İbrahim Tatlıses’ten hayranlarına: Beni yine ağlatacaksınız!

Poll Production organizasyonu ve Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri sahnesinde İbrahim Tatlıses, geçtiğimiz hafta altıncı kez perde açmıştı. Konserin başlamasına dakikalar kala Kuruçeşme Açıkhava konser alanının önünden Ortaköy meydanına kadar uzanan kuyruklar oluşmuştu. Hayranları Tatlıses’i; büyük bir coşkuyla ayakta karşılamıştı. İbrahim Tatlıses, mekanı hınca hınç dolduran sevenlerini “1974’ten bu yana…

ibrahim-tatlises’ten-hayranlarina:-beni-yine-aglatacaksiniz!

Poll Production organizasyonu ve Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri sahnesinde İbrahim Tatlıses, geçtiğimiz hafta altıncı kez perde açmıştı. Konserin başlamasına dakikalar kala Kuruçeşme Açıkhava konser alanının önünden Ortaköy meydanına kadar uzanan kuyruklar oluşmuştu.

Hayranları Tatlıses’i; büyük bir coşkuyla ayakta karşılamıştı. İbrahim Tatlıses, mekanı hınca hınç dolduran sevenlerini “1974’ten bu yana 48 senedir sahnedeyim. Hep size eğildim, eğilmekten de şeref duydum. Bana bu şerefi yaşatıyorsunuz” sözleriyle teşekkür etmişti.

Son zamanlarda Aile hayatında problem yaşayan ve büyük oğlu Ahmet Tatlıses ile sorun yaşayan usta sanatçı konserini keserek İlginç bir açıklama yapmıştı. Tatlıses, “Bana aklı dengesi yerinde değil diyorlar, be geri zekâlılar. Aklı yerinde olmayan birisi bu kadar şarkıyı ezbere bilir mi?” demişti.

YORGUNLUĞUNU UNUTTU

Yoğun konser maratonundan söz eden Tatlıses, Kuruçeşme Açıkhava sahnesinde binlerce kişiden oluşan kalabalığı görünce yorgunluğunu unutmuştu. Tatlıses, üç günde üst üste Bodrum’da, Çeşme’de ve son olarak dün akşam Kuruçeşme Açıkhava sahnesinde konser verdiğini belirterek; “Görüyorum ki siz bu yorgunluğa değiyorsunuz” demişti.

Sevenlerinden aldığı enerjiyle sahnede adeta devleşen İmparator iki buçuk saatlik performansıyla muhteşem bir geceye imza atmıştı.

TATLISES’İ DUYGULANDIRAN EVLİLİK TEKLİFİ

Öte yandan İbrahim Tatlıses, konserinde bir de mutluluğa aracı oldu, evlenme teklifi etmek isteyen hayranını sahnesinde ağırlamıştı. Hayranının “Vallahi ben sevdim, sevdiğime de en sevdiğim insanın önünde teklif edeyim istedim” sözleriyle gerçekleştirdiği evlilik teklifi Tatlıses’i duygulandırmıştı. “Siz ‘evet’ dediniz ben niye ağlıyorum” diyen imparator çifte “Bebeğim” şarkısını armağan etmişti.

MİNİK HAYRANIYLA DÜET

Sevenleriyle şarkı aralarında bol bol sohbet eden İbrahim Tatlıses, “Senin bütün şarkılarını biliyorum” diyen minik hayranını da sahnesine davet etmişti. İmparator, Irak Erbil’den gelen Hayat isimli minik hayranıyla “Gelmesin” şarkısında düet yapmıştı.

YEDİNCİ KEZ SAHNEDE

Tüm bunların ardından, İbrahim Tatlıses’in, Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda ve Poll Production by Polat Yağcı organizasyonuyla gerçekleşen Paraf Açıkhava sahnesi, yedinci kez “İmparator” sloganları ile yankılandı. Geçtiğimiz yıldan bugüne kadar yaklaşık 22 bin İbrahim Tatlıses hayranını ağırlayan Kuruçeşme Açıkhava sahnesinde, tezahüratlar yeri göğü doldurdu.

Tatlıses, sevenlerinin bitmek bilmeyen sevgisine; “Beni yine onurlandırdınız, gururlandırdınız, beni yine ağlatacaksınız” sözleri ile teşekkür etti.

“BENİ BÖYLE OKUTAN SİZLERSİNİZ”

İbrahim Tatlıses aralıksız müzik ziyafetinde canlı sahne performansı ile mest etti. Geçtiğimiz günlerde Bodrum sahnesinde ‘Yalan’ performansı ile ayakta alkışlanan Tatlıses, bu defa da Kuruçeşme Açıkhava’yı ayağa kaldırdı. Şarkının finalinde yaptığı şov ile alkış yağmuruna tutulan İmparator, “Beni böyle okutan sizlersiniz” dedi.

YENİ REKOR!

Yaklaşık 2.5 saat boyunca hiç ara vermediği konserinde 37 şarkı seslendiren ünlü isim, yeni bir Kuruçeşme Açıkhava rekoruna imza attı.

Kimi zaman muhteşem slovlarını dev korosuyla söylerken kimi zaman da kıpır kıpır türkülerinde binlerce kişiyi ayağa kaldırdı. İbrahim Tatlıses’i izlemeye gelen Berdan Mardini ve Özgür Alter de o anlara dayanamadı ve İmparatorun türkülerine halay çekerek eşlik etti.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir