kova-burcu-kadini

Kova Burcu Kadını

class=’cf’>

Kova burcu kadını, duygusal ve çok özel bir burçtur. Kova burcu kadı, diğer burçlar ile uyumu oldukça iyidir.

Kova Burcu Kadını Temel Özellikleri Nelerdir?

Kova Burcu kadını, arkadaş canlısı ve duşa dönük bir yapıya sahiptir. Bu özelliği sayesinde çevresindeki insanlar tarafından çok sevilir. Aynı zamanda aranan arkadaş tipidir. Kova burcu kadınının yanında kolay kolay kimse sıkılmaz. Oldukça Zeki bir yapıya sahip olan kova burcu lafını ile vakit geçirmek oldukça keyiflidir. Kova burcu kadını, daha çok mantıklıyla hareket eder ve bir karar alırken kendi doğruları ile karar vermeye dikkat eder. Kova burcu lafını, kimseyi incitmez, herkesi dinler ama sonra yine kendi doğruları ile karar verir. Aynı zamanda kimsenin alanına karışmaz ve kendisine karışılmasını da istemez.

class=’cf’>

Kova Burcu Kadını Fiziksel Özellikleri

Kova burcu kadını doğal olmayı ve doğallığı ile çevresindekileri etkilemeyi sever. Onun için çevresindekilerin kendisi hakkında ne düşündüğü çok önemli değildir. Kendisini nasıl mutlu hissediyorsa öyle davranır. Kilolu olsa bile bu halinden kendisi memnunsa başkaları için zayıflama düşüncesi ona saçma gelir. Bu nedenle kendine özgü bir yapısı vardır.

Kova Burcu Olumlu Özellikleri

Kova burcu kadını, yıkıcı değil çoğu zaman yapıcıdır. Yalandan ve sahtekarlıktan hiç hoşlanmaz. Kendisine karışılmasını sevmediği gibi başkalarına da karışmaz. Arkadaşları ile vakit geçirmeyi ve sosyalleşmeyi çok sever. Aynı zamanda çevresi tarafından yardımseverliği ile bilinir. Gelenekselliğe her zaman saygı duyar fakat kendi normları çerçevesinde karar alır.

Kova Burcu Kadını Olumsuz Özellikleri

Kova burcu kadını, kimi zaman gizemlidir. Aynı zamanda uçarı ve isyankar bir kişiliğe sahiptir. Zeki olduğunun farkında olduğu için kimi zaman ukala tavır sergileyebilir ve bu karşı taraftan farklı şekilde karşılanabilir. Eğlenceye çok düşkün olduğu için ilişkilerinde sıkıntı çekebilir. Kimi zaman kibirli ve patavatsız olabilir. Öngörülemezlik davranışları nedeni ile tedirginlik uyandırırlar.

Kova Burcu Kadını Aşk Hayatı

class=’cf’>

Kova burcu kadını, eğlenceye çok düşkün ve çok sosyal bir yapıya sahip olduğu için ilişkilerini yürütmekte kimi zaman zorlanabilirler. Kova burçları çok çabuk sıkılır. Bu nedenle ilişki içerisinde sürekli yeni şeyler deneyimlemek ister. Kendi kişisel alanına kimsenin müdahale etmesini istemez. En az kendisi kadar entellektüel ve zeki biri ile partner olmak ister.

Kova Burcu Kadını İş Hayatı

Kova burcu kadını iş hayatında çok girişimci, araştırmacı ve yeniliklere açıktır. Lider ruhlu olması nedeni ile pek çok işte başarı yakalar. Ekip işine uyumludur. Disiplinli ve düzenli çalışmayı sever. İş hayatında kendi işine karışılmasından hiç hoşlanmaz.

Kova Burcu Kadını Cinsel Hayatı ve Cinsellik

class=’cf’>

Kova burcu kadını, bağlanmaktan hoşlanmaz. Onunla cinsellik yaşamak tam bir maceradır. Sekste yeniliklere açıktır ve partnerini tatmin etmek konusunda oldukça başarılıdır. Karşısındaki kişinin fikirlerine saygı duymasını ister. Erotik filmler, sanal seks ve seksi görüntüler onu tahrik eder.

Kova Burcu Kadını Nelerden Hoşlanır?

Kova burcu kadını, entellektüel bir yapıya sahiptir. Araştırmayı, öğrenmeyi ve yenilikleri çok sever. Macera yaşamaya bayılır. Çok eğlenceli bir arkadaştır. Çok Zeki olduğu için değişik fikirler üretmeyi sever. Eğlenmeyi, eğlendirmeyi ve keşfetmeyi sever.

Kova Burcu Kadını Hoşlandığını Nasıl Belli Eder?

Kova burcu kadını, sizinle zaman geçirmek istiyorsa ve sizinle ilgileniyorsa sizden hoşlanıyor demektir. Sevmediği ve hoşlanmadığı kişilerle vakit geçirmek istemez. Kendisini eğlendiren ve güldüren kişilere karşı ilgi gösterir. Birini sevdiğini ve önemsediğini söylem ve davranışları ile belli eder.

class=’cf’>

Kova Burcu Kadını Kıskanç mıdır?

