Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer'den Bodrum paylaşımı

kivanc-tatlitug-ve-basak-dizer'den-bodrum-paylasimi

Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer, geçtiğimiz haftalarda rotalarını Bodrum’a çevirmişti. Dizer, Bodrum’da çekilen yeni karelerini sosyal medya hesabından paylaştı.

Kıvanç Tatlıtuğ, beş yıldır mutlu bir evlilik sürdürdüğü Başak Dizer’in hamile olması nedeniyle, çekimleri Kars’ta gerçekleşen ‘Aşıklar Bayramı’ filmi biter bitmez Bodrum’a gitti. Koronavirüs pandemisi nedeniyle İstanbul’a dönmek istemeyen 38 yaşındaki oyuncu, üç aylık hamile olan eşiyle birlikte uzun bir süre orada kalacak.

Şimdilerde projesi olmayan Tatlıtuğ, 44 yaşındaki stil danışmanı eşiyle Bodrum’da yürüyüşler yaparak, Dizer’e hamilelik döneminde destek olacak ve balık ve deniz tutkusunu kış mevsiminde Bodrum’da sürdürecek.

YENİ KARELERİNİ PAYLAŞTI

Bodrum’da birlikte vakit geçiren ünlü çiftten Başak Dizer, son olarak aktif olarak kullandığı sosyal medya hesabından yeni pozlarını takipçilerinin beğenisine sundu.

Instagram’da 805 bin takipçisi bulunan stil danışmanı, “Bodrum Bodrum” notuyla peş peşe fotoğraflar paylaştı. Dizer’in kısa sürede 44 binden fazla beğeni alan bu gönderisine, başta ünlü isimler olmak üzere tüm sevenlerinden yorum yağdı.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir