İkizler Burcu Erkeği

Pek çok zengin, başarılı ve popüler erkeğin, güneş burcu ya da yükselen burcunda ikizler burcunu görmek mümkün. Bu durum, insanların ikizler erkeğini daha yakından keşfetmesine yol açıyor. İkizler burcu erkeklerinin bildiğiniz yönleri yanında az bilinen özelliklerini öğrenerek onları detaylı bir şekilde tanıyabilir ve hareketlerini doğru bir şekilde analiz edebilirsiniz.

İkizler Burcu Erkeği Temel Özellikleri Nelerdir?

İkizler burcu erkeği, hareketli ve değişken bir yapısı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran aynı zamanda entelektüel bir erkektir. Kültürel bilgileri ile çevrelerindeki insanları kısa sürede etkiler. Sonsuz araştırma ve öğrenme istekleri zekalarını ve enerjilerini her daim canlı tutar. Çevrelerine karşı oldukça duyarlı ve yardımsever insanlardır. Genellikle eğlenceli ve sempatiktirler. Onlarla birlikte iken sıkılmak pek mümkün değildir. Seyahat etmeyi çok severler. Gezginlerin ve kaşiflerin ikizler burcundan çıkması sizi bu sebeple şaşırtmasın.

İkizler Burcu Erkeği Fiziksel Özellikleri

İkizler erkekleri bir hayli çekici erkeklerdir. Kendi has bir karizmaları vardır. Düzgün bir fizikleri vardır. Uzun boylu, biçimli bir bedene sahip olan bu erkekler, uzun kol ve bacakları ile de dikkat çekerler. Saçları genellikle koyu kumraldır. Göz renkleri ise kahverengidir. Gözlem yetenekleri güçlü olan ikizler erkekleri, keskin gözleri ile uzakları dahi çok iyi görürler. O keskin bakışlar, çoğu zaman beğendikleri kadınların kalbini fethetmelerinde en büyük yardımcılarıdır.

İkizler Burcu Erkeği Olumlu Özellikleri

İkizler burcu erkeği kibar, zeki, cazibeli, etkileyici ve güzel konuşan bir erkektir. Sorunlara karşı diğer insanlar gibi düşünmek yerine pratik çözümler üretir. Pek çok insanın içinden çıkamadığı sorunlar karşısında o kısa sürede başarılı çözümler bulur.

İkizler Burcu Erkeği Olumsuz Özellikleri

İkizler burcu erkeği, çalışmayı seven ve kazandığı parasının kıymetini bilen bir erkektir. Doğru yatırımlar yapmak ve tasarruf onun için önemlidir. Başkalarının paralarına ise aynı özeni göstermemeleri ve kolayca harcayabilmeleri ise olumsuz yanlarıdır. Kıvrak zekaları ile zaman zaman insanların kafalarını karıştırabilmeleri, değişken ruh halleri, zor anlaşılabilir olmaları ve çabuk sıkılabilmeleri ise ikizler burcu erkeğinin negatif özellikleri arasında yer alır.

İkizler Burcu Erkeği Aşk Hayatı

İkizler burcu erkeği, değişken ve hareketli yapısı ile flört etmeyi sever. Farklı özelliklere sahip enerjik kadınlar genellikle ilgilerini çeker ve kısa zamanda aşık olabilirler. Bağlanmak ise onlara göre hem zordur hem de uzun süreli ilişkileri yürütmek için yaşantılarından ödün vermek çoğu zaman istemezler. Çok aşık oldukları zaman uzun süreli bir ilişkiye adım atabilir ve evlilik düşünebilirler. Sosyal hayatı seven bir partner ile mutlu bir aşk yaşayabilirler.

İkizler Burcu Erkeği İş Hayatı

İkizler burcu, işini severek yapması gereken erkeklerden biridir. İşini severek yapan bir ikizler burcu erkeği, çalıştığı alanda yükselerek adından söz ettirmeyi başarır. Para kazanmayı iyi bilir. Para kazanmak amacı olmasa da konforlu ve lüks bir yaşam sürmek dileklerini gerçekleştirmek ve sevdiklerini en iyi koşullarda yaşatabilmek için ikizler burcu erkeğine göre şarttır. Çalışma arkadaşlarına karşı dostça ve yardımsever davranır. Sinirlendikleri zaman kırıcı olabilirler.

İkizler Burcu Erkeği Cinsel Hayatı ve Cinsellik

İkizler erkeğinin cinsel hayatında mutlu olabilmesi için ten uyarımı, cinsel istek yanında zekasının uyarılmasına da ihtiyacı vardır. İkizler erkeğini zekaları ile etkileyebilen kadınlar onun aklını çelebilir. Cinsel hayat konusunda yeniliklerden ve yeni şeyler denemekten hoşlanır. İkizler erkeğinden, durağan bir cinsel yaşam beklenemez, fantezilerden hoşlanır.

İkizler Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanır?

İkizler burcu erkeği genellikle enerjik ve akıcı bir hayat tarzına sahiptir. Dostlarına ve arkadaşlarına vakit ayırmaktan ve birlikte eğlenceli aktiviteler yapmaktan hoşlanırlar. Partiler, konserler, sosyal medya platformlarında olmaktan insanlarla sohbet etmekten oldukça keyif alırlar. Özellikle kafa dengi arkadaşları ile birlikte zamanın onlara yetmesi mümkün değildir. Gezmeyi çok sevdikleri için yeni yerler görmek, yurt dışı ve yurt içi seyahatleri onlara göredir. Macera düşkünü ikizler erkekleri, ekstrem spor aktivitelerinden hoşlanırlar.

İkizler Burcu Erkeği Hoşlandığını Nasıl Belli Eder?

İkizler burcu erkeği, karşısındaki kadından hoşlandığını net olarak belli etmez. Dikkatli bayanlar ise ikizler erkeğinin söz ve tavırlarından anlamlar çıkarabilirler. İkizler erkeği, hoşlanmadığı insanlarla birlikte vakit geçirmekten zorunlu olmadıkça hoşlanmaz. Eğer bir kadından hoşlanıyorsa o kadınla birlikte vakit geçirmek ve sohbet etmek ister. Hoşlandığı insana yapacağı teklif ve davetlerde onun duygularını ele verecektir.

İkizler Burcu Erkeği Kıskanç mıdır?

İkizler burcu erkeği, çok kıskanç olmamakla birlikte karşısındaki insanı tutkulu bir şekilde seviyorsa sahiplenici hareketleri olacaktır. Değişken ruh hali nedeni ile bazı zamanlar sevdiği insanı yorarak, kırıcı olabilir. Bu davranışlarının altında kıskançlık hislerinin olması da mümkündür. Kimi zaman ciddi kimi zaman uçarı tavırları ile sizi şaşırtacak bir erkekle birlikte olduğunuzu kabul etmek işinizi kolaylaştıracaktır.

İkizler Burcu Erkeği Nasıl Affeder ve Barışır?

İkizler burcu erkeği inatçı bir yapıya sahiptir. Çok sinirli olduğu zamanlarda üstüne gitmeyerek onu kendi haline bırakmak en doğru hareket olacaktır. Sabırlı bir şekilde bekledikten ve ikizler burcu erkeğinin siniri yatıştıktan sonra onunla mantıklı bir şekilde konuşmanız mümkün olacaktır. İletişimi seven ve değişken yapılı bir burç olduğu için kin tutmaz. Kin tutmaması sizi affetmesini kolaylaştıracaktır. Hemen barışabileceği gibi öncelikle özür dilemeniz konusunda inatçı da davranabilir.

İkizler Burcu Erkeği Nasıl Geri Döner?

İkizler burcu erkeği kolay bağlanabilen bir erkek olmadığı için ayrılık sonrası başka aşklara kısa zamanda yelken açabilir. Eğer gerçekten ayrıldığı insanı seviyorsa ve kendisi de dönmek istiyorsa geri döner. Sadece partneri istediği için değil kendi istekleri doğrultusunda hareket edeceği için öncelikle onun duygu ve düşüncelerine hitap edilmeli, olumsuz düşüncelerden sıyrılması sağlanmalıdır.

İkizler Burcu Erkeği Nasıl Giyinir?

İkizler burcu erkeği, yerine ve bulunduğu ortama göre giyinmeyi seven ve tercih eden bir erkektir. Giyim tercihi ister klasik ister spor olsun, onun için önemli olan kaliteli ve temiz giyinmektir. Orijinal giyim ürünlerini giymekten hoşlanırlar. Orijinal spor ayakkabılar, kaliteli güneş gözlükleri, renkli tişörtler, rahatına düşkün oldukları için blue jean ve şortlar onların seyahat bavullarındaki olmazsa olmazlardır. Çoğunlukla spor giyimden hoşlanırlar.

İkizler Burcu Erkeği Nasıl İkna Edilir?

İkizler burcu erkeğini ikna etmek için, karşınızdaki erkeğin zekasını mutlaka dikkate almanız ve onun ilgisini çekecek ve temeli olan bilgiler ile karşısına çıkmanız gerekir. Boş laflar ilgisini çekmez. İnatçı kişiliğini göz önünde bulundurarak asla dediği hususlar üzerine fazla gitmeyin. Olayların onun göremediği farklı yanlarını ortaya çıkarmanız onu memnun ederek ikna etmenizi sağlayabilir. Gerçekçi bir erkek olduğu için olayları iyi bir şekilde analiz edebilen bir yapısı vardır.

İkizler Burcu Erkeği Nasıl Sever?

İkizler burcu erkeği, uçarıdır. Daldan dala konmayı sever. Bu yüzden flörtçü ve şıpsevdi olarak nitelenen erkekler arasındadır. Birine bağlanması ve duygularından emin olması zaman alacaktır. O kişi ile birlikte vakit geçirmeden o kişiyi tam anlamı ile sevmesi zordur. Sevdiği zaman ise sevdiği kişiye değer verir, onun güzel ve eğlenceli zamanlar geçirmesi için elinden geleni yapar. Cömert davranarak pahalı hediyeler alarak sevdiği insanı şımartmayı sever. Sevgisini davranışları kadar sözleri ile de karşısındaki insana ifade edecektir.

İkizler Burcu Erkeği Nasıl Aşık Olur?

Aşık olduğu zaman dünyayı unutacak kadar sırılsıklam aşık olabilen bir erkektir. Gerçekten aşık olduğunda tutkulu bir aşıktır. Aşık olduğu zaman sevdiği insana sürprizler yapmaktan kendini alamaz. Aşkını doyasıya hem zekasına hem de duygularına hitap edecek şekilde ve özgürce yaşamak ister. Duygularına kilit vurmaktan hoşlanmaz. Anlayışlı bir aşık olsa da kendisi anlaşılmaz ve özgün bir aşık olacaktır.

İkizler Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

İkizler burcu erkeği, kendisi gibi zeki, hareketli kadınlara aşık olur. Gizemli kadınlarda ona çekici gelse de hiç konuşmayan soğuk kadınlar ile bir ilişki yürütemez çünkü kısa zamanda ilişkiden sıkılarak bitirmeye yönelir. Heyecan verici ve yeniliklere açık bir sevgili onun ruhuna daha çok hitap edecektir. Neşeli ve cesur kadınlar, ikizler burcu erkeğinin ilgisini çekmeyi başaracaklardır.

İkizler Burcu Erkeği Nasıl Hediyelerden Hoşlanır?

Tüm burçların içinde hediye alınması en kolay olan erkekler ikizler burcu erkekleridir. Yeniliğe ve teknolojiye bayılan bu erkeklere bu kategorilerden alacağınız hediyeler hoşlarına gidecektir. Kaliteyi sevmekle birlikte sevdiklerinden çok pahalı hediyeler beklemezler. Küçük ve onları neşelendirecek hediyeler fazlası ile mutlu olmalarını sağlayacaktır. Kitaplarda ikizler erkeğine alınacak hediyeler arasında göze çarpar. Okumaya ve kişisel gelişime meraklı erkeklerdir.

İkizler Burcu Erkeği Nasıl Affeder?

İkizler burcu erkeği, asla affetmeyeceği ve sizden soğumayacağı bir hata karşısında karşısındaki insana gerçekten değer veriyorsa onu affedecektir. Ama bunun için karşısındaki kişinin hatasının farkına varmasını ve özür dilemek gibi bu hatayı telafi etmek için bir şeyler yapmasını bekler. Kendisi harekete geçmeyecektir, haklı olduğu konularda inatçıdır.

İkizler Burcu Erkeği Nasıl Pişman Olur?

İkizler erkeği, karşısındaki insanı dinler ve onu anlamaya çalışır. Kendi düşünceleri ağır bassa da hata yaptığı kanaatine varırsa içinde pişmanlık hissedecektir. Bu pişmanlığı telafi etmek için ise elinden geleni yapacaktır. Bununla birlikte pişmanlık hissetmeleri kolay olan erkekler değildir. Genellikle yaptıklarının doğru olduğunu savunduklarından onların tezlerini çürütmeniz gerekecektir.

İkizler Burcu Erkeği Nasıl Mutlu Olur?

İkizler erkeklerini mutlu etmek zor değildir. Sevdikleri ile birlikte güzel ve keyifli zamanlar geçirmek, hayatı paylaşmak onları her zaman mutlu eder. Hoşlarına giden oyunları oynamak, sporları yapmak, aktivitelerde bulunmak, sosyal etkinliklere katılmak ve başarılı olmak ikizler burcu erkeğini mutlu eden durumlardır. Yeni şeyleri keşfetmek ve denemekte onları mutlu eder.

İkizler Burcu Erkeği Nasıl Aşık ve Elde Edilir?

İkizler burcu erkeğinin dikkatini çekmek için ilgisini çekecek alanlarla uğraşıyor olmanız faydalı olabilir. Onun bulunduğu sosyal ortamlarda bulunmak ve onunla sohbet etmek zekanız ile ilgisini çekmeyi başarabilirseniz size yakınlaşmasının önünü açacaktır. İkizler burcu erkeğini elde etmek için çok mesafeli ve soğuk tavırlardan kaçınmak, olumsuz düşünceleri çok fazla dile getirmemek ve pozitif bir bakış açısına sahip olmak gerekli.

İkizler Burcu Erkeği Nasıl Bir Sevgilidir?

Harika ve unutulmaz zamanları bir ikizler erkeği ile geçirebilirsiniz. İkizler burcu erkeği, sevgili olarak heyecan dolu bir erkektir, sevdiğini eğlendirmek ve mutlu etmek ister. Bunun için fedakarlıklardan manevi ve maddi olarak kaçınmaz. Tutkulu bir sevgili olarak size özgün ve özel bir ilişki yaşatacağından emin olabilirsiniz.

İkizler Burcu Erkeği Nasıl Bir Baba Olur?

İkizler erkeği, dünyanın en tatlı babalarından biridir. Çocuklarının hem babası hem de iyi bir dostudur. Onlarla etkili ve güzel bir iletişim kurar. Aynı zamanda birlikte oyunlar oynayarak keyifli vakitler geçirirler. Çocukları büyüdüğü zamanda bu durum değişmez. Onlara arkadaşça davranmaya devam eder. Çok otoriter bir baba olmamakla birlikte kendisine saygı duyulmasını ve sözünün dinlenmesini ister.

İkizler Burcu Erkeği Hangi Rengi Sever?

İkizler burcu erkeği mavi, mavinin tonları, gri, siyah ve sarı renklerini çoğunlukla sevmekte ve yaşamında bu renklere gerek giysilerinde gerek dekorasyon seçimlerinde ve eşyalarında yer vermektedir.

İkizler Burcu Erkeği Hangi Yemeği Sever?

İkizler burcu erkeği, farklı tatlara hayır demez ve denemek ister. Hamur işlerini severek tüketen ikizler erkekleri zeytinyağlı yemekleri de yemeyi tercih eder. Meyve ve sebze tüketmesi sağlığı için önerilmektedir. Erik, portakal, üzüm, kereviz, yeşil fasulye ve havuç tavsiye edilenler arasındadır.


Yayımlandı

kategorisi

,

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir