İlişkiler

Düğün Salonu Fiyatları 2023 – Yemekli Ve Yemeksiz Ortalama Düğün Mekanları…

Düğün tarihi ve mekan ile beraber masa dekorasyonunun yanı sıra, yemekli veya yemeksiz olması şeklinde düğün…

Düğün Halay Şarkıları Listesi 2023 – Düğünde Çalınabilecek Halay Müzikleri…

Romantik ve aşk dolu şarkılar düğünlerin vazgeçilmezleridir. Ancak düğünün bir diğer vazgeçilmezi de halaylardır.…

Damat Bohçası Listesi 2023 – Erkek Nişan Bohçası İçerisinde Neler Bulunur?

Erkek bohçası olarak da bilinen damat bohçası, kız tarafının hazırladığı ve damadın gün içerisinde kullanacağı…

Sevgiliye Sorulacak Sorular 2023: Kadın ve Erkeğe Sorulacak Zor, Romantik ve Komik…

Mutlu bir evlilik veya ilişki için iletişim çok önemlidir. Sağlıklı bir ilişki için akılda şüphe kalan…

yakın zamanda Gönderilenler

Cilt Bakımı

Burçlar

Aslan Burcu Kadını

class='cf'>Aslan burcu; insanları etkisi altına alırken hiç zorlanmayan bir burçtur. Aslan burcu kadınlarının…

Başak Burcu Kadını

class='cf'>Zodyak’ın on iki burcundan altıncısı olan başak burcuna mensup kadınlar; güçlü, hırslı, başarılı ve…

Balık Burcu Kadını

class='cf'>Balık Burcu Kadını Temel Özellikleri Nelerdir?Balık burcu kadını genel anlamda duygusal, sezgileri…

İkizler Burcu Kadını

class='cf'> İkizler burcunda olan kadınlar, anlaşılması güç insanlardır. Onların sırlarını çözmek için kafa…

Boğa Burcu Kadını

class='cf'> Boğa burcu kadını, annesine karşı aşırı düşkündür. Hayatını anne ekseni çevresinde çizmeyi…

Oğlak Burcu Kadını

class='cf'>Oğlak burcu kadınları; gelecek kaygısı yaşayan burçlar içerisinde yer alır. Bu özelliklerinden ötürü,…

Kübra Doğru Ünlü yazdı! Camdaki Kız 62. bölümünde neler yaşandı?

5

Müdavimleri hatırlayacaktır, geçtiğimiz bölümde Feride’nin tehditlerine boyun eğen Nalan, ani bir karar ile Hayri’yi terk etmiş; Sedat’a dönmüştü. Sedat hem sevgilisini hem de sevgilisinden olma bebeğini kaybedince teselliyi Nalan’ın kollarında bulmuştu.Tam da o dakikalarda tüm kadın izleyicilerin “Gördün mü Sedat Efendi” dediğini düşünüyorum.

Nalan, bir yol ayrımına geldi ve Hayri ve Sedat arasında seçim yapmak durumunda kalınca; Sedat’ı seçti. Hayri’nin baskılarına ve ısrarına rağmen tercihini Sedat’tan yana kullanan Nalan, eski hayatına kaldığı yerden devam etmeye karar verdi. İyi hoş, tamam dedik. Aman kızımız bir gün yüzü görsün, yüzü gülsün dedik. Dedik mi? En azından ben dedim… Dedim de ne oldu? Hayri herkese bela bir tip oldu.  Cana’nın ve karnındaki bebeğinin ölümü Sedat ve Nalan’ı daha da yaklaştırdı.

Böylelikle dizide ilk oyuncu ayrılışı gerçekleşti. Cana’yı canlandıran Hande Ataizi diziden ayrılmış oldu. Ayrılık demişken gelecek bölümde de Feride ayrılıyor olacak. Geçtiğimiz hafta diziden ayrıldığına dair çıkan haberlere dizi oyuncularından Feride’ye verilen veda yemeğinden kareler sosyal medyaya yansıyınca ikna olduk. Diğer taraftan diziyle aynı adlı romanı okumuş olanlar az çok emel taşların ne zaman nasıl yerinden oynayacak bilebilir. Fakat işin bir başka ilginç noktası… Sedat anında, yaşadığı elim olaya karşın… Üç beş saatte… Hisleri nasıl bu denli hızla değişti?

Hoş Sedat bu, şaşırmamak lazım. Nalan’dan çocuk yapma fikri Sedat’a hiç olmadığı kadar doğru gelmeye başladı.  Feride’de Nalan ve Sedat’ın baş başa kalması için uygun ortamı hazırlamak için yine elinden geleni yaptı. Nalan; duygularıyla Feride arasında bir kez daha kaldı.  Ortalık bir günde nasıl olduysa normale dönünce, Sedat ve Nalan yaşadıklarının zekâtını verircesine bir de “Yetimhane” ziyaretine gittiler.

Fikir güzeldi ancak Sedat ile örtüşmedi. Durumun psikolojisine ters ve çok erken yerleştirilmiş bir girişim oldu. Bir de şu Sedat’ın acısını, gazeteci arkadaşlar daha çok yaşadı, daha çok yazdı, acıdı, dertlendi. Hatta geçen haftadan beri bu konuda yazılanlarda en çok, şu cümleye güldüm. “Sedat yaşadıklarından derinden etkilendi” …

Şu cümleleri yazan arkadaşlar belli ki diziyi hiç izlemeden yazdı ya da kendileri daha derinden etkilendi… Zira adamın bırakın gün içerisinde derinden etkilenmesini, dizide gördüğümüz, yaşadığı o birkaç saat içerisinde günlük rutinine anında döndü. Valla izleseydiniz öyle derinden sarsılma vs yok çocuklar:) Sedat bildiğin Sedat:) 

Rafet Bey, hayatını düzene koymaya çalışan Sedat’ı otellerinden birinin başına getirirken, Muzo, en büyük sırdaşı olan Nalan’dan özür diledi. Dizinin final anında Nalan ve Sedat’ın yakınlaşması çarpıcı gelişmelerin olacağının ipuçlarını verdi. Feride’nin aslında torunu olan Nalan’ın babası kim? Gelen isimsiz telefonları açan kim? Çoğu zaman küfür edilerek merak edilen baba” kim? İşte bu sır da ortaya çıktı. Feride’nin erkek kardeşi yani Nalan’ın babası; Metin karakterini, usta tiyatrocu Engin Alkan canlandıracak.

Engin Alkan’ın canlandıracağı Metin yani Nalan’ın babası aslında kim? Hemen hatırlatayım, Feride’nin erkek kardeşi Metin; yeğenine tecavüz edince Feride’nin diğer kızı hamile kaldı. Doğan kız çocuğu Nalan. Yani Nalan aslında Feride’nin torunu…  Dizinin ilerleyen bölümlerinde Hayri’nin köydeki eşi de hikâyeye eklenir mi; izleyelim görelim. 

Peki Camdaki Kız’ın 29 Aralık Perşembe günü yayınlanacak olan yeni bölümünde neler olacak? Açıkçası meraktayım. Nalan eve dönüş kararında, Sedat’la yaşama kararında devam edecek mi? Nalan babasıyla nasıl karşılaşacak, neler yaşanacak? Feride bu bölümde diziden ayrılacak, nasıl ayrılacak? Hayri Nalan’ının başına bela mı olacak?  

Camdaki Kız’ın,63. yeni bölümü, 29 Aralık Perşembe, saat 20.00’de, Kanal D’de!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.