İlişkiler

Düğün Salonu Fiyatları 2023 – Yemekli Ve Yemeksiz Ortalama Düğün Mekanları…

Düğün tarihi ve mekan ile beraber masa dekorasyonunun yanı sıra, yemekli veya yemeksiz olması şeklinde düğün…

Düğün Halay Şarkıları Listesi 2023 – Düğünde Çalınabilecek Halay Müzikleri…

Romantik ve aşk dolu şarkılar düğünlerin vazgeçilmezleridir. Ancak düğünün bir diğer vazgeçilmezi de halaylardır.…

Damat Bohçası Listesi 2023 – Erkek Nişan Bohçası İçerisinde Neler Bulunur?

Erkek bohçası olarak da bilinen damat bohçası, kız tarafının hazırladığı ve damadın gün içerisinde kullanacağı…

Sevgiliye Sorulacak Sorular 2023: Kadın ve Erkeğe Sorulacak Zor, Romantik ve Komik…

Mutlu bir evlilik veya ilişki için iletişim çok önemlidir. Sağlıklı bir ilişki için akılda şüphe kalan…

Cilt Bakımı

Burçlar

Aslan Burcu Kadını

class='cf'>Aslan burcu; insanları etkisi altına alırken hiç zorlanmayan bir burçtur. Aslan burcu kadınlarının…

Başak Burcu Kadını

class='cf'>Zodyak’ın on iki burcundan altıncısı olan başak burcuna mensup kadınlar; güçlü, hırslı, başarılı ve…

Balık Burcu Kadını

class='cf'>Balık Burcu Kadını Temel Özellikleri Nelerdir?Balık burcu kadını genel anlamda duygusal, sezgileri…

İkizler Burcu Kadını

class='cf'> İkizler burcunda olan kadınlar, anlaşılması güç insanlardır. Onların sırlarını çözmek için kafa…

Boğa Burcu Kadını

class='cf'> Boğa burcu kadını, annesine karşı aşırı düşkündür. Hayatını anne ekseni çevresinde çizmeyi…

Oğlak Burcu Kadını

class='cf'>Oğlak burcu kadınları; gelecek kaygısı yaşayan burçlar içerisinde yer alır. Bu özelliklerinden ötürü,…

Johnny Depp’ten hasta hayranına Kaptan Jack Sparrow sürprizi!

3

2011 yılında birlikte rol aldıkları ‘The Rum Diary’ filminin setinde tanıştığı ve yaklaşık iki yıl süren evliliğin ardından olaylı bir şekilde boşandığı Amber Heard ile karalama davaları henüz bir karara bağlanmadan önce, kendisi hakkında ortaya atılan ‘şiddet’ ve ‘cinsel istismar’ iddiaları nedeniyle ‘Karayip Korsanları’ serisinden çıkarıldığını söyleyen Johnny Depp ile ilgili serinin yapımcısı Jerry Bruckheimer’dan açıklama gelmişti.

class=’medyanet-inline-adv’>

Ünlü yapımcı, ‘Kaptan Jack Sparrow’ karakterini canlandıran Depp’in seriye devam etmesinin pek mümkün olmadığını belirterek, “Gelecek henüz belirsiz” şeklinde konuşmuştu.

HAYRANLARINDAN İMZA KAMPANYASI

Depp’in hayranları ise oyuncunun seriye dönmesi için imza kampanyası başlatmıştı. Ünlü aktörün sevenleri, 500 bin imza hedefine ulaşmaya çalışıyordu ve kampanyaya yapılan yorumlar arasında ‘Johnny Depp’in yeri doldurulamaz’ ve ‘Johnny Depp için adalet’ gibi ifadeler bulunuyordu.

“ONLARI AFFEDECEĞİ KONUSUNDA UMUTLULAR”

Heard ile aylardır gündemden düşmeyen karalama davasından zaferle çıkan Depp’in, Disney ile görüştüğü iddia edilmiş ve ismi paylaşılmayan bir kaynak tarafından; “Disney, Johnny’ye ulaştı ve ‘Karayip Korsanları’ serisine bir ya da iki film için dönmek isteyip istemeyeceğini sordu. Size söyleyebileceğim şey, stüdyonun Jack Sparrow hakkında bir film için şimdiden taslak hazırladığı. Bu yüzden Johnny’nin onları affedeceği ve ikonik karakter olarak geri döneceği konusunda çok umutlular” ifadeleri kullanılmıştı.

class=’medyanet-inline-adv’>

Kaynak ayrıca, şirketin Depp’i geri döndürmek için ‘301 milyon dolarlık bir anlaşma’ üzerinde çalıştığını ve iyi niyet göstergesi olarak aktörün seçeceği bir hayır kurumuna ‘büyük bir bağış’ yapacağını da bildirmişti.

SÖZCÜSÜ AÇIKLADI

Ancak bu iddiaların ardından, Johnny Depp’in sözcüsü Fox News Digital’e konuşarak, aktörün ‘Karayip Korsanları’ serisinde ‘Kaptan Jack Sparrow’ rolünü yeniden canlandırmak için herhangi bir görüşmede bulunmadığını söylemişti.

HASTA HAYRANINA SÜRPRİZ YAPTI

Tüm bunların ardından Johnny Depp, ölümcül bir kalp rahatsızlığıyla mücadele eden minik hayranına bir destek mesajı gönderdi. 59 yaşındaki aktör, 11 yaşındaki YouTuber Kori’ye Kaptan Jack Sparrow karakterine bürünerek bir video mesajı ve telefon görüşmesi ile sürpriz yaptı.

Kori’nin iki kalp nakli geçirdiği ve palyatif bakımda olduğu bildiriliyor ancak YouTube kanalı için elinden geldiğince çok abone kazanmak istiyor. Deep, ona işte tam da bu konuda yardımcı oldu.

“BİR NUMARALI HAYRANINIM”

class=’medyanet-inline-adv’>

DailyMail’de yer alan habere göre; Kaptan Jack Sparrow olarak konuşan ünlü aktör, video mesajında şu ifadeleri kullandı:

Kaptan Kori, YouTube kanalını takip etmekten memnuniyet duyarım ve tüm arkadaşlarıma kanalını takip etmelerini söyleyeceğim. Sana bol şans diliyorum. Bir numaralı hayranınım Kaptan Kori, tüm saygı ve sevgilerimle.

Johnny, telefon görüşmesinde ise bir korsan gemisindeymiş gibi davrandı ve Kori ile havadan sudan konuştu. Ünlü isim, konuşmalarının bir noktasında, Kori’nin korsan şapkasını çok sevdiğini söyledi ve Kaptan Jack’in kılıcıyla minik hayranını ‘şövalye’ ilan etti.

“SENİ DESTEKLİYORUZ”

Sosyal medya kullanıcıları, gündem olan bu anlarla ilgili; “Johnny Depp’i sevin ya da nefret edin; ama onun hasta çocuklarla ilgilenme ve onlara harika mesajlar gönderme konusundaki gerçek sevgisini inkar edemezsiniz. Bu adamın altın gibi bir kalbi var!”, “Hepimiz seni destekliyoruz Kori! Ve kendin olduğun için teşekkür ederim Kaptan Jack” ve “Kaptan Kori, Kaptan Jack’in sizi takip ediyor olması şimdiye kadarki en iyi haber” gibi yorumlar yaptı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.