Magazin

Haberler: Teşkilat dizisinin son bölümünde neler oldu?

Teşkilat dizisi, aksiyon dolu sahneleri ve prodüksiyonu ile dikkat çekerken, #HedefTamam etiketiyle sosyal medyada çok konuşuldu. Peki Teşkilat’ın 44’üncü bölümünde neler oldu? İşte cevabı…

Ceren elinde bomba fünyesi ile Halit’le karşı karşıya kalınca; Halit, Ceren’i vurmak zorunda kaldı. Ceren’in ölümü başta Halit olmak üzere tüm ekibin dengesini bozdu. Halit Başkan’ın yıllar önce öldüğü sanılan kızının aslında Ceren olduğunun ortaya çıkması da herkesi karışık duygulara sürükledi. Halit ise Yıldırım’ı ele geçirmek için her zamankinden daha güçlü bir duyguyla harekete geçti.

Uzay, yaptığı analizle savunma sistemlerine karşı planlanan saldırının detaylarına ulaştı ve ekip Doktor kod adlı teröristi yakalamak için harekete geçti. Doktor ve Yıldırım’ın hedefinde ise İstiklal projesinin baş mühendisi vardı. Kurdukları tuzakla projenin baş mühendisini kaçırdılar.

Halit ve Serdar, Yıldırım’ın peşine düşerken, ekip baş mühendisi kurtarmak ve İstiklal projesine karşı tehdidi bertaraf etmek için dört koldan çalışsa da baş mühendis gördüğü işkenceler sonucunda hayatını kaybetti.

Ekip, kurduğu ters köşe planla hem Yıldırım’ı hem de örgüt üyelerini ele geçirdi. Yıldırım’ın karşısına dikilen Serdar, nihayet babasının hesabını sordu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu