İlişkiler

Düğün Salonu Fiyatları 2023 – Yemekli Ve Yemeksiz Ortalama Düğün Mekanları…

Düğün tarihi ve mekan ile beraber masa dekorasyonunun yanı sıra, yemekli veya yemeksiz olması şeklinde düğün…

Düğün Halay Şarkıları Listesi 2023 – Düğünde Çalınabilecek Halay Müzikleri…

Romantik ve aşk dolu şarkılar düğünlerin vazgeçilmezleridir. Ancak düğünün bir diğer vazgeçilmezi de halaylardır.…

Damat Bohçası Listesi 2023 – Erkek Nişan Bohçası İçerisinde Neler Bulunur?

Erkek bohçası olarak da bilinen damat bohçası, kız tarafının hazırladığı ve damadın gün içerisinde kullanacağı…

Sevgiliye Sorulacak Sorular 2023: Kadın ve Erkeğe Sorulacak Zor, Romantik ve Komik…

Mutlu bir evlilik veya ilişki için iletişim çok önemlidir. Sağlıklı bir ilişki için akılda şüphe kalan…

yakın zamanda Gönderilenler

Cilt Bakımı

Burçlar

Aslan Burcu Kadını

class='cf'>Aslan burcu; insanları etkisi altına alırken hiç zorlanmayan bir burçtur. Aslan burcu kadınlarının…

Başak Burcu Kadını

class='cf'>Zodyak’ın on iki burcundan altıncısı olan başak burcuna mensup kadınlar; güçlü, hırslı, başarılı ve…

Balık Burcu Kadını

class='cf'>Balık Burcu Kadını Temel Özellikleri Nelerdir?Balık burcu kadını genel anlamda duygusal, sezgileri…

İkizler Burcu Kadını

class='cf'> İkizler burcunda olan kadınlar, anlaşılması güç insanlardır. Onların sırlarını çözmek için kafa…

Boğa Burcu Kadını

class='cf'> Boğa burcu kadını, annesine karşı aşırı düşkündür. Hayatını anne ekseni çevresinde çizmeyi…

Oğlak Burcu Kadını

class='cf'>Oğlak burcu kadınları; gelecek kaygısı yaşayan burçlar içerisinde yer alır. Bu özelliklerinden ötürü,…

HABERLER || Masterchef’te elenen isim açıklandı!

6

Milliyet.com.tr

Tv8 ekranlarının sevilen yarıması MasterChef 2022’nin 18 Eylül akşamı yayınlanan yeni bölümünde eleme gecesi yaşandı. Haftayı 3-0 mağlup bitiren kırmızı takımın altı yarışmacısı potaya girdi. Potada olan Vural, Atike, Fatma Nur, Barış, Kıvanç ve Melih zamana karşı yarışırken en iyi tabğı çıkarmak için hünerlerini sergiledi.

Yarışma öncesi Mehmet Şef’in “Atike, sen demişsin ‘3 çocuğum var. Onları bıraktım geldim. Bunun için mücadele ediyorum.’ Bu düşüncelerle gelip baya da yedeklerde mücadele ettikten sonra. İlk hafta eleme potasındasın. Herkes kadar sen de gidebilirsin” demesi sonrası Atike, takım arkadaşlarına sitem etti.

“KÖR KUYULARDA MERDİVENSİZ KALMIŞ GİBİ HİSSEDİYORUM”

Şu an cehennemde gibiyim zaten. Gelir gelmez kendimi kör kuyularda merdivensiz kalmış gibi hissediyorum. Kazanmaya geldim. Kazanmak için çabaladık. Ana kadroya tam girmişken eleme potasından eve dönmek asla istemiyorum. Böyle bir şey gelmeyecek. Kimseyi hayal kırıklığına uğratmayacağım. Size doğru düzgün bir tabak sunabilmek için çabalayacağım. İlk geldiğim zaman hiçbir şeyin farkında değildim. İlk başta şaşkın şaşkın gezindim. Uyum sağlayamadım. Yarışmanın stresi, her şey ters köşe yapabiliyor çünkü burada” dedi.

Atike sözlerine; “Yarışmanın formatının dışında arkadaşlar da değişik davranabiliyor. Bir konuşulan doğru olmuyor. Söylenen söz, içeride farklı yorumlanıyor. İçeride ‘Atike’yi yazmayacağız’ deyip sonrasında yaşananlar. Herkes yazabilir. Beni beni neden yazıp yazmadıklarını sorgulamam. Benim şaşkınlığım ‘Atike kesinlikle yazılmayacak’ denmesi ve ardından potaya çıkarılmam. Onların takdiri ama durum bu” şeklinde devam etti.

İLK TURU GEÇEN ÜÇLÜ

MasterChef 75’inci bölümdeki eleme gecesinde; şefler, ilk turdaki yaratıcılık etabında, yarışmacılara Manyas kelle peyniri verdi. Altı kişiden peynirin önce olduğu tabaklar yapmalarını istedi. Verilen sürede en lezzetli ve yaratıcı yemeği yapmaya çalışan yarışmacılardan; Atike, Vural ve Kıvanç yukarı çıkmaya başardı.

MASTERCHEF’E VEDA EDEN İSİM

Son üçe kalan Melih, Barış ve Fatma Nur ise elenmemek için ikinci aşamada yarıştı. İkinci oyunda ise Somer Şef’in imza yemeği olan aslanlı kızlı (analı kızlı) yemeği istendi. Turu birinci tamamlayan isim Fatma Nur oldu. Melih ve Barış’ın son ikiye kaldığı gecede; hayallerine veda eden Melih oldu.

“HİSSETTİM, ‘BİTİYOR’ DEDİM”

Şeflerin kendisiyle ilgili güzel sözleri sonrası gözyaşlarına tutamayan Melih, ”Şef toplayamadık kendimizi. Hissettim, dedim ‘Bitiyor. Buradan çıkarsan ya trambolinle yukarı çıkarsın ya da çakılırsın.’ Çakıldık şefim. Ben sizi burada baba olarak, abi olarak aldım yani” dedi.

Sonrasında önlüğünü bırakarak arkadaşlarının yanına giden Melih, “Buradan iyi anılarla ayrılmak güzel. Hepsi güzel insanlar. Zor bir his, o kadar emek verip gelip gittiğin yerden bu kadar hızlı ayrılmak zor bir his. Bunları da yaşamak gerekiyor. Her filmin bir sonu vardır, bizim de filmimizin sonu bugündü…”  ifadelerini kullandı. Melih’in elenmesini beklemeyen yakın arkadaşları Metin ve Yağız da arkadaşları giderken gözyaşlarını tutamadı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.