Kova burcu kadını hiç kıskanç değildir. Kendisini de birinin kıskanmasına tahammül edemez. Birini kıskanması için istisna şeyler olması gerekir. Kendine güveni tamdır ve partnerini çok sıkmaz. Her dakika yanında olmaz ama bu sevmediği anlamına gelmez.

Kova Burcu Kadını Nasıl Affeder ve Barışır?

Kova burcu kadını, bağışlayıcı bir yapıya sahiptir. Samimiyetine güvendiği birinin özrünü kolaylıkla kabul eder ve barışır. Küs kalmaktan hiç hoşlanmaz. 

Kova Burcu Kadını Nasıl Zayıflar ve Nasıl Beslenmeli?

Kova burcu kadını, karbonhidratlı yiyeceklerden uzak durmalı ve istikrarlı bir diyet programı ile zayıflamalıdır. Diyetini aynı zamanda sporla destekleyerek çok kısa bir zaman içinde kilo verebilir.

class=’cf’>

Kova Burcu Kadını Nasıl Geri Döner?

Kova burcu kadını, sıkıntıya gelemez. Sizden ayrıldıysa büyük ihtimalle ilişkiden sıkılmıştır. İlişkinize yenilik katarak onun geri dönmesini sağlayabilirsiniz.

Kova Burcu Kadını Nasıl Giyinir?

Kova burcu kadını, spor ve bohem giyinmeyi sever. Genellikle rahat giyinmeyi tercih eder. Gittiği yere göre giyinmeyi iyi bilir.

Kova Burcu Kadını Nasıl İkna Edilir?

Kova burcu kadınınız ikna etmek için çaba sarf etmeniz gerekir. Mantıklı bir şekilde sizi neden affetmesi gerektiğini açıklayarak sizi affetmesini sağlayabilirsiniz.

Kova Burcu Kadını Nasıl Sever?

Sevecen ve güleç bir yapıya sahiptir. Özgürlüklerinin kısıtlanmasından hiç hoşlanmaz ve kendisi de çok kıskanç değildir.

Kova Burcu Kadını Nasıl Aşık Olur?

Kova burcu kadını, kendini eğlendiren, zeki ve anlayışlı kişilere aşık olur. Onu etkilemek için onun değerlerine saygı duymanız gerekir.

Kova Burcu Kadını Nasıl Erkeklerden Hoşlanır?

Kova burcu kadını, zeki, eğlenceli, entellektüel, anlayışlı, çok koşana olmayan ve yeniliklere açık erkeklerden hoşlanır.

Kova Burcu Kadını Nasıl Hediyelerden Hoşlanır?

Kova burcu kadını maddi değeri olan hediyelerden çok manevi değeri olan hediyelerden hoşlanır. Yurt dışı seyahatine iki kişilik bilet alarak onu dünyanın en mutlu insanı yapabilirsiniz.

Kova Burcu Kadını Nasıl Affeder?

Kova burcu kadını, sevdiği insanları kolay affeder. Size kızdığı şeyi neden yaptığınızı mantıklı bir şekilde ona anlatarak sizi affetmesini sağlayabilirsiniz.

Kova Burcu Kadını Nasıl Pişman Olur?

Kova burcu kadını, bazen kibirli ve patavatsız davranarak karşısındaki kişinin kalbini kırabilir. Fakat kısa zamanda hatasını anlayarak pişman olur.

Kova Burcu Kadını Nasıl Mutlu Olur?

Kova burcu kadını, eğlendiği, yeni şeyler denediği, sevdikleri ile zaman geçirdiği ve sosyalleştiği zaman mutlu olur. Mutlu olmak için küçük sebepler arar.

Kova Burcu Kadını Nasıl Bir Aşık ve Elde Edilir?

Kova burcu kadını sadık bir aşıktır. Fakat her şeyden çok çabuk sıkılır. Bunun için uzun bir ilişki istiyorsanız ilişkinize renk katacak yenilikler bulmanız gerekir.

Kova Burcu Kadını Nasıl Bir Sevgilidir?

Kova burcu kadını, kıskanç olmayan, sevgilisini çok sıkmayan ve kendi alanına müdahale edilmesini sevmeyen tutkulu bir aşıktır. İlişkide yeniliklere açıktır. Partnerini mutlu etmek ister.

Kova Burcu Kadını Nasıl Bir Anne Olur?

Kova burcu kadını, çocuğu ile yeni şeyler öğrenmeyi ve keşfetmeyi seven çok ilgili bir anne olur. Çocuğu ile arkadaş gibi olmayı seven kova kadını eğlenceli ve öğretici bir anne olur.

Kova Burcu Kadını Hangi Rengi Sever?

Kova Burcu Kadını, elektrik mavisi ve koyu maviyi çok sever. Bu rengi gördüğü zaman huzurlu ve mutlu hisseder.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir