İlişkiler

Düğün Salonu Fiyatları 2023 – Yemekli Ve Yemeksiz Ortalama Düğün Mekanları…

Düğün tarihi ve mekan ile beraber masa dekorasyonunun yanı sıra, yemekli veya yemeksiz olması şeklinde düğün…

Düğün Halay Şarkıları Listesi 2023 – Düğünde Çalınabilecek Halay Müzikleri…

Romantik ve aşk dolu şarkılar düğünlerin vazgeçilmezleridir. Ancak düğünün bir diğer vazgeçilmezi de halaylardır.…

Damat Bohçası Listesi 2023 – Erkek Nişan Bohçası İçerisinde Neler Bulunur?

Erkek bohçası olarak da bilinen damat bohçası, kız tarafının hazırladığı ve damadın gün içerisinde kullanacağı…

Sevgiliye Sorulacak Sorular 2023: Kadın ve Erkeğe Sorulacak Zor, Romantik ve Komik…

Mutlu bir evlilik veya ilişki için iletişim çok önemlidir. Sağlıklı bir ilişki için akılda şüphe kalan…

yakın zamanda Gönderilenler

Cilt Bakımı

Burçlar

Aslan Burcu Kadını

class='cf'>Aslan burcu; insanları etkisi altına alırken hiç zorlanmayan bir burçtur. Aslan burcu kadınlarının…

Başak Burcu Kadını

class='cf'>Zodyak’ın on iki burcundan altıncısı olan başak burcuna mensup kadınlar; güçlü, hırslı, başarılı ve…

Balık Burcu Kadını

class='cf'>Balık Burcu Kadını Temel Özellikleri Nelerdir?Balık burcu kadını genel anlamda duygusal, sezgileri…

İkizler Burcu Kadını

class='cf'> İkizler burcunda olan kadınlar, anlaşılması güç insanlardır. Onların sırlarını çözmek için kafa…

Boğa Burcu Kadını

class='cf'> Boğa burcu kadını, annesine karşı aşırı düşkündür. Hayatını anne ekseni çevresinde çizmeyi…

Oğlak Burcu Kadını

class='cf'>Oğlak burcu kadınları; gelecek kaygısı yaşayan burçlar içerisinde yer alır. Bu özelliklerinden ötürü,…

MasterChef’te Yağız Özçelik’ten vicdan azabı itirafı!

4

Milliyet.com.tr

Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya ve Danillo Zanna’nın jüri üyeliğini üstlendiği MasterChef Türkiye, yeni bölümleriyle izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor. Çağatay’ın elenmesiyle 15 kişinin kaldığı MasterChef’te 17 Ekim akşamı yeni bir hafta başladı. 104’üncü bölümde kaptan olmak için canla başla mücadele eden yarışmacılar, oyun öncesi şeflerle sohbet etti. Çağatay’ın vedasıyla ilgili Yağız’dan itiraf geldi.

“KÖTÜ NİYETLE YAPMADIM”

Somer Şef’in “Çağatay’ı potaya sen yolladın” demesi üzerine konuşan Yağız, “Çok üzüldüm. Bu durumdan kimse mutlu olamaz, herkesin hayalleri var burada. Çağatay’a böyle bir şey olması aklımın ucundan bile geçmezdi. Sadece o an bana doğru gelen şeyi yaptım. Kötü niyetle de yapmadım. Onun kendi hataları da bu sonucu doğurdu. Onu çok da seviyorum” dedi.

“VİCDAN AZABI ÇEKİYORUM”

Ardından Mehmet Şef’in “Çağatay o gün ‘Beni neden potaya yolladın anlamadım?’ demişti” sözlerine yanıt veren Yağız, şöyle konuştu:

Yolladığım gün aslında bizim fikirlerimiz yarıştı. Barış’ın aklında büyük bir fikir vardı. Kıvanç abi en iyi tabağı yaptı. Çağatay’dan daha uçuk kaçık şeyler bekliyordum ama çıkmadı. Ondan onu yazmak geldi içimden. Ama olan Çağatay’a oldu. Çok üzgünüm. Pazar günü içeri Atike abla gelince ilk Çağatay sandım hatta. Vicdan azabı çekiyorum bununla ilgili ama baktığımda da oyunun kuralı bu. Adam iki kere üst üste hata yaptı.

YENİ HAFTANIN KAPTANI KİM OLDU?

Sohbet sonrası mavi takım kaptanlığı için mücadele eden yarışmacılar, altı adet lahmacunu yapmak için çabaladı. Değerlendirme ardından MasterChef’te ilk yaşandı ve son 5’e sadece kadın yarışmacılar kaldı. Beş ismin içinden de kaptanlık düellosuna kalan Fatma Nur ile Büşra oldu.

Büşra ve Fatma Nur düelloda, ilk olarak gözü kapalı önlerine gelen nesneleri doğru bilmeye çalıştı ve ilk turu Fatma Nur kazandı. İkinci turunda da farklı sebze ve meyvelerin suyunu tadarak doğru tahminde bulunmaya gayret etti. İkinci turu da Büşra 8-6 kazandı ve böylece üçüncü oyuna geçildi. Bu aşamada iki isim de tartıda istenen miktarda ürünü çıkardı. Oyunların ardından kazanan Büşra oldu.

İŞTE TAKIMLAR

Büşra, kırmızı takım kaptanı olarak Tolga’yı tercih etti. Kurulan takımlar sonrası mavi takımda; Gamze, Tayfun, Görkem, Burak Kaya, Serpilay, Ayaz ve Burak yer alırken; kırmızı takımda; Metin, Yağız, Atike, Kıvanç, Barış ve Fatma Nur bulundu.

ÇAĞATAY’IN VEDASI

MasterChef’in 16 Ekim Pazar akşamı olan eleme gecesinde; Atike, Görkem, Kıvanç, Çağatay, Fatma Nur ve Burak Revanbahş ilk olarak mercimekle yaratıcı yemekler yaptı. Tadım sonrası Fatma Nur, Atike ve Çağatay son üçe kaldı.

İkinci aşamada ise üç isim, Mehmet Şef’in ‘ördek sirit’ yemeğini yaptı. Gece sonunda tabağındaki ördek etinden tam üç tane kemik çıkan Çağatay, hayallerine veda eden isim oldu.

Somer Şef, Çağatay’a “Masterchef bir hatalar oyunu, sen ilk turda ciddi hata yaptın. İkinci turda daha büyük hata yaptın.İnan şok içerisindeyiz. Bence Masterchef 2022’nin şu ana kadarki en büyük şoku senin vedan oldu” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.