İlişkiler

Düğün Salonu Fiyatları 2023 – Yemekli Ve Yemeksiz Ortalama Düğün Mekanları…

Düğün tarihi ve mekan ile beraber masa dekorasyonunun yanı sıra, yemekli veya yemeksiz olması şeklinde düğün…

Düğün Halay Şarkıları Listesi 2023 – Düğünde Çalınabilecek Halay Müzikleri…

Romantik ve aşk dolu şarkılar düğünlerin vazgeçilmezleridir. Ancak düğünün bir diğer vazgeçilmezi de halaylardır.…

Damat Bohçası Listesi 2023 – Erkek Nişan Bohçası İçerisinde Neler Bulunur?

Erkek bohçası olarak da bilinen damat bohçası, kız tarafının hazırladığı ve damadın gün içerisinde kullanacağı…

Sevgiliye Sorulacak Sorular 2023: Kadın ve Erkeğe Sorulacak Zor, Romantik ve Komik…

Mutlu bir evlilik veya ilişki için iletişim çok önemlidir. Sağlıklı bir ilişki için akılda şüphe kalan…

yakın zamanda Gönderilenler

Cilt Bakımı

Burçlar

Aslan Burcu Kadını

class='cf'>Aslan burcu; insanları etkisi altına alırken hiç zorlanmayan bir burçtur. Aslan burcu kadınlarının…

Başak Burcu Kadını

class='cf'>Zodyak’ın on iki burcundan altıncısı olan başak burcuna mensup kadınlar; güçlü, hırslı, başarılı ve…

Balık Burcu Kadını

class='cf'>Balık Burcu Kadını Temel Özellikleri Nelerdir?Balık burcu kadını genel anlamda duygusal, sezgileri…

İkizler Burcu Kadını

class='cf'> İkizler burcunda olan kadınlar, anlaşılması güç insanlardır. Onların sırlarını çözmek için kafa…

Boğa Burcu Kadını

class='cf'> Boğa burcu kadını, annesine karşı aşırı düşkündür. Hayatını anne ekseni çevresinde çizmeyi…

Oğlak Burcu Kadını

class='cf'>Oğlak burcu kadınları; gelecek kaygısı yaşayan burçlar içerisinde yer alır. Bu özelliklerinden ötürü,…

Lana Del Rey’in bilgisayarı çalındı! ‘Neyin sızdırılacağı konusunda endişeliyim’

3

Dizüstü bilgisayarının, kameralarının ve sabit disklerinin yakın zamanda çalındığını duyuran ve bu nedenle üzerinde çalıştığı bir kitabı silmek zorunda kalan 37 yaşındaki şarkıcı Lana Del Rey, hayranlarını çalınan eşyalarından sızdırılan şarkılarını dinlememeye ve yayınlanan kişisel fotoğraflarına bakmamaya çağırdı.

“BİRİ EŞYALARIMI ÇALDI”

Gerçek adı Elizabeth Woolridge Grant olan Lana Del Rey, bilgilerine yabancıların eriştiğini iddia ederek, Instagram’dan bir video paylaştı. Ünlü isim, videosunda şu ifadeleri kullandı:

Sizinle konuşmak istediğim bir şey var. Birkaç ay önce arabamı Melrose Place’e park ettim ve bir dakikalığına oradan uzaklaştım. Ve sırt çantamı içeride bıraktığım o tek seferde, biri arabamın bütün camlarını kırıp eşyalarımı çaldı. Çantamın içinde bilgisayarım, üç adet kameram ve sabit disklerim vardı.

BİLGİSAYARINDA YER ALAN HER ŞEYİ SİLDİ

Şarkıcı, belki de en kötüsünün ise büyük bir yayıncılık şirketi olan Simon&Schuster için üzerinde çalıştığı kitapla birlikte bilgisayarında olan her şeyi uzaktan silmek zorunda kalmasının olduğunu söyledi ve, “Ancak insanlar bir şekilde telefonuma erişebiliyor henüz yayınlanmamış şarkılarımı ve kişisel fotoğraflarımı sızdırabilirler” diye konuştu.

Şu anda geçen yılki ‘Blue Banisters’ adlı albümünün ardından dokuzuncu stüdyo albümü üzerinde çalışan Lana, hayranlarını bu sızıntıları dinlememeye çağırdı ve; “Sadece belirtmek isterim ki, tüm bunlara olanlara karşın çıkaracağım şarkılara güveniyorum; ve birçok farklı seviyedeki güvenlik riskine rağmen, yapabileceğim en iyi şarkıyı yapmak istiyorum” ifadelerini kullandı.

“İŞE YARAYACAĞINI SANMIYORUM”

2019’da da bir hırsızlık olayı yaşayan ünlü isim, “Kitabımla yeniden başlamam gerekse bile, ki öyle yapıyorum; belli ki bir an için bile olsa arabada hiçbir şey bırakmayacağım. Aynı sorunları evde de yaşadık” diyerek, şöyle konuştu:

Mahremiyetim için ricada bulunmanın bir işe yarayacağını sanmıyorum, ama dürüst olmam gerekirse neyin sızdırılacağı konusunda endişeliyim. İki yıllık videolar, son birkaç yılda hayatımın küçük bir parçasına dönüştürmeyi planladığım her şey ve çalınan eşyalarımda başka her ne varsa; onlara ne olacağından tam olarak emin değilim. Sadece bunun zor olduğunu anlatmak istiyorum. Gerçekten yapacak bir şey yok, çünkü cihazlarımı daha güvenli hale getiremiyorum.

“NE OLACAĞINI GÖRECEĞİZ”

Sözlerine, “Lütfen şarkılarımı duyarsanız dinlemeyin, henüz resmi olarak yayınlanmadılar” şeklinde devam eden Lana Del Rey; “Ve çalınan kameralarla ilgili ne olacağını göreceğiz” dedi.

DailyMail’de ünlü isim videosunu; “Bu, normalde paylaşmayacağım bir şey ama ne olacağı konusunda endişeleniyorum. Hepsi bu kadar. Teşekkürler” diyerek bitirdi.

“VASİYETİM, DÖVMESİNDE YAZIYOR”

Öte yandan pop dünyasının son yıllardaki önemli isimlerinden olan Lana Del Rey, geçtiğimiz sene vefat ettikten sonra şarkılarının yayınlanmasını yasakladığını duyurmuştu. Lana Del Rey, açıklamayı müzisyen arkadaşı Anderson Paak’in konuyla ilgili yaptırdığı dövmesini paylaşarak yapmıştı.

Anderson Paak, koluna; “Ben öldüğüm zaman, lütfen ölümümden sonra adımın geçtiği albüm veya şarkı yayımlamayın. Onlar sadece demo ve insanların dinlemesi için yapılmadı” sözlerini yazdırmıştı. Dünyaca ünlü şarkıcı Del Rey de sosyal medya hesabından bu dövmenin fotoğrafını paylaşıp, gönderisinde, “Benim vasiyetim de Anderson Paak’in dövmesinde yazıyor” ifadelerini kullanmıştı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.