Melek Mosso'dan popçulara destek

Önceki akşam bir mekanda sahne alan Melek Mosso konser öncesi basın mensuplarıyla bir araya geldi. Mosso Gülşen’in çok tartışılan sahne tarzıyla ilgili “Kıyafetlerini destekliyorum” açıklamasını yaparken Hande Yener ve Demet Akalın’a da destek verdi. Melek Mosso önceki akşam Şile’deki North Beach’te sahne aldı.Konser öncesi basın mensupları ile bir araya gelen şarkıcı “Yoğun bir konser maratonundayım… Ayda 15-20 konser veriyorum. Artık insanların neyi…

melek-mosso'dan-popculara-destek

Önceki akşam bir mekanda sahne alan Melek Mosso konser öncesi basın mensuplarıyla bir araya geldi. Mosso Gülşen’in çok tartışılan sahne tarzıyla ilgili “Kıyafetlerini destekliyorum” açıklamasını yaparken Hande Yener ve Demet Akalın’a da destek verdi.

Melek Mosso önceki akşam Şile’deki North Beach’te sahne aldı.Konser öncesi basın mensupları ile bir araya gelen şarkıcı “Yoğun bir konser maratonundayım…

Ayda 15-20 konser veriyorum. Artık insanların neyi isteyip neyi istemediğini anlıyorum. Sahne şovlarını seviyorum” dedi.

Haber devam ediyor

Haberin devamı

Haber devam ediyor

Haberin devamı

Gülşen’in çok tartışılan sahne tarzıyla ilgili de “Gülşen’in cesur kıyafetlerini ve yaptığı hareketleri destekliyorum…

Hande Yener’i de çok başarılı buluyorum. Sahnede devrim yapıyorlar” diye konuştu.

Haber devam ediyor

Haberin devamı

Haber devam ediyor

Haberin devamı

Devamı Aşağıda Devamı

Melek Mosso, Demet Akalın’ın garsonun başına şampanya dökmesine ise şu sözlerle destek verdi: “O mekanın usulü öyle ise sanatçı yapmak zorunda. Bana söyleseler ben de yapardım!”

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir