Magazin

Hazar Ergüçlü, sevgilisi Onur Ünlü'ye destek verecek

Ödüllü yönetmen Onur Ünlü, yeni filmi ‘Bomboş’un çekimlerine başladı. Ünlü, sevgilisini de alarak çekimler için Kıbrıs’a gitti. Oyuncu sevgilisi Hazar Ergüçlü, bu kez yapımcı olarak Ünlü’ye destek verecek.

26.05.2022 09:50 Son Güncelleme:

Yönetmen Onur Ünlü, senaryosunu da yazdığı yeni filmi “Bomboş”un çekimlerine başladı. Filmde konuk oyuncu olarak yer alan sevgilisi Hazar Ergüçlü ise aynı zamanda yapımcılığını da üstleniyor.

Depo Film-Ender Sevim ve Paradox Yapım-Hazar Ergüçlü’nün yapımcılığında çekilen film, bir cinayet komedisi.

Kıbrıs’ta çekimlerine başlanan filmin başrollerini Serkan Keskin ve Settar Tanrıöğen paylaşıyor. Filmin İstanbul çekimlerinde konuk oyuncu olarak yer alan Hazar Ergüçlü, bu kez sevgilisinin patronu konumunda olacak.

Kıbrıslı olan Hazar Ergüçlü, kendi memleketinde başlayan çekimleri, sosyal medya hesabından duyurdu ve “Yolumuz açık olsun.”

“Çok heyecan” notunu paylaştı. Rol aldığı yapımlarda sergilediği performansları beğeni toplayan 30 yaşındaki oyuncu, sevgilisinin senaryosunu da yazdığı “Bomboş” filmine ise oldukça güveniyor.

“İtirazım Var”, “Aşkın Gören Gözlere İhtiyacı Yok”, “Beş Şehir” gibi filmleriyle bugüne kadar Altın Portakal, İstanbul Film Festivali, Altın Koza gibi çok sayıda festivalden ödülle dönen Onur Ünlü, “Bomboş”u da vizyon öncesi hem ulusal hem de uluslararası festivallerde yarıştıracak.

0 0 oylar
Article Rating

İlgili Makaleler

0 0 oylar
Article Rating
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi çok isterim, lütfen yorum yapın.x