haberler-||-yasar-ipek’ten-aleyna-tilki-aciklamasi

HABERLER || Yaşar İpek’ten Aleyna Tilki açıklaması

2018 yılında Fransa’da evlendiği Seren Serengil’den 2020 senesinde anlaşmalı olarak boşanan Yaşar İpek, geçtiğimiz aylarda kendisi gibi şarkıcı Ebru Gündeş ile aşk yaşadığı iddialarıyla gündeme gelmişti.

‘EBRU GÜNDEŞ’LE AŞK YAŞIYOR’ İDDİASI

İpek’in, Ebru Gündeş’in paylaşımlarına yorum yapması ve beğeni yapması iddialara sebep gösterilmişti. Çıkan haberlerin ardından sessizliğini bozan ünlü isim, “Söz konusu değil böyle bir şey. Ebru Gündeş’i hayatım boyunca 3-4 kere gördüm, o da sahnede. Çok sevdiğim saygı duyduğum bir sanatçı arkadaşımdır” ifadelerini kullanarak aşk iddialarını yalanlamıştı.

TİLKİ’YE OLAN HAYRANLIĞINI ANLATTI

Şimdilerde yeni çıkardığı ‘Aman’ şarkısıyla adından söz ettiren 41 yaşındaki Yaşar İpek, tv8 ekranlarında yayınlanan ‘Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa’ programına konuk oldu.

Aleyna Tilki, dün Instagram hesabından İngilizce şarkısı için çektiği klipten görüntüler yayınlamıştı. Programda genç popçunun haberinin yayınladığı sıralarda Yaşar İpek, canlı yayında genç popçu Tilki’ye olan hayranlığını dile getirdi.

Tilki’yi çok beğendiğini söyleyen İpek, “Çok güzel kız. Sesini de fiziğini de tipini de her şeyini çok beğeniyorum. Fotoğraflarına büyütüp bakıyorum” ifadelerini kullandı.

“PIRIL PIRIL BİR KIZ”

“Sosyal medyadan baktığım tek ünlü diyebilirim” diyen şarkıcı, “Aleyna çok güzel ve çok yetenekli bir kız. Sesi güzel kendine güzel. 22 yaşında pırıl pırıl tertemiz bir kız. Yaşına göre de çok şey yaptı, bu İngilizce şarkıcısı da tutarsa onu tebrik edeceğim” dedi.

Sunuculardan Gülşen Yüksel Salt’ın “‘Dünya ahiret kardeşin olsun” sözlerine Yaşar İpek; “Yok öyle bir şey demiyorum. Nereden çıkardın şimdi bunu” diye cevap vererek herkesi şaşırttı.

İPEK’İN YARGILANDIĞI DAVADA SERENGİL DİNLENDİ

Yeşilköy’de 5 Mayıs 2020’de şarkıcı Seren Serengil arkadaşı Sisi lakaplı sosyal medya fenomeni Seyhan Soylu’nun evindeyken; o dönemde boşanma aşamasında olduğu eşi Yaşar İpek olayın yaşandığı yere gelmişti. İddialara göre; Yaşar İpek, burada Soylu ve Serengil’e hakaret edip, “Sizin ikinizi de delik deşik edeceğim” şeklinde tehditte bulunmuştu. Yaşananların ardından Soylu ve Serengil, Yaşar İpek hakkında şikayetçi olmuştu. Olaya ilişkin davanın son duruşmasında Seren Serengil dinlendi.

“YANINDA SİLAHLI İNSANLAR VARDI”

Serengil, “Takıntılı ve vazgeçmeyen biriydi. Nereye gitsem oraya geliyordu. Olay tarihinde boşanma sürecindeydik, ben hamileydim. Sanık eve gelip hakaret ve tehditlerde bulunuyordu. Olay günü ben Sisi olarak tanınan Seyhan Soylu’nun evine giderken, bir video çekip sosyal medyada paylaştım. Sisi beni arayarak, Yaşar’ın evinin önünde olduğunu, yanında da silahlı başka insanlar olduğunu söyledi” dedi.

Ünlü isim, sözlerine; “Araçtan inmemem gerektiği uyarısı yapınca ben de otomobilimi onların göremeyeceği bir yere park ettim. Sanığın yanında ablasının kocası ve tanımadığım bir kişiyi daha gördüm. Sanığın elinde silah görmedim ama ablasının kocasında vardı. Sanık o sırada bağırıyordu, aracımı yakın bir yere park ettiğim için söylediklerini duyuyordum. Telefonla Seyhan’ı aradı ve tehdit etti” diye devam etti.

Duruşmada aynı olayla ilgili, Seyhan Soylu’nun suçtan zarar gören sıfatıyla katıldığı, Bakırköy 13. Asliye Ceza Mahkemesi’nde bir dava daha olduğu bildirildi. Mahkeme, her iki dava dosyasının birleştirilmesine karar verdi. Duruşma bu nedenle ertelendi.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir