Melis Sezen: Aşk insanı dinç tutuyor

melis-sezen:-ask-insani-dinc-tutuyor

Oyunculuğu ‘kendi katmanlarını keşfetmek’ olarak tanımlayan Melis Sezen, duygusu güçlü karakterlere hayat vermek istediğini söyledi.

“KARANLIK KARAKTERLERİ CANLANDIRMAYI HAYAL EDİYORUM”

Sinemada özellikle Tim Burton’ın filmleri gibi gotik yapımları sevdiğini dile getiren oyuncu, karanlık karakterleri canlandırmayı hayal ettiğini belirterek, “Harley Quinn’i oynamak isterdim; bir de Black Swan’daki Nina’yı. Tabii Kill Bill’i de atlamamak lazım” dedi.

“DERİN GİBİ KAFAMA GÖRE GERÇEKLİK YARATMAM”

Çıkış yapmasını sağlayan ‘Derin’ rolüyle ilgili sorulara da yanıt veren Melis Sezen, karakterle ortak noktalarını şu sözlerle anlattı:

“Derin, inandığı şeylerin peşinden koşan bir kız. Sadece inandıklarını kendi gerçeklik algısına göre belirleyebiliyor. Ben de inandığım şeyin peşinden koşarım ama onun gibi kafama göre gerçeklik yaratmam.”

Bu karakteri canlandırmaktan büyük keyif aldığını dile getiren oyuncu, “Derin bana uçsuz bucaksız geliyor. Onunla birlikte kendimi keşfediyorum” ifadelerini kullandı.

“AŞK HAYATIN GÜZEL BİR ESPRİSİ”

Aşk hakkındaki soruları yanıtlayan Melis Sezen, “Aşk bir anda hayatın akışının arkasına müzik koymak. Ya da roller coaster’ın bir anda hızlanıp yükselmesi ve yavaşlaması gibi. Sanki kontrolü sizde değil. Fakat insanı dinç tutan, bilmediği duygular yaşatan bir şey. Hayatın güzel bir esprisi” şeklinde konuştu.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir