İlişkiler

Düğün Salonu Fiyatları 2023 – Yemekli Ve Yemeksiz Ortalama Düğün Mekanları…

Düğün tarihi ve mekan ile beraber masa dekorasyonunun yanı sıra, yemekli veya yemeksiz olması şeklinde düğün…

Düğün Halay Şarkıları Listesi 2023 – Düğünde Çalınabilecek Halay Müzikleri…

Romantik ve aşk dolu şarkılar düğünlerin vazgeçilmezleridir. Ancak düğünün bir diğer vazgeçilmezi de halaylardır.…

Damat Bohçası Listesi 2023 – Erkek Nişan Bohçası İçerisinde Neler Bulunur?

Erkek bohçası olarak da bilinen damat bohçası, kız tarafının hazırladığı ve damadın gün içerisinde kullanacağı…

Sevgiliye Sorulacak Sorular 2023: Kadın ve Erkeğe Sorulacak Zor, Romantik ve Komik…

Mutlu bir evlilik veya ilişki için iletişim çok önemlidir. Sağlıklı bir ilişki için akılda şüphe kalan…

yakın zamanda Gönderilenler

Cilt Bakımı

Burçlar

Aslan Burcu Kadını

class='cf'>Aslan burcu; insanları etkisi altına alırken hiç zorlanmayan bir burçtur. Aslan burcu kadınlarının…

Başak Burcu Kadını

class='cf'>Zodyak’ın on iki burcundan altıncısı olan başak burcuna mensup kadınlar; güçlü, hırslı, başarılı ve…

Balık Burcu Kadını

class='cf'>Balık Burcu Kadını Temel Özellikleri Nelerdir?Balık burcu kadını genel anlamda duygusal, sezgileri…

İkizler Burcu Kadını

class='cf'> İkizler burcunda olan kadınlar, anlaşılması güç insanlardır. Onların sırlarını çözmek için kafa…

Boğa Burcu Kadını

class='cf'> Boğa burcu kadını, annesine karşı aşırı düşkündür. Hayatını anne ekseni çevresinde çizmeyi…

Oğlak Burcu Kadını

class='cf'>Oğlak burcu kadınları; gelecek kaygısı yaşayan burçlar içerisinde yer alır. Bu özelliklerinden ötürü,…

Kısa Kısa Cadde

4

Beğeni rekoru

‘Barış Akarsu Merhaba’ filminin ilk fragmanı yayınlanır yayınlanmaz tıklanma rekorları kırdı. Yapımda Akarsu’yu İsmail Ege Şaşmaz canlandırıyor. Yönetmenliğini Mert Dikmen’in yaptığı filmin senaryosunu ise Mert Dikmen ve Can Anar yazdı.

Farkındalık gecesi

Beyza Şekerci ve Engin Hepileri, Sensodyne markasının Feriye Sarayı’nda gerçekleştirdiği “Dişlerimizi fırçalarken suyu kapatalım” adı altındaki farkındalık etkinliğine ev sahipliği yaptı. İkiliye, Onur Büyüktopçu ve Demet Sabancı gibi isimler de eşlik etti.

‘Amacımız örnek olmak’ 

Yılmaz Morgül ile Beykoz Engelliler Derneği ile Engelsiz Yaşam Vakfı’nın bağışları ve ortak çalışmalarıyla, Halide Edip İlkokulu içindeki özel çocuklar sınıfının tadilatı yapıldı. Hayırsever sanatçı “Her şey çocuklar için. Amacımız örnek olmak” dedi.

Yıllar sonra bir arada

Diyar Pala ve BeatMachine, ‘Özüme Dönemem’ isimli bu parçada yıllar sonra bir araya geldi. Makine Sound Music etiketi ile yayınlanan yeni parçanın yaylıları İstanbul Strings, elektro bağlama kayıtları ise Orhan Söğüt tarafından çalındı.

Bahçe keyfi

Cookshop, ‘Arka Bahçe’ konseptinin 4’üncü şubesini Etiler’de bir davetle açtı. Ayşe Kazancı tarafından kurulan ve genel müdürlüğünü Selçuk Gengeç’in yaptığı, doğanın huzurunu yansıtan atmosferiyle Cookshop, şef Hakan İnan imzalı özel lezzetleriyle farklı bir deneyim yaşatıyor. Etkinliğe Aslı Şen, Hande Demir, Mesude Öztanık, Ece Kıral, Gülay Kamaz, Saba Tümer, Burcu Şendir, Cenk-Ecem Öztanık, Yusuf Yazıcı, Nalan Aksoy, Serap Sarı, Mensure Özbek, Cihan Şensözlü ve Sarp Yaman gibi isimler katıldı.

Sanatla randevu

Mehmet Özenbaş’ın, Kar Yağarken Ağlanmaz başlıklı sergisi, Piramid Sanat’ta sanatseverlerle buluşuyor. Özenbaş’ın kişisel sergisi kimi zaman sınıf farklılıklarına, kimi zaman yalnız kalan doğanın özgürlüğüne ve çoğunlukla kendi hayat ekseninde karın sanatçıya hissettirdiklerine şahit oluyor.

17. İstanbul Bienali’nin paralel etkinliklerinden biri olan Kar Yağarken Ağlanmaz, 20 Kasım tarihine kadar Piramid Sanat’ta izlenebilir.

Renkli sergi

Beyoğlu Cihangir’deki Rappel’de sanat esintileri mekanın enerjisini yansıtmaya devam ediyor. Belirli aralıklarla değişerek Rappel’i renklendiren, iyi yemek ve kahve deneyimini derinleştiren değerli eserlerin bu dönemki sahibi Recep Çiftçi oldu. Sanatçının Suret-i Gerçek sergisi, büyük ilgi görüyor.

İyi yaşam söyleşileri

Ayşegül Tuncer tarafından kurulan Alaluxa platformu, ‘Sürdürülebilir Sağlıklı ve İyi Yaşam’ alanındaki lider kadınların söyleşilerine ev sahipliği yapıyor. Serinin ilk söyleşisi Fairmont Otel Elara Salonu’nda, Tuncer moderatörlüğünde sağlıklı beslenme üzerine ödüllü kitaplar yazan Aslıhan Sabancı, Kadın Doğum Uzmanı Doç. Dr. Pınar Bahat, Fizik Tedavi Uzmanı Doç. Dr. Sibel Çağlar, Art de Huile markası kurucusu ve uzman eczacı Hülya Kayhan, Citröen Türkiye Pazarlama Direktörü Zeynep Durusu ve Kültürel Dönüşüm Derneği Kurucusu Zafer Kozanoğlu ile birlikte gerçekleşti.

Sanata harcıyor

Tuğba Yurt, 23 Ekim’de gerçekleşecek Harbiye Açıkhava konseri öncesi prova yaptı. Ekibiyle Cihangir Müzik Evi’nde çalışan şarkıcı, “Sanattan kazandığımı yine sanata yatıranlardanım. İnsanlar her ne kadar büyük paralar kazanıldığını zannetse de geliri kadar gideri de oluyor insanın” dedi.

‘Tabuları yıkacağım’

Tuğba Özerk, Aykut Gürel’in en sevdiği eserlerden oluşan tribüte albümünde yer aldı. Şarkıcı, ‘Çalkala’ parçasını seslendirdi. Özerk, düzenlemesini müzisyen Murat Yeter’in yaptığı eseri kendine has tarzıyla yeniden yorumladı. Şarkıcı, tabuları yıkacak bir klip çekeceğini dile getirdi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.