julia-fox’un-pantolonu-gundem-oldu!-‘stilistiyle-konusmamiz-gerek’

Julia Fox’un pantolonu gündem oldu! ‘Stilistiyle konuşmamız gerek’

O dönemde reality show yıldızı Kim Kardashian ile boşanma aşamasında olan rapçi Kanye West, ocak ayında Julia Fox ile aşk yaşamaya başlamıştı. Çift, bir grup arkadaşlarıyla birlikte New York’ta yemeğe çıktıklarında görüntülenmişti. Kanye West’in siyah ceket ve çizme kombininin yanında, Fox da kadife palto ve topuklu çizme kombiniyle dışarıdaydı. İkili, yemek yemeden önce Broadway gösterisi Slave Play’i de izlemişti.

Ancak West ve Fox’un mutluluğu uzun sürmemişti. Hala Fox ile ilişki yaşarken Kardashian’a bir kamyonet dolusu kırmızı gül gönderen ve “Benim görüşüm gayet açık ve berrak” yazan West’in bu jestini paylaşmasının, güzel oyuncuyla ilişkilerinin bitmesine sebep olduğu söylenmişti.

“ARKADAŞ KALMAYA KARAR VERDİLER”

‘Uncut Gems’ ile adını geniş kitlelere duyuran ünlü isim, sosyal medya hesabından West’in yer aldığı bütün karelerini silmişti. People Dergisi’ne konuyla alakalı konuşan bir kaynak, “Kanye ve Julia ayrıldı. Ancak arkadaş kalmaya karar verdiler” açıklamasını yapmıştı.

Ayrılığın ardından konuşan Julia Fox ise, medyanın kendisini ‘gözleri yaşlı, yalnız bir kadın’ olarak lanse ettiğini fakat gerçeğin böyle olmadığını dile getirmişti. Fox, “2022 yılının 6 Şubat günü, ölmüş bir arkadaşımın doğum günüydü, onun için ağladım” ifadelerini kullanmıştı. West ile aralarının iyi olduğunu belirten oyuncu, “Kanye’yi seviyordum, ama ona aşık değildim” açıklamasını yapmıştı.

AYRILIĞIN ARDINDAN PODYUMDA

Aktris, ayrılığın ardından soluğu podyumda almıştı. LaQuan Smith’in defilesine çıkan ünlü isim, iddialı siyah bir elbiseyi sergilemişti.

Küçük bir kitle tarafından tanınmayı sevdiğini ifade eden ünlü isim, “Ben hiçbir zaman süper ünlü biri olmak istemedim. Bu, pek çok ünlü için öldürücü bir şey. İnzivaya çekiliyorlar, paranoyak hale gelerek, saklanıyorlar. Özgün yaşamamayı reddediyorum” şeklinde konuşmuştu.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Tüm bunların ardından uzun zamandır kıyafet seçimleriyle moda sınırlarını zorlayan 32 yaşındaki Julia Fox; giydiği düşük bel, ön tarafı aşağı doğru derinleşen siyah deri pantolonuyla sosyal medyanın gündemine oturdu.

Pantolonunu siyah bir bikini üstüyle kombinleyen Fox; hem dünyada, hem de Türkiye’de büyük ilgi gördü. Twitter ve Instagram’da çok konuşulan ünlü isme, “Julia Fox düşük bel modasında yeni bir çığır açmış, biraz fazla iddialı”, “Julia Fox, düşük bel modasını yaşatmaya devam ediyor”, “Julia’nın stilistiyle konuşmamız gerek” ve “Keşke herhangi bir şeye, Julia’nın o pantolonun aşağı düşmeyeceğine güvendiği kadar güvenseydim” gibi binlerce yorum yapıldı.

KENDİSİYLE DALGA GEÇTİ

Bununla da kalmayan sosyal medya kullanıcıları, Fox’un fotoğrafını bir atın gövdesiyle birleştirdikleri fotoğrafları yayınladılar.

Kendisiyle dalga geçmekten çekinmeyen ünlü isim, 1.3 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasından ‘yarı at’ olarak photoshop’lanmış bir karesini yayınlayarak, hayranlarını güldürdü.

Görünümün arkasındaki tasarımcı Liza Keane de şakalara katılıp, güzel oyuncunun fotoğraflarını paylaşarak, “İnternet, Julia Fox’un düşük bel pantolonu yüzünden aşırı derecede karıştı” diye yazdı.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir