Haberler: Mert Yazıcıoğlu – Afra Saraçoğlu ayrıldı! İki taraftan da açıklama geldi

Ünlü isimler, 12 Kasım’da Mecidiyeköy’de bir mekanda gerçekleşen yılbaşı davetinden sonra eğlenceye başka bir mekanda devam etmişti. İddiaya göre; Mert Ramazan Demir, alkolün de etkisiyle rol arkadaşı Afra Saraçoğlu hakkında çirkin sözler sarf etmişti. Mert Yazıcıoğlu’nun yakın arkadaşı olan Kubilay Aka, Demir’in üzerine yürümüştü. Arkadaşları araya girip, Aka’yı aracına bindirip evine yollamıştı. class=’medyanet-inline-adv’> “HERKES HAREKETLERİNE…

haberler:-mert-yazicioglu-–-afra-saracoglu-ayrildi!-iki-taraftan-da-aciklama-geldi

Ünlü isimler, 12 Kasım’da Mecidiyeköy’de bir mekanda gerçekleşen yılbaşı davetinden sonra eğlenceye başka bir mekanda devam etmişti. İddiaya göre; Mert Ramazan Demir, alkolün de etkisiyle rol arkadaşı Afra Saraçoğlu hakkında çirkin sözler sarf etmişti. Mert Yazıcıoğlu’nun yakın arkadaşı olan Kubilay Aka, Demir’in üzerine yürümüştü. Arkadaşları araya girip, Aka’yı aracına bindirip evine yollamıştı.

class=’medyanet-inline-adv’>

“HERKES HAREKETLERİNE DİKKAT EDECEK”

Kavganın nedeninin Demir ve Saraçoğlu’nun yakınlaşmasından rahatsız olan Kubilay Aka’nın, “Herkes hareketlerine dikkat edecek” sözleri olduğu öne sürülmüştü. Yaşanan hadiselerden sonra Aka’nın, Mert Yazıcıoğlu’nu arayıp, Mert Ramazan Demir’in hareketlerinin fazla rahatsız edici boyutta olduğunu söylediği de konuşulmuştu.

“AFRA İLE SAMİMİYETİMİZ YENİ DEĞİL”

Kavga haberleriyle ilgili konuşan Demir, “Olay çok büyüdü. Gereksiz gündem oldu. Hiçbir şekilde tartışmaya girmedim ve kavga etmedim. Göz göze bile gelmedim. Bizim Afra ile samimiyetimiz zaten yeni değil, çok eski arkadaşız. Mevzu saçma sapan bir yere gitti. Ufak tefek oyunlarla, bir şeyle manipülasyona uğradı herkes, bizim de mevzu başımıza patladı. Ama öyle bir şey yok” demişti.

class=’medyanet-inline-adv’>

“ÖYLE BİR ŞEY OLDU”

Ünlü oyuncu, “Kubilay Aka sözlü olarak, ‘Ne yapıyorsun sen?’ dedi mi?” sözlerine ise “Öyle bir şey oldu. Ama göz göze gelinme ve kavga yaşanmadı. Hatta ben dışardayım. Mevzunun içinde bile değildim” şeklinde konuşmuştu.

DİKKAT ÇEKEN YORUMLAŞMA!

Öte yandan Mert Ramazan Demir’in geçtiğimiz günler yaptığı bir paylaşım ve bu gönderiye gelen yorumlar da gündem oldu. Mert Yazıcıoğlu, Demir’in paylaşımına, “Fotoğraflardaki kadar yakışıklı değil” notunu düşmüştü. Bunun üzerine Afra Saraçoğlu, “Yo daha yakışıklı” mesajını yazmıştı.

BÜYÜK AŞK BİTTİ!

Mert Ramazan Demir ile samimi görüntüler verdiği yönünde birçok habere konu olan Afra Saraçoğlu, son olarak ayrılık haberiyle magazin gündemine bomba gibi düştü. Dört yıldır aşk yaşadığı Saraçoğlu ve ‘Yalı Çapkını’ dizisindeki rol arkadaşı hakkındaki iddiaların güzel oyuncunun sevgilisi Mert Yazıcıoğlu’nun sabrını taşırdığı belirtildi.

EVİ TERK ETTİ!’

Mert Yazıcıoğlu’nun, objektiflerden uzakta yaşamayı tercih ettiği ilişkisine bir hafta önce nokta koyduğu ve Afra Saraçoğlu ile Uskumruköy’de birlikte yaşadıkları evi terk ettiği öğrenildi.

“ÜÇÜNCÜ KİŞİ YÜZÜNDEN AYRILMADIK”

Çok konuşulan ayrılığa dair ilk açıklama Afra Saraçoğlu’ndan geldi. 25 yaşındaki güzel, sosyal medya hesabından şu açıklamayı yayınladı:

class=’medyanet-inline-adv’>

Birkaç gündür basında hakkımızda çıkan haberler kesinlikle gerçeği yansıtmamaktadır. Mert ile dört yıl süren çok mutlu bir ilişki yaşadık. Ancak sürdürdüğümüz ilişkimizi, aldığımız ortak bir karar ile sevgi ve saygı çerçevesinde sonlandırma kararı aldık. Dostluğumuzun devam ettiğini belirtmekle beraber bu kararımızda hiçbir üçüncü kişinin dahili bulunmadığını bilmenizi isteriz. Geçirdiğimiz bu hassas süreçte hiç kimseyi zan altında bırakmadan özel hayatımızın mahremiyetine hassasiyet göstermenizi rica ediyoruz. Sevgiyle kalın.

Mert Yazıcıoğlu da ‘üçüncü kişi’ vurgusu olan aynı açıklamayı kendi Instagram hesabından paylaştı.

“MERT YAZICIOĞLU ROL ARKADAŞIM”

Yakışıklı oyuncu ile Darmaduman dizisinde aynı seti paylaşan ve arkadaşlıklarının aşka dönüştüğü konuşulan Hafsanur Sancaktutan ise şu mesajı paylaştı:

Hakkımda çıkan magazin haberleri gerçeği yansıtmamaktadır. Mert Yazıcıoğlu benim rol arkadaşımdır. Sette de, dışında da görüşmekten mutlu olduğum biridir. Yılın son günü bu açıklamayı yapmak zorunda kaldığım için üzgünüm. Yeni yılda herkese güzellikler diliyorum

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir