Magazin

Katie Holmes’un kırmızı halıdaki kıyafet tercihi gündem oldu!

Katie Holmes, Tom Cruise ile 2006 yılında nikah masasına oturmuş ve 2012 yılında ayrılma kararı almıştı. Cruise’un Katie Holmes’tan ayrıldıktan sonra, annesiyle birlikte yaşayan kızı Suri ile hiç ilgilenmediği söyleniyordu. Bunun nedeni olarak da Scientology’nin tarikat dışı kişilerle görüşme yasağı gösteriliyordu.

class=’medyanet-inline-adv’>

Bu iddiaların ardından New Idea adlı internet sitesi 14 yaşındaki Suri Cruise, artık babasının soyadını kullanmak istemediğini öne sürüldü.

‘ANNESİNİN SOYADINI KULLANMAK İSTİYOR’ İDDİASI

Tom Cruise’un da bunu kabul ettiği ama isteğin gerçekleşmesi için kızının 21 yaşına gelmesini şart koştuğu konuşuldu. Çifte yakın bir kaynağın, “Tom, kızının ‘Cruise’ soyadını taşıyıp, taşımamasını umursamıyor” açıklamasını yaptığı da iddialar arasında yer aldı. Aynı kaynak Katie Holmes’un da kızına “Benim soyadımı kullanmak ister misin?” diye sorduğunu, Suri’nin de bunu kabul ettiğini söyledi.

MODASEVERLERİ KIZDIRDI

Tarzıyla her zaman eleştiri toplayan 43 yaşındaki ABD’li oyuncu Katie Holmes, son tercihi ile de yine modaseverleri kızdırmayı başardı. New York’ta katıldığı iHeart Radio Jingle Ball davetinde elbise altına bol jean ve spor ayakkabı giydi.

class=’medyanet-inline-adv’>

“GİYİNMEYİ ÖĞRENEMEYECEK”

Katie Holmes, 2000’lerin başında ünlenen pantolon üstü elbise modasını anımsattı. Oyuncuya, “Giyinmeyi öğrendiğini görebilecek miyiz?”, “Kendine bunu neden yapıyorsun?” gibi eleştirel yorumlar aldı.

0 0 oylar
Article Rating

İlgili Makaleler

0 0 oylar
Article Rating
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi çok isterim, lütfen yorum yapın.x