Magazin

Haberler: ‘O Kız’, baba kız sahneleri ile herkesin yüreğine dokunacak

Başrollerini Erkan Petekkaya, Dilin Döğer, Cengiz Orhonlu ve Sezin Akbaşoğulları’nın paylaştığı O Kız’ın yayınlanan duygu yüklü tanıtımları izleyicilerin kalbine dokunmuştu. Farklı hikayesi ile şimdiden seyircinin dikkatini çeken yapım, Erkan Petekkaya ve Dilin Döğer’in hayat vereceği baba kız hikayesiyle de izleyicilere duygu dolu anlar yaşatacak.

Erkan Petekkaya, O Kız’da, 45 yaşında olmasına rağmen beş yaşında bir çocuğun zekasına sahip ‘Kadir’ karakterine hayat verecek. Dilin Döğer ise ağır sorumluluklarla dolu küçük dünyasında kendi halinde yaşayan ‘Zeynep’ karakteriyle izleyici karşısına çıkacak.

OYUNCU KADROSU

Yönetmenliğini Özlem Günhan’ın üstlendiği, senaryosunu Sırma Yanık’ın kaleme aldığı dizinin oyuncu kadrosunda; Erkan Petekkaya(Kadir),Sezin Akbaşoğulları (Sitare),Cengiz Orhonlu(Ozan), Dilin Döğer (Zeynep), Macit Koper (İsmail), Asiye Dinçsoy (Türkan), Orhan Kılıç (Fevzi), Ayten Uncuoğlu (Fatma), Münire Apaydın (Nimet), Ilgın Çakır (Mine), Melih Selçuk (Salih), Ece Efe(İpek), Göktuğ Yıldırım (Mustafa), Cem Kurtoğlu (Arkın), Deniz Bakacak (Seda), Mustafa Konak (Yusuf), Nehir Gökdemir (Esma), Zeynep Sönmez (Seher) rol alıyor.

0 0 oylar
Article Rating

İlgili Makaleler

0 0 oylar
Article Rating
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi çok isterim, lütfen yorum yapın.x