Magazin

İrem Derici yine yapacağını yaptı!

2021 yazından itibaren ilişkileri bir dargın bir barışık devam eden Cem Belevi-İrem Derici çifti yine ihanet iddiasıyla yollarını ayırdı.

Belevi’nin kendisini manken Nergis Nesrullayeva ile aldattığı haberlerinin ardından sosyal medya hesabından flaş bir paylaşımda bulunan Derici, meslektaşına yönelik isim vermeden hakarete varan ifadeler kullandı.

İrem Derici, Türkiye Marka Zirvesi’sinde sahne aldı. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı özel konserinde İrem Derici binlerce kişiye unutulmaz dakikalar yaşattı.

İrem Derici sahneye çıkmadan önce yaptığı röportajında şunları söyledi ”Yarın 19 Mayıs Edremit’te olacağım. Mesajımı da verdim zaten gençler. Bayrakları hazır edin geliyorum coşacağız. Hem şarkılarımı hem marşlarımızı söyleyeceğiz’ dedim.”

“İrem Hanım tatil var mı?” sorusuna ünlü şarkıcı, ”21 Mayıs’ta Van’dayım. Oradan İzmir’e geçeceğim, iki gün Çeşme’deyim. Beklerim, selülit sezonumuz açılmıştır.

Daha önceden de çektikleriniz var ‘Bunları da yeni çektik’ diye koyabilirsiniz. Çünkü selülit yoğunluğum aynı, hiçbir şey değişmedi. Spor yaptım iki hafta, bıraktım aynen geri geldiler.

“Bu kadar nankör bir spor görmedim, bıraktığın anda her şey geri geliyor, kilosu da selüliti de. Sonra oradan geri dönüyorum ve turne devam ediyor. Bu yaz tatil yapamayacağım gibi bir şey” dedi.

“İrem Hanım geçtiğimiz günlerde konserinizde olaylar oldu sorusuna Derici, ”Sormayın arkadaşlar olaya tam hakim değilim. Ben konsere devam etmek istedim fakat bizim ses masası da tahrip gördüğü için devam edemedim.”

“Fakat çok üzgünüm onlara bir sözüm var. Ben ne pahasına olursa olsun o konseri bir daha veririm. Aşkta yarım kalmak vardır ama konser yarım kalmaz” dedi.

“Anneniz ve babanızın ayrılık haberleri çıktı” sorusuna ünlü şarkıcı, “O da mı çıktı? Ama o benim annem değil. Annem ile babam 1992 yılında boşandılar, ben beş yaşındaydım. Ben çok sorunlu bir çocuk olduğum için benim okul problemlerim, buna ekleyebileceğiniz bir sürü problem.

Mevzusu geçen hanım benim babamın eşi. Aralarında ne geçti, ne oldu hiçbir fikrim yok. Gram umurumda değil. Babam da keza benim aşk hayatımı gram umursamaz. O yüzden sırf adamcağız ünlü babası diye devamlı boşanma haberlerinde.

“Ben de boşanalı bu arada yedi yıl oldu. Allah mutlu mesut etsin iki tarafa da başarılar diliyorum hayatlarında. Babam da umarım daha fazla çocuk yapmaz, yeter” dedi.Cem Bey bir yerlerde sahne alsa buna karşı çıkar mısınız?” sorusuna sinirlenen Derici ”Bana çöp sormayın olur mu?” diye yanıt verdi.

Konser sırasında bir seyircinin ‘Cem seni kaybetti’ demesi üzerine şarkıcı “Bırakın şu çöpü eğlenmemize bakalım” dedi.

0 0 oylar
Article Rating

İlgili Makaleler

0 0 oylar
Article Rating
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi çok isterim, lütfen yorum yapın.x