Hande Yener ‘Geyşa’ stiliyle çıktı

19.08.2022 – 16:24 | Son Güncellenme: 19.08.2022 – 16:24 Güncelleme: 19.08.2022 – 16:24 Ünlü pop ikonu Hande Yener “İyi Ya “adını verdiği konser sayısı ile rekor kırdığı  konser maratonuna hızını kesmeden devam ediyor. Hande Yener, geçtiğimiz günlerde The Jolly Bodrum sahnesine çıktı. Türkiye’nin en güçlü yorumcularından biri olan Yener sahne performansı ile büyüledi. Sahne kıyafetlerini…

hande-yener-‘geysa’-stiliyle-cikti

19.08.2022 – 16:24 |

Ünlü pop ikonu Hande Yener “İyi Ya “adını verdiği konser sayısı ile rekor kırdığı  konser maratonuna hızını kesmeden devam ediyor.

Hande Yener, geçtiğimiz günlerde The Jolly Bodrum sahnesine çıktı. Türkiye’nin en güçlü yorumcularından biri olan Yener sahne performansı ile büyüledi.

Sahne kıyafetlerini kendisi seçen Hande Yener, yurt dışından birçok kıyafet, aksesuar ve başlık getirtti. Son The Jolly  Bodrum konserinde ise sahneye siyah kimono ve gösterişli başlığıyla “Geyşa” stilinde çıktı. Ünlü pop yıldızı, Cher, Madonna, Rihanna gibi dünya starlarının sahnelerinde kullandıkları gösterişli başlıkların Türkiye’deki öncüsü oldu.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir