Hülya Avşar'dan havuz paylaşımı

Son olarak ‘Yapma Aşkım’ şarkısının klibindeki sakız sahnesiyle gündem olan Hülya Avşar, her sene olduğu gibi bu sene de Ayvalık’ta sıcak havanın tadını çıkarıyor. Hülya Avşar, son olarak havuzda yüzdüğü görüntüleri sosyal medya sayfasından paylaştı. Ünlü şarkıcı Hülya Avşar, uzun süreden sonra geçtiğimiz günlerde yeni şarkısı ‘Sen Aşk Mısın?’ ile müzik piyasasına döndü. ‘Sen Aşk Mısın?’ ile…

hulya-avsar'dan-havuz-paylasimi

Son olarak ‘Yapma Aşkım’ şarkısının klibindeki sakız sahnesiyle gündem olan Hülya Avşar, her sene olduğu gibi bu sene de Ayvalık’ta sıcak havanın tadını çıkarıyor. Hülya Avşar, son olarak havuzda yüzdüğü görüntüleri sosyal medya sayfasından paylaştı.

Ünlü şarkıcı Hülya Avşar, uzun süreden sonra geçtiğimiz günlerde yeni şarkısı ‘Sen Aşk Mısın?’ ile müzik piyasasına döndü.

‘Sen Aşk Mısın?’ ile büyük beğeni toplayan Avşar kızı, ardından ‘Yapma Aşkım’ şarkısına çektiği video klibi sevenlerinin beğenisine sundu.

Haber devam ediyor

Haberin devamı

Haber devam ediyor

Haberin devamı

Klipte Avşar Kızı’nın çiğnediği sakızı çıkarıp göğsüne yapıştırmasıyla tüm dikkatleri üzerine topladı ve uzun süre gündem oldu.

Son dönemlerde şarkıcılık yönünü ön plana çıkaran ve şarkılarıyla çok konuşulan Avşar, şimdi ise sosyal medya paylaşımıyla adından söz ettirdi.

Haber devam ediyor

Haberin devamı

Haber devam ediyor

Haberin devamı

Devamı Aşağıda Devamı

Sosyal medyayı aktif kullanan Avşar, siyah bikinisi ile havuzda yüzdüğü anları takipçilerinin beğenisine sundu.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir