İlişkiler

Düğün Salonu Fiyatları 2023 – Yemekli Ve Yemeksiz Ortalama Düğün Mekanları…

Düğün tarihi ve mekan ile beraber masa dekorasyonunun yanı sıra, yemekli veya yemeksiz olması şeklinde düğün…

Düğün Halay Şarkıları Listesi 2023 – Düğünde Çalınabilecek Halay Müzikleri…

Romantik ve aşk dolu şarkılar düğünlerin vazgeçilmezleridir. Ancak düğünün bir diğer vazgeçilmezi de halaylardır.…

Damat Bohçası Listesi 2023 – Erkek Nişan Bohçası İçerisinde Neler Bulunur?

Erkek bohçası olarak da bilinen damat bohçası, kız tarafının hazırladığı ve damadın gün içerisinde kullanacağı…

Sevgiliye Sorulacak Sorular 2023: Kadın ve Erkeğe Sorulacak Zor, Romantik ve Komik…

Mutlu bir evlilik veya ilişki için iletişim çok önemlidir. Sağlıklı bir ilişki için akılda şüphe kalan…

Cilt Bakımı

Burçlar

Aslan Burcu Kadını

class='cf'>Aslan burcu; insanları etkisi altına alırken hiç zorlanmayan bir burçtur. Aslan burcu kadınlarının…

Başak Burcu Kadını

class='cf'>Zodyak’ın on iki burcundan altıncısı olan başak burcuna mensup kadınlar; güçlü, hırslı, başarılı ve…

Balık Burcu Kadını

class='cf'>Balık Burcu Kadını Temel Özellikleri Nelerdir?Balık burcu kadını genel anlamda duygusal, sezgileri…

İkizler Burcu Kadını

class='cf'> İkizler burcunda olan kadınlar, anlaşılması güç insanlardır. Onların sırlarını çözmek için kafa…

Boğa Burcu Kadını

class='cf'> Boğa burcu kadını, annesine karşı aşırı düşkündür. Hayatını anne ekseni çevresinde çizmeyi…

Oğlak Burcu Kadını

class='cf'>Oğlak burcu kadınları; gelecek kaygısı yaşayan burçlar içerisinde yer alır. Bu özelliklerinden ötürü,…

‘Kate Middleton, Meghan Markle’a zeytin dalı uzatacak!’

2

Son dönemin en çok konuşulan isimlerinden Prens Harry ve eşi Sussex Düşesi Meghan Markle, geçtiğimiz haftalarda dünya gündemine oturan bir olayın öznesi olmuştu. İkilinin isimleri, Kraliyet Ailesi’nin internet sitesinin en altına taşınmış; ünlü çift, şu anda adı cinsel taciz iddialarına karışan, ‘gözden düşmüş’ Prens Andrew’nun sadece bir sıra yukarısında yer almıştı.

DailyMail’de yer alan habere göre; tıklayanları Sussex Dükü ve Düşesi’ne adanmış sayfalara götüren bağlantılar daha önce kıdemli kraliyet üyelerinin altında ve ailenin küçük üyelerinin üstünde olmak üzere sayfanın ortalarında yer alıyordu. Meghan ve Harry’nin adları, ilk kez sıranın ortalarına düşürülmesinin öncesinde ise şimdilerde Galler Prensi ve Prensesi unvanlarını alan Prens William ile Kate Middleton’ın hemen ardına yazılmıştı.

SORUNLARINI ÇÖZMEDEN GİTTİLER

Bu durumun; Harry ve Meghan’ın, Kraliçe II. Elizabeth’in cenazesinden bir gün sonra, Kral III. Charles ve Prens William ile olan sorunlarını çözmeden California’ya dönmelerinden kaynaklandığı düşünülmüştü. Sussex’ler pazartesi günü yapılan cenazenin akşamı Frogmore Cottage’da kalmış, ancak çocukları 3 yaşındaki Archie ve 1 yaşındaki Lilibet ile birlikte olmak için en kısa sürede Kaliforniya’ya geri döneceklerini bildirmişti.

ÇOCUKLARINININ UNVAN ALIP ALMAYACAĞINI BEKLİYORLAR

Ünlü çift, iki çocuğuna prens ve prenses unvanlarının verilip verilmeyeceğini de bekliyor. Kraliçenin ölümünün ardından, Sussex Dükü ve Düşesi’nin çocuklarının hükümdarın torunları olarak prens ve prenses unvanlarına hak kazanmaları gerekiyor. Ancak William ve Kate’in unvanları Galler Prensi ve Prensesi olarak güncellenmiş olmasına rağmen, Archie ve Lilibet’inkiler henüz değişmedi.

“MEGHAN ÇABA GÖSTERMEYE HAZIR”

Tüm bunların ardından 40 yaşındaki Galler Prensesi Kate Middleton’ın, ABD’ye yapacağı ziyarette Meghan Markle (40) ile ilişkisini düzeltmeyi umduğu iddia edildi. US Weekly’ye konuşan bir kaynak, şu ifadeleri kullandı:

Kate ve William’ın ABD planlarının kesinleşmesinin ardından, Prenses araları bozuk olan kardeşleri yeniden bir araya getirmek ve ilişkilerini iyileştirmek için Meghan’a bir zeytin dalı uzatmayı planlıyor. Kate, Prenses Diana ve Kraliçe II. Elizabeth’in de hayatta olsalardı bunu isteyeceklerine inanıyor. Harry ve Meghan yoğun programları yüzünden çok meşguller ama Meghan, tarihler çakışmadığı sürece çaba göstermeye hazır.

ÖDÜL ALACAKLAR

Prens William (40) ve eşi Middleton, 2 Aralık’ta Boston’da düzenlenecek olan ikinci Earthshot Ödülü törenine katılmaya hazırlanıyor. Sussex Dükü Prens Harry (38) ve Düşesi Markle da aşağı yukarı aynı zamanda Robert F. Kennedy İnsan Hakları (RFKHR) örgütünün New York’ta gerçekleşecek olan ödül töreni galası için doğuya seyahat edecekler.

Bir basın açıklamasına göre çift, ‘Archewell Vakfı aracılığıyla ırksal adalet, zihinsel sağlık ve diğer sosyal etki girişimleri üzerindeki çalışmaları’ nedeniyle bu yıl Umut Dalgası Ödülü’ne layık görüldü.

“BENİ AĞLATTI”

Markle’ın, 2018’de Prens Harry ile evlenmesinden önce Middleton’ı ‘gözyaşlarına boğduğu’ basına yandığından beri iki kadın arasındaki gerilimin yüksek olduğu biliniyordu. Ancak Sussex Dükü ve Düşesi’nin Oprah Winfrey ile yaptığı röportaj sırasında Meghan, durumun aslında tam tersi olduğunu iddia etti:

Düğünden birkaç gün önce Kate çiçekçi kız elbiseleri yüzünden sinirliydi ve beni ağlattı. Gerçekten duygularımı incitti. Ama yaptığı hatayı sahiplendi, bana çiçek gönderdi ve bir not yazıp özür diledi.

Bu olayın ardından 2020’de Harry ve Meghan’ın Kraliyet Ailesi’ndeki görevlerinden tamamen ayrıldıklarını ilan etmesi, William ve Kate ile olan ilişkilerini daha da karmaşık hale getirdi.

“KARDEŞİNİ AFFEDEMEDİ”

Sussex Dükü ve Düşes’i, araları açık olmasına rağmen 8 Eylül’de hayatını kaybeden Kraliçe II. Elizabeth’in ölümünün ardından Kraliyet Ailesi ile bir araya geldi. Dörtlü, 2020’den beri ilk kez Windsor Şatosu çevresinde yürürken görüntülendi. Ancak yeniden bir araya gelmeleri, gerilimi hafifletmeye yetmedi.

New York Post’ta yer alan habere göre; iki kadın işleri düzeltmeye hazır olsa da, aileye yakın kaynaklar William’ın küçük kardeşini henüz ‘affedemediğini’ söylüyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.