIRDI Selda Bağcan; Harbiye konserinde Aleyna Tilki için; “Bostancı’da ki konserden sonra bu ikinci buluşmamız. Aleyna’yı çok taktir ediyorum. Bir…

haberler:-gokhan-turkmen-aleyna-tilki-ile-ilgili-gundem-olan-sozleri-hakkinda-konustu!

milliyet.com.tr

Geçtiğimiz günlerde Harbiye Açıkhava’da hayranları ile bir araya gelen Selda Bağcan’ı dinlemeye gelenler arasında genç popçu Aleyna Tilki de yer almıştı. Bağcan, Aleyna Tilki’yi sahneye davet etmiş ve ikili birlikte düet yapmıştı.

ALEYNA’YA ÖVGÜLER YAĞDIRDI

Selda Bağcan; Harbiye konserinde Aleyna Tilki için; “Bostancı’da ki konserden sonra bu ikinci buluşmamız. Aleyna’yı çok taktir ediyorum. Bir kere çok çalışkan, dağları deviriyor. Amerika’ya gitti orada bağlantıları var. Orada ki DJ, fotoğrafımı göstererek tanıyor musun? demiş, O da, ‘evet, idolüm’ demiş… Ondan sonra da Allah, ‘Yürü yâ kulum’ dedi. Ahmet Hakan’da satırlarına taşıdı; ‘Benim için Aleyna Tilki’nin yaşlısı’ demişler… Yaşlanınca inşallah sende benim gibi olursun.” diyerek övgüler yağdırmıştı. Usta sanatçıdan övgü dolu sözler duyan Tilki, “Şu an bacaklarım titriyor, içeride soğuk bir su içmem lazım” demişti.

“HAYIRLI İŞLER”

Ünlü şarkıcı Gökhan Türkmen ise sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda; Aleyna Tilki’yi sahnesinde konuk eden Selda Bağcan’a tepki göstermişti. Türkmen, yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullanmıştı:

Ülkede o kadar değerli genç, müziğini ve kendini tanıtabilmek için uğraşan ve bunu da çok etik ve gerektiği yerden yapan müzisyen varken; bir çınarın, bir o kadar önem kazanmış bir yerde böyle bir şarkıcıyı çıkarıyor olmasının bir nedeni vardır elbet. Biz anlayamayız! Güzel reklam; hayırlı işler, bol güneşler herkese!

BAĞCAN’DAN TÜRKMEN’E: TERBİYESİZLİK YAPMIŞ!

Bu sözler üzerine sessizliğini bozan Selda Bağcan ise Magazinsortie.com’dan Olcay Ünal Sert’e konuştu ve Türkmen’e tepki gösterdi. Usta sanatçı, Gökhan Türkmen’e şu sözlerle yanıt verdi:

Terbiyesizlik yapmış… Bir defa ben hiçbir şekilde Aleyna’yı anons etmedim. Onu kendi orkestramızdan bile gizledik. Birden bire geldi sürpriz için. O da ‘reklâm yapıyor’ diyor, sana ne? Kıskandı belki de… Gereksiz polemikler bunlar… Sanatçı sanatıyla gündem olmalı. Ayrıca sahneme kimi çıkarmak istersem onu çıkarırım, sana ne?

“İÇİMDEN GELENİ SÖYLEDİM”

Gökhan Türkmen, gündem olan sözleriyle ilgili yeni düşüncülerini Milliyet.com.tr’den Beste Sırapınar’a anlattı. Sunucu Beste Sırapınar, Bağcan’a yazdıkları üzerine ünlü şarkıcıya “Bir pişmanlığın var mı?” sorusunu yöneltti. Türkmen şöyle yanıt verdi:

Pişmanlığım yok. Çünkü kimseyi rencide edecek bir şey yapmadım. Bir eleştiride bulundum. İçimden geleni söyledim. Karşı taraf kendine göre bir cevap verdi. Selda Bağcan’ın gerçekten böyle bir cevap verip vermediğini de bilmiyorum.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir