Magazin

Haberler: ‘Survivor All Star’da eğlenceli kapışma!

Survivor All Star’da mart sonunda 22 yarışmacının (her iki takımdan 11’er kişi) katılımıyla gerçekleşecek ve ünlü popçu Edis’in sahneye çıkacağı birleşme partisi öncesi heyecan katlanarak devam ediyor.

Sevilen yarışmanın son bölümünde ünlüler ve gönüllüler, ‘Bil Bakalım’ ve ‘Anlat Bakalım’ oyunlarına çıktı. Oyun sonunda kazanan ise ödülün sahibi oldu. Ardından Acun Ilıcalı ve All Star takımı arasında voleybol challenge gerçekleşti.

Survivor’da yarışmacılar, en keyifli yarışlarından Bil Bakalım ve Anlat Bakalım oyunlarına çıktı. Bil Bakalım’ı kazanan gönüllüler olurken, Anlat Bakalım’ı da gönüllüler takımı kazandı.

MERT VE HİKMET YARIŞTI

Mert Öcal’a söz veren Acun Ilıcalı, geçtiğimiz günlerde voleybol maçının sinyalini vermişti. Voleybol challenge’ının heyecanı Survivor’da dün akşam yaşandı. Karşılaşma Acun Ilıcalı ile İrem Kanan ve Survivor All Star takımı (Mert ve Hikmet) arasında oynandı. Maç öncesi kazanan takımın baklavalı çikolata kazanacağı açıklandı.

Skor başa baş giderken, oyunun sonlarına doğru heyecan da arttı. Acun Ilıcalı ve İrem Kanan’ın başarılı atışı ile maç 3-2 skorla Acun Medya’nın üstünlüğü ile tamamlandı. Acun Medya’yı destekleyen yarışmacılar böylece ödülden faydalanma şansı kazandı.

BATUHAN-MERT KAVGASI

Survivor’da yaşanan gerginliklere bir yenisi daha ekleniyor. Bulaşık yıkama tartışması yaşayan Batuhan Karacakaya ile Mert Öcal, bir anda geriliyoe ve birbirlerinin üzerine yürüyor. Takım arkadaşlarının araya girmesiyle daha çok sinirlenen Batuhan, eline tahta parçası alıp, Mert Öcal’ın üzerine yürüyor. Batuhan, “Yeter. Ben bitiriyorum” sözleriyle isyan ediyor.

Ada konseyinde açıklama yapan Mert, “Ben burada bu arkadaşla kesinlikle bir saniye bile kalmak istemiyorum’ sözleriyle dikkat çekiyor. Kendini savunan Batuhan ise “Survivor’a hiçbir katkısı olmayan bir insan ne performans olarak, ne ada hayatı olarak” ifadelerini kullanıyor.

ELENEN İSİM BELLİ OLDU

Öte yandan Survivor’da Mert ve Barış, iki oyun sonunda çıkarılan iki eleme adayı oldu. Gönüllüler takımından Ayşe ve Hikmet, ünlülerden ise Merve ile Parviz dokunulmaz oldu. Oylama sonucunda Evrim ve Berna 7-7 oy alarak birlikte potaya girdi. Ünlülerden beşinci aday da Parviz’in seçimiyle Adem oldu.

Oylama sonucunda Evrim ve Berna 7-7 şeklinde eşit oy alarak birlikte potaya girdi. Ünlülerden beşinci aday da Parviz’in seçimiyle Adem oldu.

Survivor’da oldukça çekişmeli geçen elemenin ardından adaya veda eden isim Berna oldu. Berna “Söyleyebilecek hiçbir şeyim yok, herkesin hakkında hayırlısı olsun. Mücadelemi verdim. İçim çok rahat. Desteklerim belli. Yapacak bir şey yok. Teşekkür ederim” dedi.

ACUN ILICALI’DAN AÇIKLAMA

Acun Ilıcalı ‘Berna katılmak istediğinde ‘Yapabilir misin?’ diye sormuştuk. Çok renk kattın. Eleme zamanı. Bundan sonraki hayatında başarılar diliyorum. İleride güzel günler seni bulur” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu