Magazin

Harika Avcı’dan aylar sonra ilk paylaşım

Yeşilçam’da canlandırdığı rollerle bir dönemin starı olan  ve gözlerden uzak bir hayat süren Harika Avcı’nın eski günlere dönmek için tüp mide ameliyatı olduğu öne sürülmüştü. Çıkan haberlerin ardından suskunluğunu bozan ünlü isim, “İtibarsızlaştırmak, karalamak, hedef göstermek için şahsıma yönelik bir algı operasyonudur gidiyor ve kasıtlı olarak olaylar olduğundan farklı gösterilmeye çalışılıyor. Nefrete sevk eden, manipülatif, abartılı, asılsız, adaletsiz, vicdan yoksunu ithamlarla iddialarla karşı karşıya getirilip, polemiklere çekilmek isteniyorum” demişti.

“BUNLAR İYİ AMA TAKTİKLER TUTMAZ”

Hiç tanımadığım ya da haklı nedenlerle ilişiğimi kestiğim insanlar bile utanmadan benimle ilgili bir de şov peşine düşüyorlar. Bunlar iyi taktikler ama tutmaz.” ifadelerini kullanan Harika Avcı, “Öncelikle samimiyetsizler ve inandırıcı değiller. Dahası taraflı ve çelişkili oldukları her hallerinden görülüyor, üstelik tepki de alıyorlar. Çünkü Türk halkı zekidir, ben bir açıklama yapmasam dahi, kimi nereye koyacağını çok iyi bilir. En derin sevgi ve saygılarımla canlarım…” ifadelerini kullanmıştı.


“YENİ AMELİYAT OLMADIM”

Tüp mide ameliyatını yeni olmadığını da açıklayan Harika Avcı, 20 Ocak 2017’de paylaşılan bir fotoğrafı sanki yeniymiş gibi veriyorlar. Ayrıca o açıdan kim fotoğraf çekilirse çekilsin öyle çıkar” şeklinde konuşmuştu.

‘EMEKLİLİĞİ REDDETTİ’

Bundan kısa bir süre sonra Avcı’nın emekliliği reddettiği ileri sürülmüştü. Harika Avcı’nın emeklilik işlemleri için resmi görüşmeler yaptığı, Avcı’nın da “Ya duyulursa?” diyerek, bu durumu kabul etmediği konuşulmuştu. Ünlü ismin teklifi kabul etmiş olsa, 5 bin TL emekli maaşı alacağı da iddia edilmişti.

İSYAN ETTİ: KINIYORUM!

İddialar karşısında sessiz kalmayan Avcı, enimle uğraşmayı alışkanlık haline getirmiş bazı kişiler ve mecralar tarafından ortaya atılan yeni bir haberin varlığını öğrenmiş bulunmaktayım” diyen sanatçı, “Haber hiçbir şekilde gerçeği yansıtmamaktadır. Benim üzerimden bu tip haberler yaptırtan, yapan ve yayanları kınıyorum” sözleriyle isyan etmişti.

AYLAR SONRA İLK FOTOĞRAF

Tüm bunların ardından Harika Avcı, uzun zaman sonra sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı. Yayınladığı kareyi yorumlara kapatan ünlü şarkıcı ve oyuncu, paylaşımına; “Dışarıya kapanmak esasen içeriye açılmaktır” notunu düştü.

0 0 oylar
Article Rating

İlgili Makaleler

0 0 oylar
Article Rating
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi çok isterim, lütfen yorum yapın.x