Magazin

HABERLER || Hasan Can Kaya, polis çevirmesine takıldı

HÜSEYİN ALTUN/ MİLLİYET

Ünlü komedyen Hasan Can Kaya, geçtiğimiz hafta şarkıcı Murat Boz ile objektiflere yansımıştı. Ünlü şarkıcıyı programında ağırlayan ve dört saatlik bir çekim gerçekleştiren ikiliden Boz, “Hasan Can’ı zaten çok seviyorum, hastasıyım. İnsan olarak bayılıyorum, onunla programında birlikte olmak benim için büyük keyifti gerçekten” açıklamasını yapmış ve eklemişti:

Hasan Can’la sohbet bitsin istemiyorsun, bıraksan sabaha kadar o sohbet devam etsin duygusu var. Çekimde Hasan Can çok insaflıydı bugün. Bence ben arkadaş kontenjanından faydalanmış olabilirim.

“YANAĞIMDA ŞİŞ İLE GELDİM”

Kaya ise, bir diş operasyonundan sonra katıldığı programla ilgili; “Murat zaten yeterince benden yakışıklı olduğu yetmiyormuş gibi, ben bir de yanağımda şiş ile geldim buraya. Ama çok güldük, çok eğlendik” ifadelerini kullanmıştı.

“ALKOLLÜYKEN ASLA ARAÇ KULLANMAM”

‘Konuşanlar’ programının yeni bölümüyle hayranlarıyla buluşan Hasan Can Kaya, önceki gece Ulus’ta polis çevirmesine takıldı. Alkol kontrolü yapan polislere selam veren Kaya, basın mensuplarına; “Arkadaşlar setten geliyorum. Konuşanlar’ı çektik. Bu yüzden de alkol çıkmaz bende” dedi.

Ardından Hasan Can Kaya, alkolmetreyi üfledi. Ünlü ismin dediği gibi sııfır promil çıkınca, polisler alkolmetreyi Kaya’ya gösterdi. Bunun üzerine Kaya; “Bana değil, basın mensuplarına gösterin. Gördüğünüz gibi alkol yok. Alkol kullanırken asla araç kullanmam. Kolay gelsin sizlere” diyerek evinin yolunu tuttu.

“İSPATLASINLAR PROGRAMI VERİRİM”

Öte yandan Kaya, geçtiğimiz aylarda konuk olduğu bir programda seyircilerinin oyunculuk ajansından getirildiği iddiasına cevap vermişti. Konuşanlar’a katılan herkesin gerçek seyircisi olduğunu söyleyen Hasan Can Kaya, şu ifadeleri kullanmıştı:

Seyircilerimin bırak cast olmasını bir kişi de çıkıp, ‘Hasan Can’ın ekibinden bana şu cümleyi dedirttiler’ desin ben programımı veririm. 100’üncü bölümü çektik. ‘O cümleyi o cevabı nasıl verdi ?’diyenler oluyor. Benim zaten işim bu. Bu herkesin yapamayacağı bir durum. Bizim işimizde hep bir hile arama var. Eleştirmek isteyen her zaman bir şey bulur zaten.

“REHAVETE KAPILMAK BENİ BİTİREBİLİR”

Ünlü komedyen, “Sansür kaygısı var mı?” sorusuna; “Kaygının sonu yok ama yaşamamaya çalışıyorum. Bazen kendime Hasan Can programı fazla kestin diyorum, bunlar yayınlanmalıydı diyorum. Kitle büyüdüğü için taviz vermek durumundaydık. Mizah biraz cüret işidir. Cüretin altını doldurmak gerekiyor. 30 yaşından sonra başarılı olmamım hayırlı tarafı bu oldu. Eskiden olsa kitleyi kaybetmeyeyim diye büyük tavizler verebilirdim. Şu anda uzun vadede beni neyin bitirebileceğini biliyorum. Beni rehavet bitirebilir. Mizah yapma isteğin azalır ve neşeni kaybedersen o mizahçı bitmiştir” şeklinde yanıt vermişti.

0 0 oylar
Article Rating

İlgili Makaleler

0 0 oylar
Article Rating
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi çok isterim, lütfen yorum yapın.x