Burçlar

Kova Burcu Güzellikı

class=’cf’>

Kova burcu Güzellikı, duygusal ve çok özel bir burçtur. Kova burcu kadı, diğer burçlar ile uyumu oldukça iyidir.

Kova Burcu Güzellikı Temel Özellikleri Nelerdir?

Kova Burcu Güzellikı, arkadaş canlısı ve duşa dönük bir yapıya sahiptir. Bu özelliği sayesinde çevresindeki insanlar tarafından çok sevilir. Aynı zamanda aranan arkadaş tipidir. Kova burcu Güzellikının yanında kolay kolay kimse sıkılmaz. Oldukça Zeki bir yapıya sahip olan kova burcu lafını ile vakit geçirmek oldukça keyiflidir. Kova burcu Güzellikı, daha çok mantıklıyla hareket eder ve bir karar alırken kendi doğruları ile karar vermeye dikkat eder. Kova burcu lafını, kimseyi incitmez, herkesi dinler ama sonra yine kendi doğruları ile karar verir. Aynı zamanda kimsenin alanına karışmaz ve kendisine karışılmasını da istemez.

class=’cf’>

Kova Burcu Güzellikı Fiziksel Özellikleri

Kova burcu Güzellikı doğal olmayı ve doğallığı ile çevresindekileri etkilemeyi sever. Onun için çevresindekilerin kendisi hakkında ne düşündüğü çok önemli değildir. Kendisini nasıl mutlu hissediyorsa öyle davranır. Kilolu olsa bile bu halinden kendisi memnunsa başkaları için zayıflama düşüncesi ona saçma gelir. Bu nedenle kendine özgü bir yapısı vardır.

Kova Burcu Olumlu Özellikleri

Kova burcu Güzellikı, yıkıcı değil çoğu zaman yapıcıdır. Yalandan ve sahtekarlıktan hiç hoşlanmaz. Kendisine karışılmasını sevmediği gibi başkalarına da karışmaz. Arkadaşları ile vakit geçirmeyi ve sosyalleşmeyi çok sever. Aynı zamanda çevresi tarafından yardımseverliği ile bilinir. Gelenekselliğe her zaman saygı duyar fakat kendi normları çerçevesinde karar alır.

Kova Burcu Güzellikı Olumsuz Özellikleri

Kova burcu Güzellikı, kimi zaman gizemlidir. Aynı zamanda uçarı ve isyankar bir kişiliğe sahiptir. Zeki olduğunun farkında olduğu için kimi zaman ukala tavır sergileyebilir ve bu karşı taraftan farklı şekilde karşılanabilir. Eğlenceye çok düşkün olduğu için ilişkilerinde sıkıntı çekebilir. Kimi zaman kibirli ve patavatsız olabilir. Öngörülemezlik davranışları nedeni ile tedirginlik uyandırırlar.

Kova Burcu Güzellikı Aşk Hayatı

class=’cf’>

Kova burcu Güzellikı, eğlenceye çok düşkün ve çok sosyal bir yapıya sahip olduğu için ilişkilerini yürütmekte kimi zaman zorlanabilirler. Kova burçları çok çabuk sıkılır. Bu nedenle ilişki içerisinde sürekli yeni şeyler deneyimlemek ister. Kendi kişisel alanına kimsenin müdahale etmesini istemez. En az kendisi kadar entellektüel ve zeki biri ile partner olmak ister.

Kova Burcu Güzellikı İş Hayatı

Kova burcu Güzellikı iş hayatında çok girişimci, araştırmacı ve yeniliklere açıktır. Lider ruhlu olması nedeni ile pek çok işte başarı yakalar. Ekip işine uyumludur. Disiplinli ve düzenli çalışmayı sever. İş hayatında kendi işine karışılmasından hiç hoşlanmaz.

Kova Burcu Güzellikı Cinsel Hayatı ve Cinsellik

class=’cf’>

Kova burcu Güzellikı, bağlanmaktan hoşlanmaz. Onunla cinsellik yaşamak tam bir maceradır. Sekste yeniliklere açıktır ve partnerini tatmin etmek konusunda oldukça başarılıdır. Karşısındaki kişinin fikirlerine saygı duymasını ister. Erotik filmler, sanal seks ve seksi görüntüler onu tahrik eder.

Kova Burcu Güzellikı Nelerden Hoşlanır?

Kova burcu Güzellikı, entellektüel bir yapıya sahiptir. Araştırmayı, öğrenmeyi ve yenilikleri çok sever. Macera yaşamaya bayılır. Çok eğlenceli bir arkadaştır. Çok Zeki olduğu için değişik fikirler üretmeyi sever. Eğlenmeyi, eğlendirmeyi ve keşfetmeyi sever.

Kova Burcu Güzellikı Hoşlandığını Nasıl Belli Eder?

Kova burcu Güzellikı, sizinle zaman geçirmek istiyorsa ve sizinle ilgileniyorsa sizden hoşlanıyor demektir. Sevmediği ve hoşlanmadığı kişilerle vakit geçirmek istemez. Kendisini eğlendiren ve güldüren kişilere karşı ilgi gösterir. Birini sevdiğini ve önemsediğini söylem ve davranışları ile belli eder.

class=’cf’>

Kova Burcu Güzellikı Kıskanç mıdır?

Kova burcu Güzellikı hiç kıskanç değildir. Kendisini de birinin kıskanmasına tahammül edemez. Birini kıskanması için istisna şeyler olması gerekir. Kendine güveni tamdır ve partnerini çok sıkmaz. Her dakika yanında olmaz ama bu sevmediği anlamına gelmez.

Kova Burcu Güzellikı Nasıl Affeder ve Barışır?

Kova burcu Güzellikı, bağışlayıcı bir yapıya sahiptir. Samimiyetine güvendiği birinin özrünü kolaylıkla kabul eder ve barışır. Küs kalmaktan hiç hoşlanmaz. 

Kova Burcu Güzellikı Nasıl Zayıflar ve Nasıl Beslenmeli?

Kova burcu Güzellikı, karbonhidratlı yiyeceklerden uzak durmalı ve istikrarlı bir diyet programı ile zayıflamalıdır. Diyetini aynı zamanda sporla destekleyerek çok kısa bir zaman içinde kilo verebilir.

class=’cf’>

Kova Burcu Güzellikı Nasıl Geri Döner?

Kova burcu Güzellikı, sıkıntıya gelemez. Sizden ayrıldıysa büyük ihtimalle ilişkiden sıkılmıştır. İlişkinize yenilik katarak onun geri dönmesini sağlayabilirsiniz.

Kova Burcu Güzellikı Nasıl Giyinir?

Kova burcu Güzellikı, spor ve bohem giyinmeyi sever. Genellikle rahat giyinmeyi tercih eder. Gittiği yere göre giyinmeyi iyi bilir.

Kova Burcu Güzellikı Nasıl İkna Edilir?

Kova burcu Güzellikınız ikna etmek için çaba sarf etmeniz gerekir. Mantıklı bir şekilde sizi neden affetmesi gerektiğini açıklayarak sizi affetmesini sağlayabilirsiniz.

Kova Burcu Güzellikı Nasıl Sever?

Sevecen ve güleç bir yapıya sahiptir. Özgürlüklerinin kısıtlanmasından hiç hoşlanmaz ve kendisi de çok kıskanç değildir.

Kova Burcu Güzellikı Nasıl Aşık Olur?

Kova burcu Güzellikı, kendini eğlendiren, zeki ve anlayışlı kişilere aşık olur. Onu etkilemek için onun değerlerine saygı duymanız gerekir.

Kova Burcu Güzellikı Nasıl Erkeklerden Hoşlanır?

Kova burcu Güzellikı, zeki, eğlenceli, entellektüel, anlayışlı, çok koşana olmayan ve yeniliklere açık erkeklerden hoşlanır.

Kova Burcu Güzellikı Nasıl Hediyelerden Hoşlanır?

Kova burcu Güzellikı maddi değeri olan hediyelerden çok manevi değeri olan hediyelerden hoşlanır. Yurt dışı seyahatine iki kişilik bilet alarak onu dünyanın en mutlu insanı yapabilirsiniz.

Kova Burcu Güzellikı Nasıl Affeder?

Kova burcu Güzellikı, sevdiği insanları kolay affeder. Size kızdığı şeyi neden yaptığınızı mantıklı bir şekilde ona anlatarak sizi affetmesini sağlayabilirsiniz.

Kova Burcu Güzellikı Nasıl Pişman Olur?

Kova burcu Güzellikı, bazen kibirli ve patavatsız davranarak karşısındaki kişinin kalbini kırabilir. Fakat kısa zamanda hatasını anlayarak pişman olur.

Kova Burcu Güzellikı Nasıl Mutlu Olur?

Kova burcu Güzellikı, eğlendiği, yeni şeyler denediği, sevdikleri ile zaman geçirdiği ve sosyalleştiği zaman mutlu olur. Mutlu olmak için küçük sebepler arar.

Kova Burcu Güzellikı Nasıl Bir Aşık ve Elde Edilir?

Kova burcu Güzellikı sadık bir aşıktır. Fakat her şeyden çok çabuk sıkılır. Bunun için uzun bir ilişki istiyorsanız ilişkinize renk katacak yenilikler bulmanız gerekir.

Kova Burcu Güzellikı Nasıl Bir Sevgilidir?

Kova burcu Güzellikı, kıskanç olmayan, sevgilisini çok sıkmayan ve kendi alanına müdahale edilmesini sevmeyen tutkulu bir aşıktır. İlişkide yeniliklere açıktır. Partnerini mutlu etmek ister.

Kova Burcu Güzellikı Nasıl Bir Anne Olur?

Kova burcu Güzellikı, çocuğu ile yeni şeyler öğrenmeyi ve keşfetmeyi seven çok ilgili bir anne olur. Çocuğu ile arkadaş gibi olmayı seven kova Güzellikı eğlenceli ve öğretici bir anne olur.

Kova Burcu Güzellikı Hangi Rengi Sever?

Kova Burcu Güzellikı, elektrik mavisi ve koyu maviyi çok sever. Bu rengi gördüğü zaman huzurlu ve mutlu hisseder.

0 0 oylar
Article Rating

İlgili Makaleler

0 0 oylar
Article Rating
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi çok isterim, lütfen yorum yapın.x