Magazin

Kaan Boşnak ile boşanma aşamasında olan Başak Ceylan Torun sessizliğini bozdu

Yüz yüzeyken Konuşuruz ’un solisti olan Kaan Boşnak, hakkında çıkan eşine şiddet uyguladığı iddiaları ile başı dertte. Kaan Boşnak 2020 yılında organizatör Başak Ceylan Torun ile dünya evine girmiş ve bu evlilikten bir çocuğu olmuştu. Boşanma aşamasında olan çift hakkında şiddet iddiaları ortaya çıkmıştı. Başak Ceylan Torun’un şiddete uğradığı iddiaları haberlere yansınken şarkıcı Kaan Boşnak iddialarla ilgili ilk defa konuştu. Avukatı aracılığı ile bir açıklama yapan Boşnak, “Basına yansıyan ve kamuoyuna servis edilen gerçek dışı haber ve iftiralardan, sizlerle birlikte ve eş zamanlı olarak haberdar olmuş durumdayız” dedi.

Tüm bunların ardından bir paylaşımda bulunan Başak Ceylan Torun, “Evlendiğim günden beri uyuşturucu, şiddet, intihar teşebbüsleri ve aldatılma çarkından döndüm durdum.” ifadeleriyle başlayan bir yazı paylaştı. Hamileyken bile dövüldüğünü iddia eden Torun’un darp edildikten sonraki halini paylaşarak iddiaları güçlendirdi.  Başak Ceylan Torun, sosyal medya sayfasından şu ifadeleri kullandı, “ Evlendiğim günden beri uyuşturucu, şiddet, intihar teşebbüsleri ve aldatılma çarkında döndüm durdum. Dövüldüm, hamileyken de dövüldüm, tehdit edildim, aşağılandım, 25 günlük bebeğimle terk edildim.

Ben bunca şey karşısında sessiz kalıp, çocuğumu tek başıma büyütmeye çabalarken, sütü kesilen ve 25 günlük lohusa olan bir anneye bunları yaşatıp, o hiçbir şey olmamış gibi konserlerine ve normal hayatına devam etti, bizi yok saydı. Bütün çabalarıma rağmen bir kere bile çocuğunu ne aradı ne gördü, ne de herhangi bir destekte bulundu.

Bundan sonraki süreçte bütün delillerimle mahkeme önünde olacağım. Bunun gibi onlarca ses kaydı, video, fotoğraf ve hastane raporlarımı mahkemeye sunacağım. Sırf basın haber yapmasın diye, hastaneye götürülmediğim için eve kapatıldığımda, çocuğum karnımda üç gün hareket etmedi. Ben çok ama çok zor günler yaşadım. Ve sadece “o ünlü, aman basın, aman magazin” diye tehdit edildim. Onun kariyeri ve onun itibarı önde tutularak, benim bu yaşadıklarımı normalleştirilmek ve beni susturup bastırmak istediler. Bu saatten sonra şiddet karşısında artık daha fazla susmayacağım.”

0 0 oylar
Article Rating

İlgili Makaleler

0 0 oylar
Article Rating
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi çok isterim, lütfen yorum yapın.x