İrem Helvacıoğlu-Yolaç Özcan’dan aşklarına ikinci şans!

HÜSEYİN ALTUN/ MİLLİYETOyuncu İrem Helvacıoğlu, Eylül 2021’de Eser Alp ile birlikteliğini noktalamıştı. Ünlü isim, daha sonra gurme Yolaç Özcan ile yeni bir aşka yelken açmıştı. Helvacıoğlu, Özcan ile birlikteliğini 2022’ye dakikalar kala Instagram hesabından yayınladığı bir fotoğrafla duyurmuştu. Ünlü isim, “Bazen bir an’ı anlatabilmek çok zorlaşır, kelimeleri doğru yerleştiremezsin, kafandakini aktaramazsın. Anlatamadığın her şeyi o…

irem-helvacioglu-yolac-ozcan’dan-asklarina-ikinci-sans!

HÜSEYİN ALTUN/ MİLLİYET

Oyuncu İrem Helvacıoğlu, Eylül 2021’de Eser Alp ile birlikteliğini noktalamıştı. Ünlü isim, daha sonra gurme Yolaç Özcan ile yeni bir aşka yelken açmıştı. Helvacıoğlu, Özcan ile birlikteliğini 2022’ye dakikalar kala Instagram hesabından yayınladığı bir fotoğrafla duyurmuştu. Ünlü isim, “Bazen bir an’ı anlatabilmek çok zorlaşır, kelimeleri doğru yerleştiremezsin, kafandakini aktaramazsın. Anlatamadığın her şeyi o fotoğraf karesi anlatır. Her an’ı bana bu kadar güzel ve tarifsiz yaşattığın ve bu yıla bu neşeyle girmemize sebep olduğun için teşekkür ederim” notunu düşmüştü.

“İYİ Kİ DOĞDUN KALBİM”

Sosyal medyada mutluluk pozları yayınlayan ikiliden Helvacıoğlu, şubat ayında 32 yaşına basmıştı. Özcan da sevgilisinin doğum gününü şu mesajla kutlamıştı:

Sevgiliye mektup… Hayat tesadüflerle dolu sevgilim. Seninle aynı yerlere o kadar girip, çıksak da doğru zaman gelince tanışmamız gibi. Başlangıçlar Burgaz kadar heyecanlı sevgilim. Bir akşam yemeği hevesi ile giderken, adada mahsur kalmak gibi. Dileklerin o kadar masum ki sevgilim. Antep’te kardan mahsur kalıp, senin buna gülümseyip, sevindiğin o güzel suratın gibi. Gözlerine bakmak sevgilim, işte o sanki anda kaybolmak gibi. Seni seviyorum kalbim, iyi ki doğdun.


DENİZDE AŞKA GELDİLER

Her fırsatta ilişkisinin çok güzel gittiğini vurgulayan İrem Helvacıoğlu, geçtiğimiz ay yaz sezonunu sevgilisi Yolaç Özcan ile İzmir’in popüler tatil bölgesi Çeşme’de açmıştı. Ünlü çift, Dalyan’da bir beach’te deniz ve güneşin tadını doyasıya çıkarırken görüntülenmişti.

Denizin için birbirlerine sarılarak etrafa aldırış etmeden öpüşen ünlü çift, kare kare görüntülenmişti. Denizden çıkmadan önce mayosunu düzelten Helvacıoğlu, Özcan ile beraber duş aldıktan sonra el ele tutuşarak şezlonglarına geçmişti.

AŞK SEKİZ AY SÜRDÜ

Dünyaevine girmeleri beklenen İrem Helvacıoğlu ile gurme Yolaç Özcan sürpriz şekilde ayrılmıştı. Birbirlerinin bazı özelliklerinin ters olduğunu ifade eden sevgililer, önceki haftalarda ‘fikir ayrılığı’ nedeniyle konuşarak ilişkilerini noktalama kararı almıştı.

Ünlü çiftin, ayrılığın ardından sosyal medya hesaplarından takipleşmeyi bırakması da dikkat çekmişti. İrem Helvacıoğlu ve Yolaç Özcan’ın, daha önce de anlaşmazlık yaşayıp, iki kez ayrılığın eşiğinden döndüğü öğrenilmişti.

ORTAK ARKADAŞLARI ARAYA GİRDİ

Ayrılık sonrası hiçbir açıklama yapmayan ve konuyla ilgili soruları yanıtsız bırakan İrem Helvacıoğlu ile gurme Yolaç Özcan, ilişkilerine ikinci şans verme kararı aldı. Sekiz aylık ilişkilerini iki hafta önce bitirme kararı alan ikilinin, barıştığı öğrenildi. Ortak arkadaşlarının araya girmesiyle yaşadıkları fikir ayrılığını yeniden gözden geçiren çift, aşklarına kaldıkları yerden devam ediyor.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir