MasterChef yedek kadroya giren isimler kimler? MasterChef en son yedekler kim oldu? 21 Ağustos MasterChef 2022 ana kadro yarışmacıları!

masterchef-yedek-kadroya-giren-isimler-kimler?-masterchef-en-son-yedekler-kim-oldu?-21-agustos-masterchef-2022-ana-kadro-yarismacilari!

21.08.2022 23:48 Son Güncelleme:

TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef’te kadro oluşturma heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Bu akşam ekrana gelen son bölümde adaylar ana kadro için yarıştı. MasterChef’te ana kadroya giren yarışmacılar belli olurken kadroya yedeklerden kimlerin girdiği merak konusu oldu. Yedek yarışmacıların belli olduğu yeni bölüm ise bu akşam ekrana geldi.

MASTERCHEF’TE YEDEK KADROYA İSİM KİMLER?

MasterChef Türkiye’de bu akşam final heyecanı yaşandı. MasterChef yedekleri belli oldu! Yedeklere yükselen kişi Göktuğ oldu. Yedeklere son yükselen kişi birazdan belli olacak. MasterChef Türkiye’de 3. grup yedek kadrolar bu akşam belli olacak. 

MasterChef Türkiye’de yedeklere giren ilk yarışmacı Makbule, diğer yarışmacı ise Görkem oldu. Bugünkü ilk elemeden yedeklere giren son yarışmacı ise Sema oldu.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir