HABERLER || İşte ünlü isimlerin tatil günlükleri…

2022’de soluğu Ege’de alan ünlü isimler, tatilin tadını çıkarmaya devam ediyor. Sıcak yaz günlerinde deniz, kum ve güneşin tadını çıkaran tanınmış isimler Bodrum ve Çeşme’den vazgeçmiyor. Şeyda-Tuğba Çoşkun kardeşler her yaz olduğu gibi Bodrum’a gitmeyi tercih ederken; Tuğçe Dural ile Tuğçe Bursalı, Çeşme’de görüntülendi. Şarkıcı Aleyna Dalveren de Çeşme’yi tercih eden isimler arasında yer aldı. COŞKUN KARDEŞLER…

haberler-||-iste-unlu-isimlerin-tatil-gunlukleri…

2022’de soluğu Ege’de alan ünlü isimler, tatilin tadını çıkarmaya devam ediyor. Sıcak yaz günlerinde deniz, kum ve güneşin tadını çıkaran tanınmış isimler Bodrum ve Çeşme’den vazgeçmiyor. Şeyda-Tuğba Çoşkun kardeşler her yaz olduğu gibi Bodrum’a gitmeyi tercih ederken; Tuğçe Dural ile Tuğçe Bursalı, Çeşme’de görüntülendi. Şarkıcı Aleyna Dalveren de Çeşme’yi tercih eden isimler arasında yer aldı.

COŞKUN KARDEŞLER HALK PAZARINDA

Şeyda-Tuğba Çoşkun kardeşler, önceki gün Bodrum Yalıkavak’taki halk pazarından alışveriş yaptı. Bol bol meyve alan ve organik ürünleri tercih eden ikili, objektiflere böyle yansıdı.

ÇEŞME GÜZELLERİ

Best Model Of Turkey 2009 ikincisi Tuğçe Dural ile güzellik ve stil danışmanı Tuğçe Bursalı, Çeşme’de bir beach’te kameralara takıldı. Mekanın plajında sohbet eden ve denize girmekte kararsız kalan ikili, uzun süre konuştuktan sonra birkaç adım yürüyüp geri döndü. Düzgün fiziğiyle dikkat çeken iki güzel, suyun serin olması nedeniyle yüzmekten vazgeçip birbirlerini ıslatarak vakit geçirdi.

BALIK TUTTU

Şarkıcı ve aynı zamanda TV dizilerinde oyunculuk deneyimi de bulunan Aleyna Dalveren, Çeşme’nin denizinde serinledi. Lüks bir yatla Ayayorgi Koyu’na giden ve kırmızı mayosuyla güneşlenen popçu, bir süre telefonla konuşup mesaj yazdı.

Ardından yattaki bir gençle balık tutmaya çalışan Dalveren, bu konuda sahnedeki kadar başarılı olamadığını görünce vazgeçmek zorunda kaldı. Havanın sıcağına dayanamayan şarkıcı, serin sulara atlayarak kendine geldi.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir