MasterChef yarışmasında ortalık karıştı

TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef yarışmasında Fatma Nur ve Dilan birbirine girdi. Son günlerde yarışmada Acun Ilıcalı ile kavga ettiği iddiasıyla gündeme gelen Fatma Nur Uçar kavga sırasında fenalaştı. MasterChef Türkiye’de ana kadro seçmeleri devam ederken balkonda Fatma Nur Uçar ve Dilan birbirine girdi. Son dönemde Acun Ilıcalı’nın yarışmada istemediği iddialarıyla gündeme gelen Fatma Nur yarışmacı arkadaşıyla gerilince fenalaştı….

masterchef-yarismasinda-ortalik-karisti

TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef yarışmasında Fatma Nur ve Dilan birbirine girdi. Son günlerde yarışmada Acun Ilıcalı ile kavga ettiği iddiasıyla gündeme gelen Fatma Nur Uçar kavga sırasında fenalaştı.

MasterChef Türkiye’de ana kadro seçmeleri devam ederken balkonda Fatma Nur Uçar ve Dilan birbirine girdi. Son dönemde Acun Ilıcalı’nın yarışmada istemediği iddialarıyla gündeme gelen Fatma Nur yarışmacı arkadaşıyla gerilince fenalaştı.

İkili arasında yaşanan tartışmanın sebebi Fatma Nur’un iddialı olmak konusunda sarf ettiği sözler oldu. Fatma Nur balkonda Barış ile iddialı olmak konusunda konuşurken, ‘Boş iddia yapan çok burada’ demesi üzerene Barış da ‘Burada mı?’ şeklinde soru yönlendirdi.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir